místnost: Sny a jiné spané reakce

od: vrennatic
pro: all
04.05. 11:27
V jedné části snu jsem si byl koupit cigarety. V trafice na mě prodavačka začala mluvit cizími jazyky a odmítala mi je prodat, dokud jí v nich nezačnu odpovídat. Šel jsem pryč, ale naštěstí bylo hned vedle asijské bistro a u něj malé prodejní okénko, kde jsem po chvíli dorozumívání zakoupil za 62 Kč jakýsi set vlepený uvnitř skládacího letáku, který obsahoval dvě cigarety s takovým divným náústkem a balení tenkých, v ústech rozpustných plátků s mentolovou příchutí. Imho jsem viděl budoucnost tabákového průmyslu :)

No a pak jsem taky byl americkým federálním agentem a vyšetřoval jsem nějakou přestřelku drogových kartelů, která se odehrála v prostorách vypuštěného a zchátralého krytého bazénu. Ledva jsem si stihl baterkou posvítit na díry po kulkách, vyrojili se okolo Mexikánci na motorkách i bez nich a začali to tam urychleně vyklízet, tak jsem se schovával, abych náhodou nebyl taky vyklizen. V jednu chvíli jsem myslel, že už mě mají, ale byli to naštěstí jen dva mí kamarádi v rolích vojáků speciálních jednotek. Po odjezdu Mexičanů jsme to tam prohledali a našli ještě jednoho, takového trpaslíka, který pryvě vypadal, že bude ochotně spolupracovat, ale v nestřežené chvíli zavolal posily, tak jsme si rychle přivolali vrtulník, naložili nějaké cenné počítače, o které tedy asi doopravdy šlo, a vypadli.
od: Jay Zak
pro: vrennatic
10.05. 00:23
to jsi spíš viděl minulost žvýkačkového průmyslu, rozpustné mentolové filmy tu byly okolo roku 2002

od: Cobra
pro: all
10.03. 15:44
Tak se mi právě zdálo mimo jiné to že jsem vyhrál nějakých 160mega v hazardu ale společnost mi odmítala vyplatit víc než pár desítek tisíc :D
A z nějakýho důvodu tam předtím na začátku toho snu byl snad syn Bartošové ale v tom snu to byl syn hanychove a taky sem tam našel nějaké staré ale funkční telefony a volal k nim policajty a bůhví co ještě dalšího wtf :D ten sen měl všechno a vůbec nevím proč normálně se mi fakt o nikom z těch lidí nezdá :D

od: mojžo
pro: all
26.11. 09:03
Podelím sa o sen čo sa mi sníval.

Mal som obojživelnú 1203ku valníček a v Benátkach som vozil po tých kanáloch po vode medzi gondoliermi pitnú vodu na korbe.
Ale len tak, proste naliatu do valníka.
Lietala tam hore dole a Taliani mi v kuse vysvetľovali že som stupido 🤌 lebo vždy doveziem iba pár litrov vody a zvyšok stratím.
Tak som začal voziť na 1203ke po kanáloch turistov, lietali sme po Benátkach, vlny prevracalj glndolierov a zobudil som sa, ako má naháňajú po kanáloch na gondolieri na gondolách, ja im aj s turistami, čo mi vypadávajú z korby, unikám.
Ďalej neviem, prebudil som sa.

Jaaaaj prebudiť sa smiechom až Ti zabehne, láči.
od: Jay Zak
pro: mojžo
26.11. 21:31
:D
od: noximo
pro: mojžo
26.11. 22:10
Super :)
od: Black.Tulip
pro: mojžo
26.11. 22:43
:))
od: BroER
pro: mojžo
27.11. 17:06
:D
od: ms.garrett
pro: mojžo
29.11. 10:27
Proč zrovna dvanácettroska?
od: mojžo
pro: ms.garrett
29.11. 14:03
Ty mi povedz
od: Dark
pro: ms.garrett
29.11. 14:46
Asi protože máloco jinýho vypadá tak moc jako canal boat... Ještě tak možná původní VW Transporter.

