místnost: Testovací místnost

od: rogen jr
pro: all
17.04. 19:48
Test jestli se dají na Phoru embednout videa (viz externí video host)
od: rogen jr
pro: rogen jr
17.04. 19:48
od: rogen jr
pro: rogen jr
17.04. 19:50
škoda :(
od: Jay Zak
pro: rogen jr
18.04. 16:45
stížnost Saironovi
od: vrennatic
pro: Jay Zak
18.04. 16:49
Tohle nebude bug, ale záměr, který ostatně schvaluji
od: Jay Zak
pro: vrennatic
18.04. 17:27
Já vlastně taky. Jinak by se nám to tu proměnilo na zeď reelů a na to máme jiné sociální sítě.
od: Black.Tulip
pro: rogen jr
25.04. 09:11
Pro plynulost fora to je lepší
od: ms.garrett
pro: Black.Tulip
25.04. 13:35
A pro plynatost také?

od: xsmij09
pro: all
20.02. 14:08
Po mnoha letech
od: iassai
pro: xsmij09
20.02. 16:28
dalsi fejk
od: Jay Zak
pro: xsmij09
21.02. 12:18
čuuuuuuuuus
od: xsmij09
pro: iassai
17.03. 10:12
Nejsem žádný Fejk Ty jeden. Jsem si senilně vzpomněl ;-)
od: xsmij09
pro: Jay Zak
17.03. 10:12
Ahoooj ;-)
od: panta
pro: xsmij09
17.03. 17:39
no fucking way

od: Black.Tulip
pro: all
04.12. 11:17
Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů korun, jednu z největších výher v historii Sportky. Teď se jako jedni z mála rozhodli o tom promluvit. Část soukromí si ponechají a pro rozhovor zvolili jména Karel a Libuše. I proto, že to není jen veselé povídání.


Sázeli jste pravidelně?
Karel: Ne každé slosování, ale posledních osm let většinou dvakrát do měsíce. Vždy náhodný tip a nikdy jsem nevyhrál víc než tisícovku.

Až přišel listopad 2019 a druhá největší výhra v historii sportky. Tak si to odvyprávějme.
Karel: Byli jsme na nákupu, manželka se zapovídala, tak jsem toho využil a skočil do trafiky. Vsadil jsem plný tiket, zase náhodný výběr, a když jsem vylezl, vyčítavě se na mě zatvářila.
Libuše: Byla jsem totiž v pokročilém stadiu těhotenství a říkala mu, že bychom měli šetřit. „Až jednou vyhraju, tyhle řeči ti připomenu,“ odpověděl.
Karel: Druhý den ráno jsem šel do práce a všude v rádiu mluvili o tom, že má sportka dva výherce. I kolegové si o tom vyprávěli. Jeden prý trefil první pořadí a druhý taky, ale navíc se Šancí. Sice rovnou dodali, že je hlavní výherce ze středních Čech, ale tomu jsem nějak nevěnoval pozornost. Až na konci šichty jsem z peněženky vytáhl tiket a v telefonu ho zkontroloval.

Jenže přišel covid a podnikání se začalo sypat. Já měla pár dní před porodem a křičel na mě: „Tak si to strčte do prdele, lakomci!“ Až museli zasáhnout rodiče.
A?
Karel: Strašně jsem se lekl. Byl jsem zvyklý, že tiket naskenuju a objeví se maximálně krátké číslo, třeba 110 nebo 220 korun. Ale najednou tam těch čísel bylo hrozně moc a já zpanikařil. Okamžitě jsem telefon schoval, aby mě nikdo neviděl, a zavřel se na záchod. Tam jsem tiket zkontroloval znova, ukázala se částka přes 29 milionů a od té chvíle bych dokázal první tři dny přehrát, jako by proběhly tento týden.

Výherci ve Sportce
ČTVRT MILIARDY. Takto
vypadá potvrzení o výhře z terminálu
Sazky. Od listopadu 2019 nikdo ve
sportce víc nevyhrál.
Přišel listopad 2019 a druhá
největší výhra v historii sportky.
Tak si to odvyprávějme.
Jestli za něco utrácejí víc
než dřív, je to rozhodně cestování.
7 fotografií
Pojďme na to.
Karel: Čekala mě hodinová cesta autem domů. Jel jsem s kolegou, celou cestu jsem mlčel a pamatuju si každou zatáčku. V hlavě mi šrotovalo: Je to pravda? Není? Kolegovi jsem to říct nechtěl, protože jestli jsem od první chvíle něco cítil, byl to strach. Hned mě napadlo, že se dneska přepadává nebo i vraždí kvůli stovce.

Takže žádná radost?
Karel: Ne. Skutečná radost, tedy že bychom doma otevírali lahev, vlastně nikdy nepřišla.
Libuše: Spíš se čím dál víc objevovaly a pořád objevují chvíle, kdy si říkáme: Měli jsme se na to vykašlat a nic si nevyzvedávat.

Tohle povídání mě začíná zajímat. Ale ještě zpátky do auta.
Karel: Vysadil jsem kolegu a už jsem to nevydržel. Celý zpocený jsem zavolal manželce: „Za pět minut jsem doma, je průšvih.“
Libuše: Což je nejlepší věta, kterou můžete ženě před porodem říct. Zrovna jsem venčila psy a jako první mě napadlo, že se chce rozejít. Pět minut bych nevydržela, začala jsem vyzvídat, až mi řekl, že vyhrál ve sportce.
Karel: Samozřejmě mi nevěřila. Řekl jsem, ať si stáhne aplikaci Sazky a zkusíme tiket ověřit z jejího telefonu. Zkusili jsme to a zase, 29 milionů. V tu chvíli přece jen přišla krátká radost. Doplatíme hypotéku, pomůžeme rodičům, budeme se mít líp. Ale pak jsme zapnuli televizi a tam opakovali: Výhra 29 milionů je z východních Čech a ten, kdo vyhrál i Šanci, tedy 250 milionů, je ze středních Čech. Vůbec jsem to nechápal. Vždyť přece já jsem ze středních Čech... Žena se na mě podívala a pronesla větu, kterou nikdy nezapomenu: „To je ti 29 milionů málo?“
Libuše: Říkala jsem mu: „Hlavně mlč a do ničeho nešťourej!“
Karel: Jenže mně to nedávalo smysl. Dneska už vím, že aplikace nedokáže rozlišit, když trefíte i poslední číslo Šance. Takže jsme šli na web Sazky, kontrolovali číslo po čísle a zjistili, že jsme trefili úplně všechno. Hned jsem nalistoval pravidla a přečetl si: „Pokud jsou tyto dvě podmínky splněné, vyhráváte celý jackpot.“ Což bylo čtvrt miliardy.

Třetí nejvyšší výhra ve Sportce. Vítěz se probudil se čtvrtmiliardou na účtu

První pocit?
Karel: Radost byla pryč. Zatímco 29 milionů si člověk dokáže představit a ví, co by s nimi udělal, čtvrt miliardy už zní strašidelně.
Libuše: S každým číslem, které se shodovalo, rostla panika. Podívali jsme se na sebe a skoro najednou si řekli: „Co budeme dělat?“
Karel: Z druhé strany sázenky je telefonní číslo, na které máte v případě výhry zavolat. Půl hodiny jsme přemýšleli, chodili po domě, nebyli schopni sedět. Ženu rozbolelo břicho, vlezla si do vany, já sedl vedle na zem a číslo vytočil. Ozval se mladý muž a podle hlasu bylo znát, že nejsme první, kdo volá.

Jak to?
Karel: Lidi to zkoušejí. Začal jsem diktovat číslo sázenky a on tak nezúčastněně přikyvoval: „Jo, jo, jo... Jo? Vydržte.“ Chvíli bylo ticho, ťukal do klávesnice a pak prohlásil: „Gratuluju, chcete domluvit schůzku?“ Vůbec jsem nevěděl, co dělat, tak jsem zavěsil. „Nezlobte se, potřebuju čas, na shledanou.“

Co bylo dál?
Karel: Tři noci jsme nespali. Koukali jsme do stropu, ve dvě ráno chodili po bytě, v práci jsem byl jak ponocný.
Libuše: Naštěstí jsme čekali dítě, tak jsme se soustředili na něj. To je možná důvod, proč jsme se nezbláznili.
Karel: Došli jsme nicméně k závěru, že to nezvládneme sami a musíme se někomu svěřit.


Jestli za něco utrácejí víc než dřív, je to rozhodně cestování.

Co s tiketem?
Kdo byl ten šťastlivec?
Karel: Mí rodiče. Takže jsme pak nespali nejen my, ale ani oni. A následně ani rodiče manželky. Paradoxně čím víc lidem z nejbližšího okolí jsme to řekli, tím se nám ulevovalo a jim bylo hůř. Po třech dnech jsme se uklidnili a začali zakládat nové účty. V jiných bankách než v našem městě.

To vám někdo poradil?
Libuše: Internet. Jak jsme nemohli spát, hledali jsme všude možně a opravdu zadávali hesla jako: Co udělat, když vyhrajete ve sportce. Nic jiného nás nenapadlo.
Karel: K panice se mezitím přidala paranoia a pocit, že to všichni vědí. Kam jsme přišli, tam se o tom někdo bavil. Dokonce se začalo šířit, že je výherce z našeho města. Já si šel koupit snídani a kdosi se mě zeptal: „Prý to vyhrál někdo od nás, slyšel jsi to?“

Co jste odpověděl?
Karel: Něco jsem zamumlal. Nejradši bych zařval: „Jo! Já!“ Ale to nešlo. Spíš jsem přemýšlel, jak to může někdo vědět. Rodičům jsme věřili, a tak nás napadlo, jestli se to nerozkřiklo z trafiky, kde jsem vsadil. Na každé sázence je totiž číslo terminálu. Tak jsem tam zašel, vsadil znovu a hrál divadlo: „Ani nevím, je tam nějaký jackpot?“ Paní odpověděla, že ho někdo právě vyhrál. Kdyby to bylo u ní a věděla to, určitě by se pochlubila.

