místnost: Sny a jiné spané reakce

od: mightning
pro: all
17.07. 01:25
Zdalo se mi, ze v nejakem sale v brne probihala diskuze, kde na podiu byli Francis Copolla a Jean-Luc Godard. Cele to melo mit formu otazek z publika a odpovedi od tech reziseru. Akorat sal byl poloprazdny, a skoro nikdo se na nic neptal. Asi dva lidi se zeptali na nejake uplne banalni veci a pak bylo trapne ticho. Ja jsem si rekl, ze se teda copolly na neco zeptam, ale nez jsem si to nejak urovnal, tak tu diskuzi ukoncili. Bylo mi to pak lito, tak jsem ho pak odchytl na ceste odtamtud (odvazeli ho autem a on skoro cely visel z okynka) a ja se mu omluvil za cele brno, ze jsou to ignoranti, a zeptal jsem se ho na nevo ohlexne Apokalypsy, co jsem si vzapeti uvedomil, ze nwdavalo zadny smysl
od: vrennatic
pro: mightning
17.07. 03:52
Haha, tohle uplne presne definuje snovou kategorii "nestalo se to, ale klidne by se to mohlo stat" :).

od: noximo
pro: all
14.03. 16:16
Tohle je už více než dekádu starý sen, dávám ho sem bez dalších komentářů:

Byl jsem novinář nebo dokumentarista a mým úkolem bylo zmapovat běžný den Vladimira Putina. Začal nějakým posilováním a krátce na to jsme se vydali na túru. Byla velká zima, všude plno sněhu. Nicméně Vladimir Putin se rozhodl absolvovat cestu pouze v kalhotech bez trička. Na saně za sebou vložil několik kilo bagáže a to celou dobu táhl. Při jedné pauze mi v rozhovoru prozradil, že takhle vyráží každé ráno, třicet kilometrů a zpět do Moskvy.
Po nějaké době jsme dorazili k pile ze které zrovna vybíhal dobře rostlý dělník s divokým plnovousem a laskavým obličejem. Pár jeho kolegů běželo vedle něj, zatímco on si nesl levou ruku pod pravým ramenem a nechával za sebou krvavou stopu.
Vladimir Vladimirovič na skupinku bodře zvolal: “Přátelé, jsme už dlouho na cestě. Nějaká krmě by nám přišla vhod!"
Dělník vyplašeně upustil svoji ruku, když viděl kdo na něj promluvil a stejně jako ostatní běžel zpět aby pohostil tím nejlepším, co pila mohla nabídnout ze svých skromných zásob.
Vladimir Putin přišel blíž k chatě a sebral ruku ze země. Zaujatě si ji prohlížel a pak uviděl, že ten komu chybí se právě vrací s tácem jídla, který balancuje na jedné ruce. Jeho ruku po něm hodil a tím mu vyrazil tác z ruky. Od ostatních si pak vzal lahev pití a začal ji pít.
Oznamovacím tónem se zeptal zraněného dělníka, který právě sbíral svoji ruku ze země a očišťoval ji: "Ty ses opíral, kde si neměl, co?”.
Dělník přitakal a chystal se odejít.
Vladimir Putin ho však zastavil moudrem: “Ta ruka už stejně nebude živá."
Dělník se nervózně zastavil, zatímco Vladimir Putin pokračoval: "Nemá cenu snažit se jí zachránit. Zabij ji."
Dělník vyděšeně pozvedl obočí a nervózně se ohlédl po ostatních: "Pane…?"
Vladimir Putin ho ujistil tónem, který naznačoval, že tomu rozumí: "Ta ruka nepřežije a i kdyby, nikdy by nebyla jako dřív. Zabij ji, bude to tak lepší."
Dělník tedy hodil ruku na zem. Odněkud se seběhli děti ve starých kabátech a beranicích a začali do ruky tlouct klacky. Později i ostatní dělníci se přidali a na ruku dupali, plivali a sprostě jí nadávali.
Na dělníka dolehla ztráta krve, padl na kolena, pak na záda a okamžitě se začal rozkládat. Byl ještě naživu, když z něj zbývala jen kostra, ale pak zemřel. Ostatní dělníci se na občas smutně ohlédli, ale neodvážili se přestat bít ruku.
Vladimira Putina mezitím situace začala nudit, opět se zapřáhl do saní a vydal se na zbytek túry…
od: Jay Zak
pro: noximo
28.04. 00:23
:D

cool story, bro
od: Jitrnicka
pro: noximo
18.06. 16:56
The fuck?
od: mightning
pro: noximo
20.06. 22:09
Huste :)

od: vrennatic
pro: all
06.03. 05:03
Za poslednich dva dny si pamatuju prekvapive hodne snu, coz asi znamena nekvalitni spanek. I tak se o par podelim.