od: Black.Tulip
pro: all
23.10. 10:05
Tak jsem si dneska hezky brzy ráno posunul budíka ze 7 na 7.30. No nicméně v 7 budík zvonil a zjistil jsem, že jsem si toho budíka posunul ve snu. To byla podpásovka teda.

od: noximo
pro: all
19.09. 11:50
Zdálo se mi, že existuje nějaká sada snů o mimozemšťanech, přičemž v jednom z nich vás unesou a je to otřesný zážitek. Soused ty sny měl, takže jsem věděl, že je velká šance, že když usnu, budu je mít taky.
Tak strašně jsem se toho bál, tak hodně jsem nechtěl usnout, až mě to probudilo o level výše ve skutečném(?) světe.

od: Black.Tulip
pro: all
14.08. 11:46
Dneska se mi zdálo něco o psech a káral jsem jejich majitele. Na tom by nebylo ještě nic zajímavého, ale mluvil jsem u toho ze spaní a ještě jsem se u toho slyšel. Tak vlastně nevím, jestli se to dá furt definovat jako spánek, každopádně nový achievement unlocked.
od: zila
pro: Black.Tulip
06.09. 09:34
"Co děláš do piče?"..."A to hovno ať zmizí!"
od: Jitrnicka
pro: zila
07.09. 08:58
A prej ze cokolada na kosili...

od: Black.Tulip
pro: all
02.04. 11:04
Včera se mi zdálo, jak mi ukradli notebook, to byl hrozný stres a probudil jsem se lehce zneklidněný. No a dneska se mi zdálo, jak je venku zombie apocalypsa, jsme v nějakém baráku a všude kolem jsou zombies a dobývají se k nám. To jsem se z toho ale cítil v průběhu děsně fajn a teď se cítím jako boss nigga. Zombies > běžné starosti prostěže
od: djneo
pro: Black.Tulip
02.04. 12:43
Zajtra ti v sne zombie ukradnu notebook.
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
03.04. 09:29
Mne se zdalo, ze jsem byl pritomen na vyhlasovani Oscaru a do toho jsem zaroven sledoval live debatu na scoreforu, ktera se Oscary taktez zabyvala. Spis nez holywoodsky sal to pusobilo, jako by se to odehravalo v nejake provincni sportovni hale, sedelo se tam na sedackach a ochozech a dost se tam chodilo po schodech. Moderatorem vecera byl Will Ferrell v kostymu Anchormana a hitem vecera se stala nejaka pani, ktera mu poslala papir s napisem "CAN YOU PLEASE GET ME A BOTTLE OF WATER", pricemz kazde slovo bylo napsane fixou jine barvy, ale WATER nebylo modrou, jak by clovek ocekaval, z cehoz vzniknul nejaky humor. Protoze si Ferrell ten papir nechal, nekdo me tam poprosil, jestli bych pani nevyrobil kopii, at si ma z Oscaru co odnest na pamatku, ale nez jsem rozlustil, v jakem poradi sly po sobe barvy jednotlivych slov, uz to udelal nekdo jiny, pani mela k dispozici spousty kopii a lide se je k ni chodili do fronty podepisovat, mezi nimi napriklad Jeremy Renner nebo Marek Taclik. Na scoreforu mezitim probihala debata o tom, ze tihle Oscari vlastne nejsou tolik o filmu, ale o pravech translidi. Alibaba napsal nejaky transfobni komentar a dew mu na to napsal nejaky hrozny rant, ze at si zalozi s podobnymi lidmi vlastni planetu a tu nasi radeji ani nekontaktuje. Z jiz neaktivnich lidi byl v threadu i DriverX. Vic si nepamatuju.
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
03.04. 09:34
Ale to je hezké, že se do diskuzí zapojují absentující lurkeři :)
od: mightning
pro: vrennatic
03.04. 13:11
krasny :)))