To vás uklidnilo?
Karel: Dost. Po třech dnech jsem se tedy odhodlal, znovu zavolal do Sazky a domluvil si schůzku. Než k ní došlo, byl to další týden strachu a paniky.

V pěti číslech
Přišel listopad 2019 a druhá největší výhra v historii sportky. Tak si to...
250 944 489Manželům patří druhá největší výhra v historii sportky.

12. 11.
Datum, kdy byl vítězný tiket v roce 2019 podán.

38
O tolik milionů míň by kvůli novému zákonu dostali, kdyby si pro výhru přišli až po Novém roce.

1:69 919 080Pravděpodobnost na výhru prvního pořadí i se Šancí.

21,5
Tolik miliard korun Češi loni prosázeli v loteriích.

Proč zase?
Karel: Nevěděli jsme co s tiketem. Něco vám ukážu. (Vytáhne z peněženky jeden z tiketů a roztrhne ho.) Tak málo stačí a nic nemáte. Je to jen kousek papíru, který se může ztratit nebo jakkoliv zničit.

Co jste vymysleli?
Libuše: První nápady byly všelijaké: pod koberec, pod polštář. Ale pak jsme si řekli: „Co když vyhoříme?“ Nikdy v životě jsme nevyhořeli, ale třeba se to teď stane. Nebo praskne voda a vytopí nás. Nebo to někdo opravdu ví. Co když v noci přijde a přepadne nás? Dnes se tomu smějeme, ale přesně tak to bylo. Proto jsme si vzali tiket do střídavé péče.
Karel: Já byl tak vystrašený, že jsem se ho bál i okopírovat, aby náhodou nevybledl. Takže když byla žena doma, měla ho u sebe, a když musela k doktorovi, převzal jsem ho já. Přes noc byl v peněžence, kterou jsme schovali. Měli jsme k sobě absolutní důvěru, ale dnes už to přiznám, napadaly mě různé věci...

To mě zajímá!
Karel: Nečeká manželka, až půjdu do práce? Nevezme tiket a neuteče?
Libuše: I já tyhle pochyby někde vzadu měla. Co když mě teď opustí? Je to ukázka toho, v jakém psychickém stavu jsme žili.

Čistě technicky je výhra toho, kdo si vsadil, že?
Karel: Je toho, kdo přinese tiket. Není vázaný na jméno, takže kdyby nás někdo okradl, nemám jak dokázat, že jsem vyhrál já.

Hned jste si řekli, že se rozdělíte?
Libuše: Trochu jsme se handrkovali.
Karel: Žena říkala: „Vsadil sis ty, je to tvoje.“ Což jsem okamžitě odmítl. „Takže já si zaplatím letenku na Bahamy a ty si na ni ušetříš z rodičovské?“ Nedávalo to smysl a výhra byla od začátku nás obou.

Takže uběhl týden...
Karel: A jeli jsme do Prahy. V přízemí Sazky je trafika, tam tiket naskenují, vyjede potvrzení o výhře, dostanete pořadové číslo do vedlejší budovy a pokyn: „S nikým se nebavte, jen si sedněte, dejte číslo před sebe a čekejte, až si vás někdo vyzvedne.“ Mají to vymyšlené dobře – abyste potkali co nejmíň lidí. Paní v trafice byla jediná, kdo viděl tiket spolu s obličeji. Ale zase nezná jména.

Lidé v Česku loni prosázeli víc než o rok dříve. Vzrostly i vyplacené výhry

Projevila nějaké emoce, když jí vyjel lísteček a na něm bylo devítimístné číslo?
Libuše: Ani ne. To spíš my jsme měli emoce a nechtěli jí tiket dát.
Karel: Jak jsme nikomu nevěřili, napadaly nás úplné šílenosti. Co když na nás před Sazkou někdo číhá? Co když nám v trafice tiket vezmou a pod stolem vymění? Vzpomněl jsem si, že mám pořád další tiket ze dne, kdy jsem si šel na terminál ověřit, jestli tam o nás vědí. V koloně v Praze jsem ho na telefonu naskenoval a byla na něm výhra dvacet tisíc.

Nene!
Karel: Ano. Tak jsem nejdřív předložil tento tiket, ale paní řekla, že mi výhru vyplatí rovnou a nepotřebuju žádné pořadové číslo. To už nebylo zbytí a musel jsem ukázat tiket původní. O pár minut později už si pro nás přišel zaměstnanec Sazky.

Dal vám nějaké rady?
Karel: Vysvětlil nám, co se bude dít, tedy že si odneseme čtvrt milionu v hotovosti a zbytek do pár dní přijde na účet. Řekl nám, že pro nás do Sazky dorazil štos dopisů od rodin. Byly to žádosti o dary a rovnou nám doporučil, ať si je radši nebereme. Dál jsme dostali desky s nabídkami různých bank, a to i zahraničních. Já ani manželka nejsme z rodin, kde se nějak investovalo. Z výplaty jsme koupili jídlo, něco dětem, ušetřili na průměrnou dovolenou a víc nezbylo.
Libuše: Takže se nám snažili otevřít oči, abychom uvažovali i jiným směrem a zároveň si dali pozor na různé poradce. Řekli nám, ať se nikomu nesvěřujeme, a nakonec jsme mohli nadiktovat čísla libovolného množství účtů. Což je škoda, že jsme nevěděli dopředu.

Proč?
Libuše: Aspoň na začátku by se nám to celé líp koulelo. Nechali bychom příbuzným poslat peníze rovnou ze Sazky a hráli blbé společně s nimi. „Nám taky přišlo něco, nevíte, kdo vyhrál?“ Peníze totiž brzo udělaly nepořádek jak v rodině, tak mezi kamarády.


Jestli za něco utrácejí víc než dřív, je to rozhodně cestování.

Hádky v rodině
Nejsem si úplně jistý, že by tomu poslání ze Sazky zabránilo, ale to je teď asi jedno. Každopádně jste se rozhodli obdarovat blízké.
Libuše: Ano – a někteří měli pocit, že dostali málo.
Karel: To byly další bezesné noci. Vymýšleli jsme, koho a jak podělit, aby to bylo fér.

Takže jste si vzali papír a psali: Pepa s rodinou milion, tchán dva...?
Libuše: Nějak tak. Začali jsme nenápadně sondovat, jaké má kdo hypotéky, náklady na život, jestli jezdí na dovolené...
Karel: Pokaždé jsme to už už měli a pak se objevil nějaký člen rodiny, který to celé rozbořil. Úplně první papír zkrachoval na tom, že jsme systém dělení nevymysleli dobře.
Libuše: Jeden příbuzný měl mnohem větší hypotéku než ostatní. Chtěli jsme mu dát víc, jenže najednou přišel s tím, že si hypotéku zaplatí jen z půlky a za zbytek rozjede podnikání. Jednak to byl nápad, který se nám nezdál, jednak naším cílem bylo, abychom všechny zbavili závazků.
Karel: Takže jsme papír zmačkali, udělali průměr a všem dali stejně.
Libuše: Dotyčný tím pádem dostal polovinu. Na hypotéku ji opravdu nepoužil a s jiným členem rodiny začali podnikat. Prý tutovka. Jenže přišel covid a podnikání se začalo sypat. Já měla pár dní před porodem a křičel na mě: „Tak si to strčte do prdele, lakomci!“ Až museli zasáhnout rodiče.
Karel: Brzy se naštěstí probral a omluvil.
Libuše: Na začátku jsme dokonce zvažovali, že bychom příbuzným o výhře vůbec neřekli. Jen bychom jim dali peníze: „Ber a na nic se neptej.“ Jenže nikdo si je nevzal, protože si mysleli, že jsou špinavé. Tak jsme je aspoň prosili, ať v rámci naší i své bezpečnosti mlčí.

Co kamarádi?
Libuše: Vytřídili se.
Karel: Zatímco v rodině dostali všichni stejně, u kamarádů jsme dávali podle životní situace. Jediná naše podmínka byla: „Neptej se nikoho dalšího, kolik dostal on.“

Což je jako: „Jdi a zeptej se.“
Karel: Já vím. Ale snažili jsme se jim opakovat: „Nepřemýšlej, nepátrej. Dali jsme ti tolik, protože si myslíme, že ti to pomůže.“ Někdo opravoval dům? Dali jsme mu na opravu, ale už ne na nový. Zjišťovali jsme, co koho trápí, zase vzali papír a několik lidí podělili. Nemohli jsme zachránit všechny a pár kamarádů nám opravdu odpadlo.

Když ty dva papíry sečteme, kolik jste rozdali?
Karel: Třicet milionů. Což byla suma, kterou jsme si plus minus stanovili na začátku.

Byl někdo, kdo peníze odmítl?
Karel: Jeden kamarád. Ale tomu jsem řekl: „Když jsem já neměl, taky jsi mi pomohl. Ať s prací, nebo s penězi. Můžu ti dát, chci, ber.“ A vzal si.

Neřekli jste si v nějaké fázi: Kdybychom se na to radši vykašlali a nikomu nic nedávali?
Libuše: Já si to říkám dodnes. Že by možná bylo lepší být mezi obdarovanými a mít klid. Vím, že to zní jako stěžování...

To zní.
Karel: Ale málokdo si dokáže představit, že vyhrát velké peníze není jen příjemné. Například jsme úplně ztratili právo na názor, hlavně u nás na malém městě. Cokoliv řekneme, někdo odpoví: „Tobě se to říká.“
Libuše: Třeba se řešilo zdražování popelnic. Měsíčně to dělalo asi deset korun a zdražuje dnes všechno. Souhlasili jsme a hned se začaly ozývat komentáře: „Nojo, ne všichni mají na účtu tolik nul jako vy...“ Nebo jsem si ani před kamarádkami nemohla postěžovat, že jsem unavená z dětí. „Ty ale nemůžeš být unavená. Vždyť jste oba doma.“ Nebo že jsem se pohádala s mámou. „Buď ráda, že máš mámu, která díky vám nemusí pracovat.“ Co věta, to narážka zpátky.