1) Byl jsem ukrajinskym zajatcem v Rusku. Spolu s dalsimi zajatci jsme sli prokopanou ulickou ve snehu (ktery byl kolem zhruba pulmetrovy). Nekdo behem toho rikal, ze v zajateckem tabore je to drsne, ze v noci se bojuje o kazdou deku. Kdyz jsme tam prisli, vzal jsem si deku, dostal jsem nejakou vodu a schoulil jsem se k nejakemu spoluzajatci. V noci vypuklo povstani kucharu - nejak jsem vedel, ze v kuchyni doslo k nejakemu rozbroji, kuchari zacali hazet hrnce na dustojniky a dalo se odtamtud uniknout. V tu ranu se ve snu premenil tabor v muj byt, ja jsem z nej utekl, ale vzal jsem si zupan namisto kabatu, kde jsem nemel klice od dalsiho bytu, kam bych se schoval. Tak jsem se vratil do domu, sebral jsem klice, ale kdyz jsem se plizil trochu jinou cestou, tak me zachytil svetlomet a o par sekund pozdeji jsem dostal kulku od snipera do hlavy (posledni sekundy probihaly zpomalene, jak bullet time). V realu jsem se sokove vzbudil, mel jsem rychlejsi tep, byl jsem trochu vydeseny, ale jinak v klidu.

Pak jsem mel jeste sen, kdy jsem sel po nejake silnici v lese, kterou brazdily kamiony nalozene drevem. Nesl jsem v naruci nejake vzacne papiry, takze jsem chtel dojit brzy do nejblizsiho mesta, na misto, odkud bych zavolal taxi, kterym jsem puvodne do dane lokality prijel. Zacalo prset, papiry zacaly vlhnout, ale cele to bylo vlastne jedno, protoze jakmile jsem se zacal blizit civilizaci, spadly na mesto dve neutronove bomby a umrel jsem taky.

2) Odpoledne jsem sledoval sportovni kanal a na chvili jsem u nej usnul na gauci. Zdal se mi jeden fotbalovy sen (pricemz fotbal na tom kanale nebyl vubec vysilan). V tom snu jeden fotbalista po chybe sveho soupere preskocil barieru oddelujici hriste a zazemi, sebral fotografovi aparat a jal se fotit nejake kiksy protihrace, ac mezizim zanedbaval svou roli v obrane. Byl to cernoch a jmenoval se Chadli, fakt nevim, proc mi zrovna tohle utkvelo v pameti.

Pak se mi zdalo o skocich na lyzich (ktere v tu dobu na Eurosportu asi realne bezely, po probuzeni jsem je sledoval), ale byĺy o to vyhypovanejsi, ze si zavodnik mohl zvolit jako pomucku i lyzarske hulky nebo paraglide. Hulky slouzily k tomu, aby se zavodnik tesne pred dopadem odrazil od zeme a jeste par metru do dotyku lyzi na zem pridal. Paraglide byl potom uz jen pro ty nejvetsi frajery, kteri litali dal, nez za konstrukcni bod mustku.
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
06.03. 10:25
takovej ten sen, co by šel i celkem snadno interpretovat vzhledem k tomu, čím člověk krmí svou pozornost... akorát teda škoda, žes nelítal helikoptérou na strade místo trapného fotbalu :)
od: Jitrnicka
pro: Black.Tulip
06.03. 12:28
Jj, chce mit sex se svou matkou, to je jasne
od: mightning
pro: vrennatic
06.03. 18:59
Kvalitni vsechny :) valecne sny ted budou asi dost bezne, no. Mne se zamlada docela zdavalo o atomovkach a ted byl dlouho klid, pat dni zpatky jsem uklidnoval manzelku, ze atomovky nikdo pouzivat nebude, a pak ve snu samozrejme jedna cakla primo na brno :)
od: Jay Zak
pro: vrennatic
28.04. 00:20
mně se zdálo, že mě a moji rodinu zajali (Rusové) a že nás měli popravit. pamatuji si jen ten bezvýchodný pocit, jak nás ještě dusili při životě, než mělo dojít ke konci. ten ve snu nebyl, ale i tak to probuzení bylo vysvobozením.