od: Dark
pro: all
02.01. 12:59
Bože to byl clusterfuck... Probudil jsem se, ležel jsem v posteli a zasekl jsem se v lucid loopu. Asi tak 10x se mi zdálo, že jsem se zvednul z postele, šel jakoby vstávat a vždycky se dělo něco strašně trippy. Nepamatuju si to zdaleka všechno, ale vim, že jsem měl třeba pneumatiky místo bot nebo zdi byly z želé, nebo jsem přišel do kanclu a měl jsem tam asi tak 30 monitorů... No a vždycky jsem si potom dupnul a vrátil se tim zpátky do postele a oddechnul si, že to byl jenom sen, jenže potom přišla paradoxně nejhorší čáct, že jsem se zvednul z postele znova do dalšího divnýho snu. Ten poslední loop už byl jenom panika, že se z toho už nikdy nevzbudim a pak jsem se vzbudil opravdu kompletně propocenej.
od: mightning
pro: Dark
03.01. 19:00
Plot twist: porad jsi v tom snu, akorat to trva uz cele odpoledne
od: nithril
pro: mightning
04.01. 09:38
Takze Dark sel konecne spat?
od: Jay Zak
pro: nithril
09.01. 16:58
:D
od: ms.garrett
pro: Dark
19.01. 08:49
Dobrý je taky, když se probudíš tak napůl. Uvědomuješ si, že už nespíš, ale máš zrakové a sluchové halucinace. Navíc nemůžeš pohybovat končetinami. Něco na způsob bdělého komatu. Většinou se snažíš křičet a to tě probudí úplně.
od: HY3N4
pro: ms.garrett
20.01. 07:03
od: PetTr
pro: Dark
30.03. 18:22
tohle mi zacalo asi ve trinactni a prestalo kolem 33
od: PetTr
pro: Dark
30.03. 18:23
i kdyz ja mel spis spankovou paralizu

od: PetTr
pro: all
30.03. 18:22
me vcera vrtali zub ale nic sem necejtil takze mam asi dobryho zubare

od: vrennatic
pro: all
30.11. 18:00
V noci na dnesek se mi zdal cesky thriller s ceskymi herci. Nejprve se mi zdal jeho konec a pak jeho zacatek, ale tady ho uvedu chronologicky a zkusim domyslet, co se tak mohlo stat uprostred.
Nejaky poklidny super/hobby market prepadla skupina podivnych lidi ve formalnich oblecich/kostymcich a modrych chirurgickych rukavicich, ktere vedli Jiri Strebl a Zuzana Stivinova. Ozbrojeni pistolemi zajali personal (jehoz soucasi byly prodavacky Kristyna Frejova a Iva Janzurova) a zakazniky a oznamili jim, ze s nimi zinscenuji divadelni hru "Jamy pekelne". Nektere zakazniky donutili posadit a oblozili je pytli s cementem, ze budou slouzit jako "zive kulisy".
Co bylo uprosted filmu, to netusim. Ale na konci filmu v supermarketu byli jen Stivinova, Janzurova, Frejova a snad jeden zakaznik, stereotypni teenager posluchajici rap. Predpokladam, ze Strebl a kumpani museli byt nejak zlikvidovani, zakaznici snad propusteni - mozna dokonce Stivinovou, protoze bylo zrejme, ze cilem akce v supermarketu neni zadne bizarni divadlo, ale osobni msta Stivinove. Janzurova se nejak dostala k pistoli a vypadlo to, ze se bude branit, ale jako stare vydeseni pani ji to moc neslo. Nejdriv to vypadalo, ze msta je namirena prave vuci Janzurove a ze to ma neco do cineni s chovanim jeji rodiny za komunistu, ale pak prisel twist a ukazalo se, ze Stivinova chce ukazat Janzurove, jak se k ni Frejova chova dlouhodobe hnusne a manipuluje s ni a ze ji vmanipulovala i do toho, aby si vzala pistoli a de facto se nechala zastrelit pri pokusu dostat se ven. Stivinova mizi ze sceny zadnim vchodem, Janzurova s placem utika jinym a Frejova za ni bezi s obhajobou typu "Blani, ja to tak nemyslela. Zmateny teenager chvili kouka a pak odchazi z obchodu take, po ceste odcizi sendvic a syceny napoj.