Takže už to ví dost lidí.
Libuše: U nás ve městě asi každý.
Karel: Dlouhodobě se to utajit nedá, takže první rozumná věc po výhře je se odstěhovat. Co nejdřív. My jsme měli minimálně změnit trvalé bydliště.

Čemu by to pomohlo?
Karel: Výhru musíte jít nahlásit na finanční úřad. Dnes už je to jedno, protože se daň odvádí přímo v Sazce. My byli poslední, kdo ji nedanil, takže kdybychom si ji z nějakého důvodu šli vyzvednout o pár týdnů později, dostali bychom o 38 milionů míň.
Libuše: Sice jsme tedy nedanili, ale na finanční úřad jsme museli – v malém městě, kde všechny znáte. V Sazce nám poradili, ať si domluvíme schůzku přímo s ředitelkou, ale moc to nepomohlo. Byla milá, gratulovala nám, ale výhru do systému zadat neuměla. Musel to udělat někdo jiný a počet lidí, kteří o ní věděli, tak rostl.
Karel: Je ale zajímavé, že se nikdo nezeptá napřímo. Za čtyři roky to udělali možná dva lidi. Všichni ostatní se to snaží nějak zahrát: „Prý jste vyhráli! To je asi blbost, co? Haha.“
Libuše: Nebo další věc. Do jakékoliv banky vám přijdou peníze, hned se ozvou: „Dobrý den, zadrželi jsme vám třicet milionů, musíte dokázat, kde jste je vzali.“ Odpovíme, že přece vidí odesílatele: Sazka, a. s. „To si mohl někdo založit falešný účet. Co když podporujete terorismus?“ Všude jsme museli nosit potvrzení o výhře.

Kolik lidí za vámi přišlo, abyste jim něco dali nebo půjčili?
Libuše: Dost. Třeba že mají investiční příležitost. Tady mám zrovna jednu dnešní textovku: „Ahoj, je mi to trapné, neměli byste na půjčení?“

Koukám, co jste odpověděla. Že nejste banka.
Libuše: Ne všechny to ale odradí. Třeba tenhle člověk napsal i dalším členům rodiny.

Peníze pro děti
Rodinu a kamarády jsme probrali. Co jste si ale koupili vy?
Karel: Mně asi měsíc a půl trvalo, než mi všechno došlo. Chodil jsem dál do práce, jednoho dne jsem se vrátil domů a šel na nákup. Nic velkého, rohlíky, salám, nějaká zelenina. Stál jsem u kasy a v tu chvíli jako by do mě někdo praštil. Pochopil jsem, že když budu do konce života chodit na takové nákupy, nemám šanci všechno utratit.

Takže?
Karel: Koupil jsem si auto. Ne ferrari ani lamborghini, ale velké auto, o kterém jsem snil.
Libuše: Já se konečně podívala do jedné vysněné destinace, kam jsem chtěla od dětství.

Letěli jste byznys třídou?
Karel: Nikdy jsme neletěli byznys třídou, natož první. Tam ještě mentálně nejsme. Proč bych letěl někam za sto tisíc, když se tam dostanu za dvacet?

Je to pohodlnější a mám na to.
Karel: Stejně v tom nevidím smysl.
Libuše: Náš život se opravdu moc nezměnil. Ano, cestujeme dál a na delší dobu. Děti chodí do lepších školek a škol. Dopřejeme jim kvalitnější vzdělání a životní styl.
Karel: Kdybyste se zeptal, kolik nám zůstalo, musel bych říct, že až moc. Pořád s penězi neumíme pracovat tak, jak bychom chtěli. Pro někoho je to snadné, ale my se vše učíme. Něco jsme rozdali, koupili nemovitosti, ale jestli jsme za cestování a další maličkosti utratili pět milionů? Víc určitě ne.
Libuše: Větší částky jsme investovali do dobročinných projektů a začínajících firem, tam je to třeba deset milionů u jedné. Vybíráme si takové, které můžou změnit dnešní svět k lepšímu a věnují se například medicíně nebo vzdělání. U jedné už nám investice přitekla zpátky. I s navýšením.

Vy přece nemusíte vydělávat.
Karel: Pocitově musíme. Nechceme jen brát z hromádky. I když je velká, pořád máte pocit, že jednou dojde. Jistě, nedojde, ale společnost je správně nastavená tak, aby člověk utrácel a vydělával. Proto budujeme firmy – abychom se zbavili závislosti na hromádce.
Libuše: Máme stranou peníze, na které nikdy nesáhneme. Kdybychom vše ostatní vyčerpali, půjdeme zpátky do práce.

Ty peníze jsou pro děti?
Karel: Ano. Každá generace se má líp než ta předchozí a my jsme naše děti neposunuli o krok, ale nejmíň o dva. Já nemohl ani pomyslet, že bych šel na Harvard. Naše děti už můžou. Nejstaršímu synovi teď vysvětluju, že s lepším vzděláním bude v životě svobodnější. Zatím se nestalo, že by přišel a o něco si řekl. Blíží se mu střední škola a první, o co kdy požádal, je studium v cizině. Nastínili jsme mu možnosti. Amerika, Anglie, Španělsko, Německo... Sice si nevybral místo, které bychom preferovali my, ale je to jeho volba a jsem rád, že mu ji můžeme dopřát.

S tím vaším neutrácením – kdybyste všechno nalili zpátky na hromadu, nebudete mít víc než na začátku?
Karel: Ještě ne, ale časem se to může stát.
Libuše: Já třeba žiju z úroků na spořicích účtech a ještě mi zbývá.

Nebudete pak v osmdesáti litovat, že jste se měli víc rozparádit?
Libuše: Možná ano. Oba jsme rodinně založení a středem světa jsou pro nás děti. Aby měly hezké zázemí, viděly něco ze světa, chodily na dobré školy. Tam šetřit nebudeme.
Karel: Tři roky nám třeba trvalo, než jsme se rozhodli postavit dům. Než nám došlo, že máme desítky milionů na účtu a žijeme někde, kde nám to ani jednomu nevyhovuje. A protože se u nás ve městě nedá stavět, měli jsme najednou důvod se odstěhovat.

Zadrželi jsme vám třicet milionů, musíte dokázat, kde jste je vzali. Co když podporujete terorismus?
Neříkal jste před chvílí náhodou...
Karel: Že se má člověk odstěhovat hned. Ale to vím až teď. Na začátku jsme netušili, co se sebou. Byli jsme naivní a říkali si: „To přejde.“ O stěhování jsme se sice bavili, ale došli jsme k tomu, že si tím moc nepomůžeme.
Libuše: Odstěhujete se, poznáte nové lidi a první otázka bude: „Co děláte?“ No a co teď? Říct pravdu? Nebo stavět nové vztahy na lžích? Proto jsme i založili firmu – abychom mohli odpovídat, že podnikáme.
Karel: Do té doby jsem říkal nebo do různých formulářů psal, že jsem nezaměstnaný. A hned se někdo ozval. „Nezaměstnaný? A přijel jste takovým autem?“

Kdybyste se odstěhovali do Prahy nebo do ciziny, budete tam všem přece úplně jedno.
Libuše: Já do ciziny chtěla. Ale pak jsme začali cestovat a zjistili, že nám je v Česku nejlíp.
Karel: Navíc jsem nechtěl trhat děti z prostředí, které znají. Školka, škola, kamarádi.

Bude nový dům aspoň úžasný?
Libuše: Bude.
Karel: Nebude.

Aha.
Karel: Není to žádné honosné sídlo. Je moderní, netradiční, s vysokými stropy. Ale ve čtvrti, kde stavíme, jsou i větší.

ilustrační snímek
Změnili jsme se
Vy vlastně žijete dvojí život, že?
Karel: Žijeme. Ale jinak to nejde.
Libuše: Třeba v Americe by to bylo jednodušší. Tam vás se šekem vyfotí – ber, nebo nech být. Když se nevyfotíš, nic nedostaneš.

A nemáte někdy chuť to taky vykřičet do světa?
Karel: Proto tu s vámi sedíme.

Rádo se stalo. Než jsem za vámi šel, vedli jsme s kolegy debatu, jestli vám vlastně máme věřit. Jestli to třeba není další chyták Kazmy.
Karel: (směje se a vytahuje potvrzení o výhře) Něco vám povím. Od výhry jsme se začali pohybovat i mezi hodně bohatými lidmi. V porovnání s mnohými z nich jsme nikdo – nemůžeme si koupit letadla ani ostrovy. Člověk by si řekl: Fajn, chudí nás budou nenávidět, bohatí nás přijmou. Ale ne. Z některých je cítit hořkost. Celý život něco budovali, zatímco nám peníze spadly do klína.
Libuše: Prohodí to z legrace, zasmějí se, ale občas je vidět, že je to štve.
Karel: A teď se vrátím k tomu, proč jsme vám kývli. Čtyři roky se schováváme. Celou tu dobu nám trvalo, než jsme pochopili, že jsme nic neudělali. Nikomu jsme neublížili a nic neukradli. Stejnou šanci jako my má každý. A možná je ještě jeden důvod.

Poslouchám.
Karel: Lidi si často myslí, že jsou vysoké výhry vymyšlené. Že je nikdo nedostane nebo si je rozdělí bohatí, aby měli ještě víc. My jsme možná důkazem, že vyhrál někdo, kdo si to opravdu... To je skoro až blbé říct.

Jen to řekněte.
Karel: Zasloužil. Já opravdu některé dny pracoval až osmnáct hodin denně. Někdy jsem se dokonce ani nevracel z práce domů, a to ani v době, kdy byla žena těhotná. Ne že bychom trpěli hlady, ale občas nám týden před výplatou nezbývaly peníze a museli jsme sáhnout do úspor na dovolenou nebo si jít při nenadálých situacích půjčit k rodičům.
Libuše: Pořád ovšem nejsme takoví hrdinové jako v Americe, že bychom ukázali obličeje a jména.