od: zero
pro: all
07.03. 09:28
zdálo se mi o tom, že se přišlo na to, že válku ukončí když se na třech specifickejch verejnejch radiovejch stanicích zahrajou 3 písničky v nějakym pořadí, lidi se domlouvali jak se to udělá a pak sem se probudil, bohužel už si nepamatuju o jaký písničky šlo
od: Grahf
pro: zero
14.03. 16:00
no fasa, teraz kvôli tebe bude vojna pokračovať ďalej

od: Zan
pro: all
06.03. 14:52
zdalo se mi, ze mi v praci ukazovali nejakou prezentaci, kde se resil muj pracovni vykon, a bylo tam cervenym pismem uvedeno, ze patrim ke spodnim 5% vsech lidi, co tam kdy pracovali
od: Zan
pro: Zan
06.03. 14:53
jo a pak tam taky bylo, ze mi dali plat, ktery byl 3x vyssi, nez muj skutecny :)
od: Black.Tulip
pro: Zan
06.03. 15:18
tak to taky chceš mít sex s vrennaticovou mámou

od: zero
pro: all
17.02. 14:14
Místo bylo neurčitý, protože se to odehrávalo na vysokoskolský koleji a podivnejch dvou terasách/dvorcích. Byl sem tam s lidma z práce. To hlavní co se ale v tom snu stalo bylo to, že sme zabetonovali uzký dvířka mezi těma dvěma terasama. Z jedný terasy se teda nedalo jednoduše dostat na tu druhou. Nejdivnější na tom snu bylo, že se všichni chovali úplně stejně před i po tom zabetonování dvířek. Dělali jako by se to nestalo, zároveň se tomu místu vyhejbali ba dokonce ostentativně to vůbec nekomentovali!!! Pamatuju si ještě hlavy mojich nadřízenejch jak na mě koukaly ze zadní části velkýho proutěnýho slona.
od: Jay Zak
pro: zero
19.02. 17:07
hlavy z proutěnýho slona lynch material ftw
od: zero
pro: zero
22.02. 09:53
dneska se mi zdalo něco divnýho o dětskym táboře ve skalách, bylo to zamotaný, bez obličejů, přírodní

od: zero
pro: all
18.02. 09:02
Byl sem doručovatel v zasilkovně. Doručoval jsem autem na adresy. Pamatuju si dva zakazníky. Jeden si ztěžoval na kvalitu obdrženýho produktu a to mi bylo divný, protože já to jen doručoval, já to nevyráběl. Ten zakazník byl agresivní a měl přítelkyni. Druhej zakazník jen prudil po telefonu.
Nejlepší na tom snu bylo když sme se s kolegou zašili na oběd do nějakýho sklepa. (kolegu sem za celou dobu toho snu neviděl). Měli sme nějakou divnou bílou dodávku která se dala řídit i z prostředního sedadla.

od: renus
pro: all
13.02. 14:25
Sen o Stalinovi
Bydlel jsem někde u hranic a chodil na čáru nadávat Stalinovi do kurev, on se nasral a poslal nějaké agenty mě zlikvidovat.
Všim jsem si, že v lese je spousta krav, které stály jen na zadních nohou...byli to převlečení zamaskovaní agenti...pak se najednou všechny krávy rozběhly přes hranici..běžely jen po zadních, tak jsem se smál, ale oni začaly honit mě
Pak nějaký parkour po staveništích a tak a nakonec ně chytli už odmaskovaní agenti, začali mě mučit, bodali mi nožem do chodidel, pak odešli a nechali mě tak, jen tam zůstal nějaký člověk, kterému rostly z těla jeho vlastní kosti asi nějaká oběť mučení...no a pak jsem se už strachy probudil.
Podle mě za to může ten pičus Putin
od: mightning
pro: renus
14.02. 16:29
dobry sen :) ofc za to muze ten picus putin