No a pak jsem taky nedavno hledal v Praze Narodni divadlo, z toho si taky jeste cosi pamatuju, tak kdyztak pozdeji.
od: vrennatic
pro: vrennatic
01.12. 03:38
No a s tim Narodnim divadlem to bylo takhle. Vedel jsem, ze jsem nekde na kopci a potreboval jsem se dostat na uroven Vltavy, kde je Narodni divadlo. Praha vypadala architektonicky verohodne, ale byla spis "terasovita", z jedne urovne bylo jen par pruchodu nize/vyse.
Zkouseli jsme s par kamarady projit pres jednu vicepatrovou, stredomorsky vypadajici restauraci, co mela vice pater a asi ustila nize, ale obsluha nas vyhanela pryc. Zatimco kamaradi s obsluhou vasnive diskutovali a asi se chteli i prat, ja sel s par jinymi kamarady jinudy.
Zalezl jsem do nejakeho tunelu, kde byla hromada barevnych dveri, ale zadne nikam nevedly. Respektive - clovek otevrel jedny cervene dvere, za nimi byl prostor tak 20cm a nasledoval zeleny ctvercovy poklop, po jeho otevreni tam byl modry poklop, po jeho otevreni na cloveka vyskocilo neco ala kasparek na pruzine a musel jsi zkusit jine dvere. Udelal jsem to parkrat a pak se mi zacali zbyli kamaradi smat, co jsem to za debila, ze to je znama atrakce "Prazske dvere" a zmizeli pryc.
Nicmene, nejak jsem se dostal o uroven niz. Bylo tam obrovske namesti, ktere pripominalo spis zeleznicni uzel. Vsude byly tramvajove koleje, ale byly jich vyssi desitky. Nekde tramvaj jela, nekde se zasekla. Sem tam v kolejich probleskovala elektrina, dopravu rusila horici auta, u kterych se ohrivali chudi civiliste. Prislo mi to zajimave, tak jsem si to fotil telefonem.
Nakonec jsem bez zraneni dosel na konec namesti, kde melo byt divadlo, kudy mohlo jit projit o dalsi level niz. Divadelni sal ale v ten vecer fungoval jako diskoteka, kde lidi parili na nejake hardcore techno. Prosel jsem to pet pater nahoru, kde byly male, stisnene ubytovny pro herce, ktere vypadaly spis jako vysokoskolske koleje. Potkal jsem tam mimojine Evu Holubovou a spoluzacku z vysoke. Nakonec jsem odevzdane sel parit dolu na diskoteku, ze tam mozna (ale uz to byl velmi vzdaleny cil), bude nejaky nouzovy vychod nebo tak. Pak jsem se vzbudil. Dobre ze tak.
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
01.12. 07:50
To si všechno pamatuješ nebo sis to hned potom sepsal?
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
01.12. 08:08
Je to zpameti, zapisky si nevedu. Respektive tyhle sny, stare nekolik hodin az nekolik dni, jsou odrazem toho, jak jsem si je zapamatoval a jak si je hlava poskladala dohromady, takze jejich okamzita transkripce (to jsem udelal asi trikrat v zivote, ze jsem se vzbudil v noci po vyzivnem snu a jal se jej psat na papir, ale ain't nobody got time for that) by asi byla krapet odlisna, ale to dulezite a zajimave sedi.
od: ms.garrett
pro: vrennatic
01.12. 08:16
Nemáš se cpát na noc čokoládou.
od: vrennatic
pro: ms.garrett
01.12. 08:46
Necpu se na noc cokoladou. Ale jestli mas nejake zasoby nazbyt, klidne ti poslu, kde je vylozit a nacpu se pres den. Treba pak trefim do Narodniho divadla.
od: ms.garrett
pro: vrennatic
01.12. 09:12
Co nějaké lucidní sny nebo sny kde levituješ, používáš telekinezi... míváš?
od: vrennatic
pro: ms.garrett
01.12. 14:47
Nope, nikdy
od: noximo
pro: vrennatic
01.12. 14:59
Poslal bych to od AHA nebo nějakého podobného deníku. Triangl zrad a lží mezi Janžurovou, Stivínovou a Frejovou je bude zajímat. Čert vem, že k němu došlo jen v něčím snu.
Sny a jiné spané reakce
Vytvořeno5. května 2019 22:41
AutorJay Zak