To asi i chápu. Už jen proto, že máte děti. Nebudeme říkat kolik, ale máte.
Libuše: Strach o ně je asi to nejhorší. Když jsem popisovala, jak si dva členové rodiny založili firmu, našli si do ní partnera. Trochu jsme ho znali, moc nám neseděl a od začátku jsme tušili, že to nedopadne dobře. Na konci se pohádali a partner jednomu z příbuzných řekl: „Unesu ti dítě.“ Sice to neřekl přímo nám, ale ve mně hrklo.
Karel: Byl to výstřel do prázdna a asi by to neudělal, ale šel z něj trochu strach. Bylo vidět, jak se i s námi snaží na sílu skamarádit a dostat se nám do života.

Měli jste někdy neshodu na téma, co s penězi dělat?
Karel: Máme je pořád. Ale v dobrém. Žena řekne, že si dá udělat prsa, a já na to: „Fajn, když ty prsa, tak já ferrari.“
Libuše: A nemáme ani jedno. Nepohádali jsme se nikdy, možná s malou výjimkou porodu, který se mnou zamával a chvíli to se mnou asi nebylo jednoduché. I moje psycholožka nás chválí, jak spolu hezky fungujeme.

Vy máte psycholožku?
Libuše: Mám a nestydím se za to. Začala jsem k ní chodit po výhře, a to i na doporučení Sazky. Když čtete na internetu příběhy lidí, kteří najednou zbohatli, snad ani jeden neřekne: „Zlepšilo nám to život.“ Většina z nich to neunese a dopadne špatně. Nic hrozného se mi neděje, ale je to pro mě místo, kde si můžu ulevit a vypovídat se.

Řekli jste si někdy za ty čtyři roky, že by vám bez peněz bylo líp?
Libuše: Řekli, hlavně když se sypaly vztahy v rodině. Konkrétně ve chvíli, kdy jsem držela měsíční mimino a jeden člen rodiny na mě řval, že jsem svině a dala jsem mu málo.
Karel: Ale hned na začátku jsme si slíbili, že pokud by nás peníze měly rozdělit, kašleme na ně a všechny dáme na charitu. Do koruny.

Jak byste to poznali?
Libuše: Právě tak, že bychom se začali hádat.
Karel: Postupně jsme přidali další kritérium: kdyby to mělo zkazit děti nebo jim ztížit život tím, že třeba nepoznají pravé kamarády. To bychom se na peníze taky vykašlali.

Teď úplně nevím, jestli vám věřím.
Libuše: Pro nás je rodina základ a ani jeden nedovolíme, aby nám ji kdokoliv zboural. Třeba někdo třetí zvenku. Manžel je z rozvedené rodiny a víme, co to s dětmi dělá.

Chamtivost pramení z nenaplněných potřeb. Je návyková, říká psycholog

To jste nakousla zajímavou věc. Někdo třetí zvenku. Asi jsou takoví nebo takové, kteří by se vám teď rádi vlísali do přízně, ne?
Libuše: Na to jsme oba úplná paka. Ale ano, pár jich bylo.
Karel: Jo? Já je neviděl.
Libuše: To je totiž manželův problém. Nic nevidí. Ani sbalit ho nešlo.
Karel: Pro mě je manželka jediná žena na světě. Otočím se za jinými, ale žádná z nich není tak krásná jako ona. Ať má před porodem, nebo těsně po něm.
Libuše: Ale já to vidím. Třeba jeho bývalá spolužačka – celou dobu nic a najednou: „Ty taky sportuješ? Nezajdeme někdy spolu?“ On ještě přijde domů a přizná se mi: „Hele, napsala mi, že jsem prý byl vždycky hezký chlap.“
Karel: Což je nesmysl. Ve škole by si o mě ani neopřela kolo.

Přinášejí peníze štěstí?
Karel: Spíš možnosti. Otevírají se nám takové, jaké jsme nikdy neměli.
Libuše: A jistotu. Kdyby se cokoliv stalo, můžeme sbalit děti a odletět na druhý konec světa. Za to jsem vděčná. Za pocit jistoty a bezpečí pro sebe a pro děti. Nebo kdyby se nedej bože někomu z nás pokazilo zdraví. Pojišťovny některé léčby nehradí, lidi se na ně musejí skládat ve sbírkách a my víme, že bychom na nic z toho nemuseli spoléhat.

Změnili jste se?
Karel: Určitě jsme se změnili.
Libuše: Dlouho jsme se za to styděli. Dnes máme určitě ostřejší lokty, jinak bychom to celé nezvládli. Nevydržely by peníze a možná bychom spolu nevydrželi ani my. Zní to možná zvláštně, ale s takovou sumou musíte vyrůst i vy sami. Třeba se vzdělávat.

Sázíte dál?
Libuše: Dokonce už oba. Snažím se manžela trumfnout.

To máte laťku vysoko.
Karel: Já bych takovou výhru přál každému a zároveň nikomu. Máme se dobře, nebudeme zapírat. Děti se budou mít dobře. Ale přát někomu, že nebude spát, rozhádá se s rodinou a přijde o kamarády, to moc hezké není. Libuše: Vlastně ani nesázíme proto, abychom vyhráli. To už nepotřebujeme a možná bychom si výhru ani nevyzvedli. Nebo bychom pro ni poslali člena rodiny, který nám nejvíc nadával. Ať si to zkusí.
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
07.12. 20:47
co?
od: blackfox
pro: Black.Tulip
07.12. 21:44
hustý no
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
07.12. 22:23
tak jsem si to taky přečetl, fajn story. jen jsem přemýšlel, co konkrétně testuješ:)
od: renus
pro: Black.Tulip
09.12. 01:44
loupáci...