od: vrennatic
pro: all
19.10. 01:27
Zdalo se mi, ze jsem byl atase Josepha Goebbelse a mel jsem za ukol dostat jej a jeho rodinu z okupovaneho Berlina cca 1945. Berlin nebyl vybombardovany, bylo to docela hezke secesni mesto a Goebbelsovi (kteri meli mene deti, nez v realu, snad jen tri), bydleli v byte nad nejakou velkou pasazi, kde porad pobihala spousta lidi, tak to bylo slozite. Impulsem bylo to, ze v byte, kde ti Goebbelsovi prezivali, vypli elektrinu, protoze byl oficialne prazdny, a navic jsem pres svuj notebook (welcome 1945), zjsitil, ze maji obstavene ucty, tak to bude slozite s financemi. Nakonec jsem je nejak propasoval pres Berlin (byly tam nejake Dishonored-like sceny s omracovanim pochuzkovych policistu) a dostal jsem je do Jeseniku, kde jsem sedel s Goebbelsem (vsechno bylo zase 50´s like, obleky a tak) na tribune fotbaloveho hriste behem zapasu s Pisecnou, rikal jsem mu, ze proste nemuzu ubytovat jeho rodinu v nasich rodinnych bytech a on rikal, ze to chape, ze ma nejake kontakty na vychode a ac tomu nemusim verit, ze se odsud dostanou.
Tentokrat myslim, ze je zcela jasne, odkud to prameni - vecer predtim jsem mel zas WWII binge, cetl jsem si o sovetskych ofenzivach na linii Visla-Odra, taky o ofenzive ve vychodnim Pomoransku a nakonec i bitve o Berlin, do toho se mi vlastne michaly i nejake pracovni ukoly na pondeli, tak se to takhle splacalo. V jinem vesmiru holt pomaham zdrhat nacistum.
od: Nightmare
pro: vrennatic
19.10. 08:06
Ty hajzle ! :D Moje nejcastejsi tema ve snech je ze zdrham pred nacisty,konkretne pred Hitlerem kterej po mě osobně jde.
Naprosto nechapu proc,ale zda se mi to aspon 2x mesicne uz 10 let.

Myslel jsem že když si udělám dítě s Němkou tak to pomine,ale mám je ted casteji :D
od: renus
pro: vrennatic
19.10. 09:31
a čt 2 nás masíruje Hitlerem v podstatě kontinuálně...Hitlerovy děti, Hitlerův kruh zla, Hitlerova SS, Hitlerovy peníze :)
od: Jitrnicka
pro: vrennatic
19.10. 10:42
By me doecal zajimaly ty pracovni ukoly na pondeli, hele:-D Prevazis Adolfa z Argentiny?
od: vrennatic
pro: Jitrnicka
19.10. 16:53
Neprevazim, jen jsem mu tam posilal Sauerkraut a Schinkenspeck, ale at se nedozvi, ze je oboji z Polska

renus> Byly doby, kdy jsem se v detstvi kazde utery nebo kdy tesil na Hitlerovy muze, sledoval jsem to s dedou a bavilo me to vic, jak nejaka Hvezdna brana :)).
od: Jay Zak
pro: vrennatic
19.10. 20:39
jo, tuhle masáž jsem měl skrz to, že to vždycky sledoval v TV otec a vytáčel tím mámu, která chtěla vzít zavděk produkci typu Ordinace v růžové zahradě
od: vrennatic
pro: Jay Zak
19.10. 21:06
Proste Martin Bormann > Cestmir Mazl
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
20.10. 00:18
takovej typ snů jsem asi nikdy neměl, závist (?)

btw lockdowny způsobily, že už si nemůžu pustit stargate pořádně ani na pozadí, začíná mě to iritovat jako simpsni, páč jsem to viděl příliš mockrát celý (prima cool, co dělaš)
od: ms.garrett
pro: vrennatic
23.10. 12:29
Děda byl elektrikář?

od: Jay Zak
pro: all
16.10. 17:39
Zdál se mi sen, kde jsem chodil s Markétou Pekarovou Adamovou, pamatuju si jen nějaký zdlouhavý výlet a pak pobyt v nejvyšším patře výškové budovy - hotelu. Ovšem nebyly tam žádné graphic details, ačkoliv implicitně tam nějaká akce byla.
od: ms.garrett
pro: Jay Zak
16.10. 19:20
Taky jsi byl tak vykulenej?
od: Jay Zak
pro: ms.garrett
16.10. 19:40
vykulený oči? pěkný oči.
od: ms.garrett
pro: Jay Zak
16.10. 20:04
A to si vem, že je má takhle normálně.
Teď si představ jak musí vypadat, když ji ho tam narveš až po kořen.
od: Black.Tulip
pro: Jay Zak
18.10. 23:48
na nějakým vyretušovaným billboardu vypadala dost dobře, jdi do ní
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
19.10. 00:30
tse, vypadá dost dobře na mnoha (vyretušovaných) obrázcích
Sny a jiné spané reakce
Vytvořeno5. května 2019 22:41
AutorJay Zak