od: Jitrnicka
pro: all
26.12. 22:24
Tak jedeme dál.
Vykydlit
od: Gobbos
pro: Jitrnicka
26.12. 22:38
Itálie
od: basa
pro: Gobbos
26.12. 22:42
ielito
od: Zom
pro: basa
26.12. 23:24
topůrko
od: Zan
pro: Zom
26.12. 23:29
kokot
od: miras1
pro: Zan
27.12. 00:36
otevřeno
od: Zan
pro: miras1
27.12. 03:20
noximo
od: orion22
pro: Zan
27.12. 03:53
morte
od: miras1
pro: orion22
27.12. 07:34
teriyaki
od: basa
pro: miras1
27.12. 16:10
kino
od: Gobbos
pro: basa
27.12. 16:18
noha
od: basa
pro: Gobbos
27.12. 16:23
hadr
od: renus
pro: basa
27.12. 17:04
drtič
od: Zan
pro: renus
27.12. 19:36
ičo
od: Gobbos
pro: Zan
27.12. 19:41
čobolák
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
27.12. 22:38
akt
od: miras1
pro: BaĐgęR
27.12. 23:39
který
od: JaVa
pro: miras1
27.12. 23:46
rýže
od: BaĐgęR
pro: JaVa
28.12. 00:19
žele
od: basa
pro: BaĐgęR
28.12. 00:58
levak
od: Dark
pro: basa
28.12. 03:41
Akropolis
od: BaĐgęR
pro: Dark
28.12. 06:46
isis
od: Zan
pro: BaĐgęR
28.12. 06:53
istanbul
od: JaVa
pro: Zan
28.12. 09:18
Ulánbátar
od: Vilda
pro: JaVa
28.12. 10:22
artefakt
od: BaĐgęR
pro: Vilda
28.12. 10:45
Kt... Který
od: JaVa
pro: BaĐgęR
28.12. 10:55
rýžovar :)
od: Gobbos
pro: JaVa
28.12. 11:03
aristokrat
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
28.12. 11:22
Atentat
od: JaVa
pro: BaĐgęR
28.12. 11:55
atribut
od: BaĐgęR
pro: JaVa
28.12. 11:57
Utáhnout
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
28.12. 12:38
utkani
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
28.12. 12:40
Nicema
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
28.12. 12:42
maniak
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
28.12. 12:42
Aktiva
od: woyta
pro: BaĐgęR
28.12. 13:19
vaha
od: BaĐgęR
pro: woyta
28.12. 13:21
Had
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
28.12. 13:32
adrenalin
od: JaVa
pro: vrennatic
28.12. 13:50
Indulona
od: BaĐgęR
pro: JaVa
28.12. 14:40
Nacista
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
28.12. 14:41
taoista
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
28.12. 14:42
Tanker
od: JaVa
pro: BaĐgęR
28.12. 15:14
erasmus
od: BaĐgęR
pro: JaVa
28.12. 15:18
Usama
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
28.12. 15:19
mapa
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
28.12. 15:22
Pako
od: JaVa
pro: BaĐgęR
28.12. 15:38
koruna
od: BaĐgęR
pro: JaVa
28.12. 15:42
Narval
od: basa
pro: BaĐgęR
28.12. 16:17
Alois
od: BaĐgęR
pro: basa
28.12. 16:19
Isabella
od: basa
pro: BaĐgęR
28.12. 16:47
latina
od: JaVa
pro: basa
28.12. 16:51
nakladatelství
od: basa
pro: JaVa
28.12. 17:09
virivka
od: BaĐgęR
pro: basa
28.12. 17:21
kanec
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
28.12. 17:45
ectoplasma
od: Def
pro: vrennatic
28.12. 17:48
maso
od: BroER
pro: Def
28.12. 17:57
somrák
od: JaVa
pro: BroER
28.12. 18:48
rákos :p
od: myny
pro: JaVa
28.12. 18:49
osina
od: BaĐgęR
pro: myny
28.12. 19:16
naledí
od: basa
pro: BaĐgęR
28.12. 19:33
divka
od: Gobbos
pro: basa
28.12. 20:15
kastrol
od: Zom
pro: Gobbos
28.12. 20:17
olej
od: orion22
pro: Zom
28.12. 21:24
ejakulace
od: BroER
pro: orion22
28.12. 22:32
cecky
od: Zom
pro: BroER
28.12. 22:34
kyčel
od: Def
pro: Zom
28.12. 23:59
elektřina
od: BaĐgęR
pro: Def
29.12. 00:02
nácek
od: myny
pro: BaĐgęR
29.12. 00:03
ekolog
od: BaĐgęR
pro: myny
29.12. 00:04
ogrimmar
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
29.12. 03:17
argon
od: pindič
pro: vrennatic
29.12. 09:04
ondatra
od: BaĐgęR
pro: pindič
29.12. 09:16
Racek
od: JaVa
pro: BaĐgęR
29.12. 09:17
ekonomika
od: BaĐgęR
pro: JaVa
29.12. 09:19
Kapr
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
29.12. 09:29
prach
od: Vilda
pro: vrennatic
29.12. 09:51
chuj
od: renus
pro: Vilda
29.12. 11:45
ujec
od: DeForest
pro: renus
29.12. 12:51
Ecce homo Homolka
od: BaĐgęR
pro: DeForest
29.12. 12:59
Kanibal
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
29.12. 13:10
aluminium
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
29.12. 13:14
Um
od: JaVa
pro: BaĐgęR
29.12. 13:35
umyvadlo
od: BaĐgęR
pro: JaVa
29.12. 13:36
Lopata
od: Vilda
pro: BaĐgęR
29.12. 13:42
tasemnice
od: BaĐgęR
pro: Vilda
29.12. 13:51
Cedr
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
29.12. 14:20
drvostep
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
29.12. 14:25
EPO
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
29.12. 14:35
porno
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
29.12. 14:36
Nora
od: JaVa
pro: BaĐgęR
29.12. 16:52
radiátor
od: Zan
pro: JaVa
29.12. 17:09
orgasmus
od: BaĐgęR
pro: Zan
29.12. 17:47
usa
od: Zan
pro: BaĐgęR
29.12. 18:32
sadomasochista
od: BaĐgęR
pro: Zan
29.12. 18:33
tankista
od: woyta
pro: BaĐgęR
29.12. 19:30
tarzan
od: Radiant
pro: woyta
29.12. 20:42
andulka
od: Def
pro: Radiant
29.12. 21:43
kalba
od: JaVa
pro: Def
29.12. 21:44
barabizna
od: Zan
pro: JaVa
29.12. 22:02
nahotinka
od: Vilda
pro: Zan
29.12. 22:39
kakánek
od: vrennatic
pro: Vilda
29.12. 23:52
ekvalizer
od: Zan
pro: vrennatic
30.12. 00:36
erekce
od: Gobbos
pro: Zan
30.12. 08:19
cement
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
30.12. 09:57
NT
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
30.12. 10:11
nTune
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
30.12. 10:39
Negr
od: Zom
pro: BaĐgęR
30.12. 11:46
gramofon
od: Vilda
pro: Zom
30.12. 12:00
ondatra
od: BaĐgęR
pro: Vilda
30.12. 12:07
Randal
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
30.12. 12:57
algebra
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
30.12. 13:05
Rarasek
od: Vilda
pro: BaĐgęR
30.12. 13:33
ektoplasma
od: BaĐgęR
pro: Vilda
30.12. 13:35
Madeira
od: blackfox
pro: BaĐgęR
30.12. 17:33
ramadan
od: Zan
pro: blackfox
30.12. 18:36
anilingus
od: blackfox
pro: Zan
30.12. 19:29
usa! usa! usa!
od: Zan
pro: blackfox
30.12. 19:31
sadista
od: BroER
pro: Zan
30.12. 20:02
Tank
od: Def
pro: BroER
30.12. 20:53
nkdental
od: BaĐgęR
pro: Def
30.12. 21:22
Ali
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
30.12. 21:26
libecek
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
30.12. 21:33
Ekosystem
od: JaVa
pro: BaĐgęR
30.12. 22:15
emulátor
od: Gobbos
pro: JaVa
31.12. 08:17
ortel
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
31.12. 09:11
eli
od: JaVa
pro: BaĐgęR
31.12. 09:27
Litomyšl
od: Mleako
pro: JaVa
31.12. 10:29
šlapka
od: BaĐgęR
pro: Mleako
31.12. 10:41
Kapavka
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
31.12. 12:01
kartofel
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
31.12. 12:27
Elektrikar
od: Mleako
pro: BaĐgęR
01.01. 13:58
artróza
od: vrennatic
pro: Mleako
01.01. 14:53
zastavarna
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
01.01. 17:01
narcis
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
01.01. 18:23
isengard
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
02.01. 03:11
RD
od: renus
pro: BaĐgęR
02.01. 10:40
rdoušení
od: BaĐgęR
pro: renus
02.01. 15:37
nimrod
od: blackfox
pro: BaĐgęR
02.01. 18:07
odpad
od: BaĐgęR
pro: blackfox
02.01. 18:12
adopce
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
02.01. 18:14
celaskon
od: JaVa
pro: vrennatic
02.01. 18:17
ondatra
od: BaĐgęR
pro: JaVa
02.01. 20:53
rak
od: Zom
pro: BaĐgęR
02.01. 21:11
akr
od: basa
pro: Zom
02.01. 22:16
Kredyti
od: BaĐgęR
pro: basa
03.01. 00:57
Titan
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
03.01. 10:00
antimon
od: blackfox
pro: vrennatic
03.01. 10:12
onkolog
od: mclaud
pro: blackfox
03.01. 13:07
karfiol(kvetak)
od: blackfox
pro: mclaud
03.01. 14:41
wtf?

------
olaf
od: mclaud
pro: blackfox
03.01. 14:52karfiol=kvetak
od: orion22
pro: mclaud
03.01. 14:53
karfiol nezačíná na og :-P
od: mclaud
pro: blackfox
03.01. 15:32
afrikanec
od: blackfox
pro: mclaud
03.01. 16:05
zas takový dement, abych nevěděl, co je karfiol, nejsem. ale odkdy kterékoliv z těch slov začíná na og?
----
ecce homolka
od: Gobbos
pro: blackfox
03.01. 17:10
kamasutra
od: renus
pro: Gobbos
03.01. 17:50
ramapithecus
od: mclaud
pro: renus
03.01. 18:23
usb
od: BaĐgęR
pro: mclaud
03.01. 18:34
sb jako sběrač
od: mclaud
pro: BaĐgęR
03.01. 19:44
ačr
od: pindič
pro: mclaud
04.01. 12:16
črt
od: Gobbos
pro: pindič
04.01. 13:17
rtuť
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
04.01. 17:24
utrhněte si koule za ta slova neslova
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
04.01. 18:30
vaporizace
od: mclaud
pro: Gobbos
04.01. 19:58
certifikat
od: basa
pro: mclaud
04.01. 21:16
atmosfera
od: BaĐgęR
pro: basa
05.01. 00:26
rakosník
od: basa
pro: BaĐgęR
05.01. 09:44
ikona
od: BaĐgęR
pro: basa
05.01. 13:27
Náměstí
od: mclaud
pro: BaĐgęR
05.01. 19:57
tínedžer
od: BaĐgęR
pro: mclaud
05.01. 21:17
erekce
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
06.01. 01:12
cer
od: mclaud
pro: vrennatic
06.01. 12:37
erotika
od: Zom
pro: mclaud
06.01. 13:01
kanec
od: Gobbos
pro: Zom
06.01. 13:02
ecohouse
od: blackfox
pro: Gobbos
06.01. 13:47
semeno
od: mclaud
pro: blackfox
06.01. 16:50
notorik
od: BaĐgęR
pro: mclaud
06.01. 17:23
ikona
od: mclaud
pro: BaĐgęR
06.01. 21:23
Nagano
od: pindič
pro: mclaud
06.01. 23:36
Noctua
od: Gobbos
pro: pindič
07.01. 08:20
Uakari
od: kyla
pro: Gobbos
07.01. 11:37
riziko
od: Mleako
pro: kyla
07.01. 12:40
kokos
od: blackfox
pro: Mleako
07.01. 13:47
ostrakizace
od: kyla
pro: blackfox
07.01. 14:53
celer
od: BaĐgęR
pro: kyla
07.01. 17:22
eroze

(když už tu ta erekce byla)
od: renus
pro: BaĐgęR
07.01. 18:23
zesraný hajzl
od: BroER
pro: renus
07.01. 20:35
zlobr
od: vrennatic
pro: BroER
07.01. 23:35
bromid
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
08.01. 00:10
identita
od: mclaud
pro: BaĐgęR
08.01. 00:10
tajfun
od: BaĐgęR
pro: mclaud
08.01. 00:11
uničov
od: mclaud
pro: BaĐgęR
08.01. 00:12
ovladac
od: BaĐgęR
pro: mclaud
08.01. 00:21
AC/DC
od: BroER
pro: BaĐgęR
08.01. 12:12
DC Comics
od: vrennatic
pro: BroER
08.01. 12:32
cs:go
od: Gobbos
pro: vrennatic
08.01. 13:40
golem
od: blackfox
pro: Gobbos
08.01. 13:43
emsí dahaka
od: vrennatic
pro: blackfox
08.01. 14:00
karbunkl
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
08.01. 15:06
Klan
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
08.01. 15:11
andragozka
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
08.01. 15:45
Kaz
od: mclaud
pro: BaĐgęR
08.01. 16:56
azazel
od: vrennatic
pro: mclaud
08.01. 17:14
elan
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
08.01. 17:32
anekdota
od: mclaud
pro: BaĐgęR
08.01. 18:01
tank
od: renus
pro: mclaud
08.01. 20:29
NKVD
od: BaĐgęR
pro: renus
08.01. 20:50
vdolky
od: mclaud
pro: BaĐgęR
08.01. 23:33
kyjak
od: BaĐgęR
pro: mclaud
08.01. 23:59
akat
od: BroER
pro: BaĐgęR
09.01. 23:25
atlas
od: BaĐgęR
pro: BroER
09.01. 23:31
asertivní
od: mclaud
pro: BaĐgęR
10.01. 01:04
nízky tlak
od: blackfox
pro: mclaud
10.01. 13:18
akcie
od: Gobbos
pro: blackfox
10.01. 14:23
IE - best browser ever
od: Def
pro: Gobbos
10.01. 15:08
erudice
od: mclaud
pro: Def
10.01. 21:36
celaskon
od: BaĐgęR
pro: mclaud
11.01. 07:42
Ondra
od: blackfox
pro: BaĐgęR
11.01. 08:23
rádio
od: BaĐgęR
pro: blackfox
11.01. 08:27
io (ten zvuk, když tě někdo kopne do koulí)
od: pindič
pro: BaĐgęR
11.01. 08:28
iont
od: renus
pro: pindič
12.01. 11:01
ntata ntata ntata bum
od: Gobbos
pro: renus
12.01. 11:05
umyvadlo
od: blackfox
pro: Gobbos
12.01. 15:18
lomikare lomikare!
od: renus
pro: blackfox
12.01. 17:09
reservoir dogs
od: Gobbos
pro: renus
12.01. 17:15
gs condro
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
12.01. 17:40
rok
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
12.01. 17:44
okultismus
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
12.01. 17:47
uskočení
od: mclaud
pro: BaĐgęR
13.01. 21:01
nízke čižmy
od: basa
pro: mclaud
13.01. 21:50
myrha
od: mclaud
pro: basa
13.01. 22:05
halusky
od: Gobbos
pro: mclaud
14.01. 08:03
kyselina
od: blackfox
pro: Gobbos
14.01. 09:18
námrd
od: Jitrnicka
pro: blackfox
14.01. 09:20
rdousit
od: blackfox
pro: Jitrnicka
14.01. 09:58
italky
od: Gobbos
pro: blackfox
14.01. 10:02
kytary
od: blackfox
pro: Gobbos
14.01. 10:33
rybu!
od: Dark
pro: blackfox
14.01. 10:46
buzno!
od: BaĐgęR
pro: Dark
14.01. 11:29
No name
od: blackfox
pro: BaĐgęR
14.01. 12:55
mešuge
od: pindič
pro: blackfox
14.01. 15:49
gertruda
od: Dark
pro: pindič
14.01. 16:19
Dark
od: pindič
pro: Dark
14.01. 16:23
RK Sting (hovado:) )
od: BaĐgęR
pro: pindič
14.01. 17:35
doprdele
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
14.01. 19:00
lesba
od: renus
pro: Gobbos
14.01. 20:13
babiš
od: BaĐgęR
pro: renus
14.01. 23:24
ištar
od: blackfox
pro: BaĐgęR
15.01. 10:07
arkham
od: BaĐgęR
pro: blackfox
15.01. 13:16
Amerika
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
15.01. 16:30
kapoun
od: renus
pro: vrennatic
15.01. 17:50
unobtanium
od: BaĐgęR
pro: renus
15.01. 18:33
um
od: mclaud
pro: BaĐgęR
15.01. 20:27
umakart
od: BaĐgęR
pro: mclaud
16.01. 01:07
rtarde
od: Zan
pro: BaĐgęR
16.01. 01:20
deepthroat
od: Gobbos
pro: Zan
16.01. 09:05
atmosféra
od: blackfox
pro: Gobbos
16.01. 09:51
rampušák
od: BaĐgęR
pro: blackfox
16.01. 12:08
akt
od: Dark
pro: BaĐgęR
16.01. 14:26
který
od: mclaud
pro: Dark
16.01. 16:55
Rýdzik pravý
od: Zan
pro: mclaud
16.01. 19:01
výstřik
od: mclaud
pro: Zan
16.01. 21:22
ikarus
od: pindič
pro: mclaud
17.01. 01:52
usamabinladin
od: mclaud
pro: pindič
17.01. 09:17
indigo
od: BaĐgęR
pro: mclaud
17.01. 09:28
gooooooooooooooooool
od: mclaud
pro: BaĐgęR
17.01. 10:01
oleander
od: BaĐgęR
pro: mclaud
17.01. 10:17
eros
od: mclaud
pro: BaĐgęR
17.01. 10:28
osobny automobil
od: renus
pro: mclaud
17.01. 11:11
Ilja
od: vrennatic
pro: renus
17.01. 14:14
Jasnenka
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
17.01. 17:17
kapr
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
17.01. 18:11
pravoslavi
od: renus
pro: vrennatic
17.01. 18:35
vír
od: mclaud
pro: renus
17.01. 20:32
írske pivo
od: BaĐgęR
pro: mclaud
17.01. 21:44
vole
od: Black.Tulip
pro: BaĐgęR
17.01. 23:21
leefo
od: renus
pro: Black.Tulip
17.01. 23:48
fo fo fo
od: BaĐgęR
pro: renus
18.01. 00:04
fock you
od: blackfox
pro: BaĐgęR
18.01. 08:17
ouzo
od: Gobbos
pro: blackfox
18.01. 09:30
zohan
od: blackfox
pro: Gobbos
18.01. 12:18
anakunda
od: Mleako
pro: blackfox
18.01. 12:22
dadaismus
od: blackfox
pro: Mleako
18.01. 14:10
usušenka
od: BaĐgęR
pro: blackfox
18.01. 18:03
karamir
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
18.01. 18:26
iridium
od: blackfox
pro: vrennatic
18.01. 20:04
umakart
od: mclaud
pro: blackfox
18.01. 20:08
RTVS
od: TOmmmas
pro: mclaud
18.01. 22:00
vsetín
od: mclaud
pro: TOmmmas
18.01. 22:03
inotaj
od: BaĐgęR
pro: mclaud
18.01. 22:33
aj
od: blackfox
pro: BaĐgęR
19.01. 09:11
ajax
od: mclaud
pro: blackfox
19.01. 09:49
Axel
od: blackfox
pro: mclaud
19.01. 11:02
eldorado
od: BaĐgęR
pro: blackfox
19.01. 14:04
Doma
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
19.01. 15:28
Marfuša
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
19.01. 16:26
Saman
od: blackfox
pro: BaĐgęR
19.01. 17:16
androgynie
od: BaĐgęR
pro: blackfox
19.01. 18:02
i explorer
od: mclaud
pro: BaĐgęR
19.01. 19:10
ergonomia
od: BaĐgęR
pro: mclaud
19.01. 20:13
ia zařveš, až ti utrhnu koule za tyhle koncovky
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
20.01. 02:54
kyreta
od: Gobbos
pro: vrennatic
20.01. 08:46
tasemnice
od: blackfox
pro: Gobbos
20.01. 10:42
cep
od: vrennatic
pro: blackfox
20.01. 14:50
epizoda
od: Dark
pro: vrennatic
20.01. 15:09
Dark
od: BaĐgęR
pro: Dark
20.01. 17:52
R(a)ketomet
od: mclaud
pro: BaĐgęR
20.01. 22:01
etika
od: BaĐgęR
pro: mclaud
21.01. 01:05
kar
od: pindič
pro: BaĐgęR
21.01. 09:03
arkansas
od: blackfox
pro: pindič
21.01. 10:37
assassin
od: vrennatic
pro: blackfox
21.01. 12:18
inaugurace
od: blackfox
pro: vrennatic
21.01. 12:22
celofán
od: vrennatic
pro: blackfox
21.01. 13:05
ansambl
od: blackfox
pro: vrennatic
21.01. 13:58
blekota
od: mclaud
pro: blackfox
21.01. 19:49
tasmansky diabol
od: BaĐgęR
pro: mclaud
21.01. 22:32
olej
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
22.01. 07:38
ejekce
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
22.01. 07:42
cecíky
od: blackfox
pro: BaĐgęR
22.01. 08:47
kyanid
od: pindič
pro: blackfox
22.01. 12:18
idclev
od: blackfox
pro: pindič
22.01. 12:47
eva
od: Zom
pro: blackfox
22.01. 16:49
vašek
od: BaĐgęR
pro: Zom
22.01. 19:58
e(ks)xtrem
od: mclaud
pro: BaĐgęR
22.01. 23:36
Emil
od: BaĐgęR
pro: mclaud
22.01. 23:57
ilias
od: mclaud
pro: BaĐgęR
23.01. 00:01
asko
od: blackfox
pro: mclaud
23.01. 00:41
kovariance
od: BaĐgęR
pro: blackfox
23.01. 02:41
cena
od: renus
pro: BaĐgęR
23.01. 07:44
Nairobi
od: blackfox
pro: renus
23.01. 09:48
bizon
od: BaĐgęR
pro: blackfox
23.01. 11:42
onkolog
od: renus
pro: BaĐgęR
23.01. 15:13
Ogakor
od: blackfox
pro: renus
23.01. 15:40
origami
od: pindič
pro: blackfox
23.01. 21:18
miselin
od: BaĐgęR
pro: pindič
24.01. 00:31
indové
od: blackfox
pro: BaĐgęR
24.01. 12:31
vé el cé player
od: BaĐgęR
pro: blackfox
24.01. 12:33
eradikace
od: blackfox
pro: BaĐgęR
24.01. 13:33
cestář
od: BaĐgęR
pro: blackfox
24.01. 15:28
arkansas
od: pindič
pro: BaĐgęR
24.01. 16:05
asakra
od: blackfox
pro: pindič
24.01. 16:21
raťafák
od: mclaud
pro: blackfox
24.01. 17:51
ákáčko
od: BaĐgęR
pro: mclaud
24.01. 21:28
kobra
od: mclaud
pro: BaĐgęR
24.01. 21:38
radeon
od: BaĐgęR
pro: mclaud
24.01. 21:42
on
od: mclaud
pro: BaĐgęR
24.01. 21:43
online
od: BaĐgęR
pro: mclaud
24.01. 21:44
ne!
od: pindič
pro: BaĐgęR
25.01. 11:01
e!ektrický
od: blackfox
pro: pindič
25.01. 12:28
kýč
od: vrennatic
pro: blackfox
26.01. 15:02
ýčovina
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
26.01. 18:12
narazil si
od: basa
pro: BaĐgęR
26.01. 18:41
sifon
od: BaĐgęR
pro: basa
26.01. 20:39
onanovat
od: Black.Tulip
pro: BaĐgęR
26.01. 21:06
atti
od: BaĐgęR
pro: Black.Tulip
26.01. 22:12
titan
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
26.01. 22:23
anamnéza
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
26.01. 22:24
zase jo?
od: renus
pro: BaĐgęR
26.01. 23:04
Jošt
od: mclaud
pro: renus
26.01. 23:16
štátnica
od: Gobbos
pro: mclaud
27.01. 08:33
car
od: renus
pro: Gobbos
27.01. 08:37
Arpád
od: blackfox
pro: renus
27.01. 09:09
ábíčko
od: BaĐgęR
pro: blackfox
27.01. 11:34
kokos
od: blackfox
pro: BaĐgęR
27.01. 12:26
osmoza
od: BaĐgęR
pro: blackfox
27.01. 17:37
zase
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
28.01. 08:21
selfiečko
od: blackfox
pro: Gobbos
28.01. 08:55
kokoti
od: BroER
pro: blackfox
28.01. 15:33
tiskárna
od: Dark
pro: BroER
28.01. 18:46
nasrat
od: mclaud
pro: Dark
28.01. 19:43
atrapa
od: blackfox
pro: mclaud
28.01. 19:52
paryba
od: renus
pro: blackfox
28.01. 20:19
babochlap
od: Gobbos
pro: renus
28.01. 20:21
Apple
od: mclaud
pro: Gobbos
28.01. 20:45
lenivec
od: BroER
pro: mclaud
28.01. 21:37
economist
od: BaĐgęR
pro: BroER
28.01. 21:58
stonož... prostě had
od: pindič
pro: BaĐgęR
29.01. 09:17
ožebračit
od: Gobbos
pro: pindič
29.01. 09:18
iterace
od: BroER
pro: Gobbos
29.01. 15:58
cecky
od: mclaud
pro: BroER
29.01. 17:33
kybel
od: BaĐgęR
pro: mclaud
29.01. 18:18
eldorádo
od: Dark
pro: BaĐgęR
29.01. 18:32
dork
od: BaĐgęR
pro: Dark
29.01. 21:14
r(o)k
od: BroER
pro: BaĐgęR
29.01. 22:50
)kozy
od: Def
pro: BroER
29.01. 23:28
zynga
od: BaĐgęR
pro: Def
30.01. 11:47
gas
od: GALATHEA
pro: BaĐgęR
30.01. 12:07
aspirin
od: blackfox
pro: GALATHEA
30.01. 12:39
inuit
od: GALATHEA
pro: blackfox
30.01. 16:29
itesco
od: BaĐgęR
pro: GALATHEA
30.01. 21:50
čokl
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
31.01. 14:13
kluk
od: GALATHEA
pro: Gobbos
31.01. 14:29
ukulele
od: BaĐgęR
pro: GALATHEA
31.01. 16:39
lentilky
od: blackfox
pro: BaĐgęR
31.01. 18:04
kypr
od: Gobbos
pro: blackfox
31.01. 19:39
prase
od: vrennatic
pro: Gobbos
31.01. 19:43
selen
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
31.01. 19:52
Endeavour
od: renus
pro: BaĐgęR
31.01. 20:58
Gobbos je vytlemený blbeček z internetu
(nerýmuje se to, ale měl jsem potřebu)
od: mclaud
pro: BaĐgęR
31.01. 23:32
urad
od: GALATHEA
pro: mclaud
01.02. 12:56
admin
od: blackfox
pro: GALATHEA
01.02. 13:42
internety
od: BaĐgęR
pro: blackfox
01.02. 18:20
tykev
od: pindič
pro: BaĐgęR
02.02. 10:27
evangelík
od: Zom
pro: pindič
02.02. 12:19
íkváč
od: blackfox
pro: Zom
02.02. 13:19
áčko
od: renus
pro: blackfox
02.02. 13:34
kokrhel
od: blackfox
pro: renus
02.02. 13:40
elmer fudd
od: renus
pro: blackfox
02.02. 14:03
ddebile
od: blackfox
pro: renus
02.02. 14:23
elmer fudd
od: renus
pro: blackfox
02.02. 17:34
ddokola
od: blackfox
pro: renus
02.02. 17:55
lamo
od: renus
pro: blackfox
02.02. 19:13
možná
od: Dark
pro: renus
02.02. 19:21
námořník
od: BaĐgęR
pro: Dark
02.02. 20:00
iks
od: GALATHEA
pro: BaĐgęR
02.02. 23:01
ksakru
od: blackfox
pro: GALATHEA
03.02. 08:45
rum
od: BaĐgęR
pro: blackfox
03.02. 17:26
um
od: mclaud
pro: BaĐgęR
03.02. 21:16
umbrella
od: vrennatic
pro: mclaud
03.02. 21:36
llano estacado
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
03.02. 22:05
do prdele
od: blackfox
pro: BaĐgęR
03.02. 22:30
lemur
od: renus
pro: blackfox
03.02. 22:31
Uruk
od: vrennatic
pro: renus
03.02. 22:33
Ukrajina
od: blackfox
pro: vrennatic
03.02. 22:48
napalm
od: pindič
pro: blackfox
04.02. 11:25
lmao
od: blackfox
pro: pindič
04.02. 17:44
aokigahara
(to jsem si nevymyslel)
od: BaĐgęR
pro: blackfox
04.02. 17:45
racek

(to jsem si taky nevymyslel)
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
04.02. 18:41
ektomorf
od: Dark
pro: vrennatic
04.02. 19:10
RFID
(taky jsem si to nevymyslel)
od: vrennatic
pro: Dark
04.02. 19:19
ideal

(to jsem si ted vycucal z prstu)
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
04.02. 21:10
aleš

(taky výmysl, nikdo tak blbý jméno mít nemůže)
od: mclaud
pro: BaĐgęR
05.02. 00:21
ešus
od: BaĐgęR
pro: mclaud
05.02. 06:23
us army
od: renus
pro: BaĐgęR
05.02. 07:26
mytága
od: blackfox
pro: renus
05.02. 07:39
galoše
od: renus
pro: blackfox
05.02. 13:30
šesták
od: vrennatic
pro: renus
05.02. 16:44
akustika
od: blackfox
pro: vrennatic
05.02. 18:41
karamel
od: Black.Tulip
pro: blackfox
05.02. 19:05
el pistolero
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
05.02. 20:17
ronaldinho
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
05.02. 21:06
homoděj
od: blackfox
pro: BaĐgęR
07.02. 11:53
ejhle
od: Iggy
pro: blackfox
08.02. 10:57
legrace
od: BaĐgęR
pro: Iggy
08.02. 11:51
cecíček
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
08.02. 14:13
ekoterorista
od: blackfox
pro: vrennatic
08.02. 15:14
tatar
od: vrennatic
pro: blackfox
08.02. 15:22
armen
od: blackfox
pro: vrennatic
08.02. 15:26
entombed
od: vrennatic
pro: blackfox
08.02. 15:28
edge of sanity
od: blackfox
pro: vrennatic
08.02. 15:35
tyfus
od: mclaud
pro: blackfox
08.02. 19:26
uschovna
od: BaĐgęR
pro: mclaud
09.02. 21:46
nakrmený
od: pindič
pro: BaĐgęR
10.02. 09:49
nýmand
od: blackfox
pro: pindič
10.02. 11:09
ndopiče
od: renus
pro: blackfox
10.02. 16:43
čeho?
od: Dark
pro: renus
10.02. 18:31
💩
od: blackfox
pro: Dark
10.02. 23:35
nosferatu
od: BaĐgęR
pro: blackfox
11.02. 06:51
tuha
od: renus
pro: BaĐgęR
11.02. 09:04
haše
od: blackfox
pro: renus
11.02. 12:34
šekel
od: vrennatic
pro: blackfox
11.02. 14:32
elegance
od: renus
pro: vrennatic
11.02. 14:38
cedr
od: blackfox
pro: renus
11.02. 15:16
dr. ákula
od: Dark
pro: blackfox
11.02. 17:23
lajk
od: Gobbos
pro: Dark
11.02. 18:32
jk rowlingová

Renus: doufám, že mám tedy tu čest jako vytlemený blbeček z internetu být v tvém mottu vedle Broera, jinak budu teda dost zklamanej :)
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
11.02. 22:39
vandrák
od: blackfox
pro: BaĐgęR
11.02. 22:56
ákula, dr.
od: Dark
pro: blackfox
12.02. 00:35
drevokocúr
od: vrennatic
pro: Dark
12.02. 03:04
uroda
od: blackfox
pro: vrennatic
12.02. 08:07
dacan
od: BaĐgęR
pro: blackfox
12.02. 08:34
andy
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
12.02. 12:21
dysgrafik
od: mclaud
pro: vrennatic
13.02. 09:16
ikona
od: blackfox
pro: mclaud
13.02. 10:12
naboo
od: BroER
pro: blackfox
13.02. 10:31
Oosféra
od: mclaud
pro: BroER
13.02. 12:24
radio
od: Dark
pro: mclaud
13.02. 13:56
ion
od: blackfox
pro: Dark
13.02. 14:45
onan
od: renus
pro: blackfox
13.02. 18:37
anubis
od: mclaud
pro: renus
13.02. 22:27
istota
od: BaĐgęR
pro: mclaud
14.02. 00:01
tah
od: renus
pro: BaĐgęR
14.02. 09:26
ahasver
od: blackfox
pro: renus
14.02. 09:56
erlang
od: BaĐgęR
pro: blackfox
14.02. 10:06
ng
od: mclaud
pro: BaĐgęR
14.02. 11:54
NGO
od: BaĐgęR
pro: mclaud
14.02. 13:17
gondola
od: blackfox
pro: BaĐgęR
14.02. 15:14
lepra
od: mclaud
pro: blackfox
14.02. 18:33
Rasputin
od: Gobbos
pro: mclaud
14.02. 18:37
intonace
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
14.02. 22:46
cesko
od: mclaud
pro: BaĐgęR
14.02. 23:05
kozmonaut
od: blackfox
pro: mclaud
15.02. 07:38
Utøya
od: BaĐgęR
pro: blackfox
15.02. 08:40
yak
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
15.02. 08:41
akreditace
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
15.02. 09:17
cech
od: James
pro: BaĐgęR
15.02. 18:11
echolokace
od: blackfox
pro: James
15.02. 18:37
celer
od: mclaud
pro: blackfox
15.02. 19:13
error
od: BaĐgęR
pro: mclaud
15.02. 19:59
orkan
od: James
pro: BaĐgęR
16.02. 12:29
anakonda
od: Dark
pro: James
16.02. 14:06
Dark
od: Gobbos
pro: Dark
16.02. 18:41
řka
od: mclaud
pro: Gobbos
16.02. 19:24
katapult
od: Dark
pro: mclaud
16.02. 20:04
LTE
od: mclaud
pro: Dark
16.02. 22:00
tesar
od: BaĐgęR
pro: mclaud
16.02. 23:37
ar
od: HY3N4
pro: BaĐgęR
17.02. 00:54
arabela
od: blackfox
pro: HY3N4
17.02. 05:47
laser
od: Dark
pro: blackfox
17.02. 07:37
erotika
od: James
pro: Dark
17.02. 07:41
kamasutra
od: Gobbos
pro: James
17.02. 08:54
rasismus
od: vrennatic
pro: Gobbos
17.02. 13:12
usen
od: Gobbos
pro: vrennatic
17.02. 14:57
enormní
od: mclaud
pro: Gobbos
17.02. 18:20
níl
od: BaĐgęR
pro: mclaud
17.02. 23:03
iluminat
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
18.02. 10:57
Attila
od: mclaud
pro: Gobbos
18.02. 18:37
laponec
od: pindič
pro: mclaud
18.02. 18:39
eccehomohomolka
od: mclaud
pro: pindič
18.02. 18:40
karamel
od: BaĐgęR
pro: mclaud
18.02. 19:24
elektrický křeslo
od: mclaud
pro: BaĐgęR
18.02. 19:44
logoped
od: BaĐgęR
pro: mclaud
18.02. 20:23
eda
od: Dark
pro: BaĐgęR
18.02. 20:26
Dark
od: BaĐgęR
pro: Dark
18.02. 23:41
(r)kokote
od: Gobbos
pro: Dark
19.02. 11:38
to už bylo, neznáš pravidla, slova se nesmí opakovat voe
od: Dark
pro: BaĐgęR
19.02. 14:05
terno

Gobbos: jaky pravidla kde? Nikde zadny pravidla nevidim, tak trolluju :) ty zas pises post bez slova, tak ticho tam :)
od: mclaud
pro: Dark
19.02. 18:39
Nobel
od: BaĐgęR
pro: mclaud
20.02. 14:24
elitar
od: blackfox
pro: BaĐgęR
20.02. 14:36
argon
od: mclaud
pro: blackfox
20.02. 15:18
Ondrej
od: mclaud
pro: mclaud
22.02. 20:03
ejector
(pokus o znovu nastartovanie threadu :-) )
od: BaĐgęR
pro: mclaud
22.02. 21:57
orka
od: blackfox
pro: BaĐgęR
23.02. 09:13
katapult
od: Dark
pro: blackfox
23.02. 09:34
LTE

Opakuju, protože tu opakujou všichni stejně :)
od: BaĐgęR
pro: Dark
23.02. 12:48
test
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
23.02. 13:05
strom
od: blackfox
pro: vrennatic
23.02. 13:40
omar's coming, yo!
od: vrennatic
pro: blackfox
23.02. 14:46
yo mama so fat
od: Gobbos
pro: vrennatic
23.02. 14:50
atrium
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
23.02. 14:56
um
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
23.02. 15:12
To už bylo
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
23.02. 15:18
umí...

btw "to už bylo" už taky bylo a navíc to nezačíná na poslední dva znaky předchozího příspěvku
od: Dark
pro: BaĐgęR
23.02. 17:07
mír

Gobbos: Nebudu číst celej thread po každý reakci jenom abych tě uspokojil, nikoho pravidla nezajímaj...
od: Gobbos
pro: Dark
23.02. 17:26
ctrl+f dude. R U even IT?
od: BaĐgęR
pro: Dark
23.02. 17:37
IRA
od: renus
pro: BaĐgęR
23.02. 18:14
ramapithecus
od: Dark
pro: renus
23.02. 18:29
USA

Gobbos: Žeřeš to nějak moc, na to, že úplně ignoruejš pravidla a postuješ úplně offtopic posty...
od: BaĐgęR
pro: Dark
23.02. 19:17
sam
od: mclaud
pro: BaĐgęR
23.02. 20:47
Amistad
od: BaĐgęR
pro: mclaud
23.02. 20:50
adware
od: mclaud
pro: BaĐgęR
23.02. 20:56
rescan
od: BaĐgęR
pro: mclaud
23.02. 21:20
andulky
od: renus
pro: Jitrnicka
24.02. 08:48
kysličník
od: BaĐgęR
pro: renus
24.02. 17:36
ik
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
24.02. 17:39
ikem
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
24.02. 17:50
emotikon
od: mclaud
pro: BaĐgęR
24.02. 19:23
ondulace
od: BaĐgęR
pro: mclaud
24.02. 23:46
cervena
od: Dark
pro: BaĐgęR
25.02. 00:42
nasrat
od: blackfox
pro: Dark
25.02. 08:58
atti
od: renus
pro: blackfox
25.02. 09:06
tintili
od: BaĐgęR
pro: renus
25.02. 17:25
listopad
od: blackfox
pro: BaĐgęR
25.02. 19:42
adaptér
od: mclaud
pro: blackfox
25.02. 19:54
éra
od: BaĐgęR
pro: mclaud
25.02. 20:51
racek
od: blackfox
pro: BaĐgęR
26.02. 09:31
ekvádor
od: mclaud
pro: blackfox
26.02. 13:58
orange
od: renus
pro: mclaud
26.02. 14:22
gebruder weis
od: BaĐgęR
pro: renus
26.02. 17:16
lsd
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
26.02. 17:32
sdileni
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
26.02. 19:53
nike
od: mclaud
pro: BaĐgęR
26.02. 19:59
kerozin
od: BaĐgęR
pro: mclaud
26.02. 19:59
indian
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
26.02. 20:20
anopyrin
od: mclaud
pro: vrennatic
26.02. 20:59
instagram
od: BaĐgęR
pro: mclaud
27.02. 00:31
americium
od: mclaud
pro: BaĐgęR
27.02. 18:09
umelec
od: BaĐgęR
pro: mclaud
27.02. 18:51
ecko
od: mclaud
pro: BaĐgęR
28.02. 00:34
kozmetika
od: BaĐgęR
pro: mclaud
28.02. 08:47
kanon
od: mclaud
pro: BaĐgęR
28.02. 12:25
onychauxis
od: BaĐgęR
pro: mclaud
28.02. 12:40
iso
od: Gobbos
pro: BaĐgęR
28.02. 13:01
soda
od: BaĐgęR
pro: Gobbos
28.02. 13:26
dalka
od: mclaud
pro: BaĐgęR
29.02. 18:46
karate
od: BaĐgęR
pro: mclaud
29.02. 19:54
tep
od: mclaud
pro: BaĐgęR
29.02. 20:19
epiteton
od: BaĐgęR
pro: mclaud
29.02. 21:42
ondatra
od: mclaud
pro: BaĐgęR
01.03. 19:27
ramadan
od: BaĐgęR
pro: mclaud
01.03. 20:50
andromeda
od: mclaud
pro: BaĐgęR
01.03. 21:13
da vinci
od: BaĐgęR
pro: mclaud
01.03. 21:29
cista
od: Dark
pro: BaĐgęR
02.03. 00:48
tank
od: BaĐgęR
pro: Dark
02.03. 13:47
NKCR
od: Mission_Failed
pro: BaĐgęR
02.03. 19:02
Creepy
od: BaĐgęR
pro: Mission_Failed
02.03. 19:11
pyj
od: renus
pro: BaĐgęR
02.03. 19:19
Yjenda
od: BaĐgęR
pro: renus
02.03. 20:05
dacane
od: Dark
pro: BaĐgęR
02.03. 20:58
negr
od: BaĐgęR
pro: Dark
02.03. 22:07
grcat
od: BaĐgęR
pro: Dark
02.03. 22:07
grcat
od: mclaud
pro: BaĐgęR
02.03. 22:34
atrapa
od: BaĐgęR
pro: mclaud
02.03. 22:52
parkoviste
od: renus
pro: BaĐgęR
02.03. 23:43
termonukleár
od: BaĐgęR
pro: renus
03.03. 13:12
Arijec
od: mclaud
pro: BaĐgęR
03.03. 20:30
ecohouse
od: BaĐgęR
pro: mclaud
03.03. 22:39
sex
od: blackfox
pro: BaĐgęR
04.03. 09:14
exekuce
od: BaĐgęR
pro: blackfox
04.03. 15:15
cedr
od: mclaud
pro: BaĐgęR
04.03. 20:59
dron
od: BaĐgęR
pro: mclaud
04.03. 22:42
oni
od: renus
pro: BaĐgęR
04.03. 22:48
Nikolaj
od: BaĐgęR
pro: renus
05.03. 07:23
ajatollah
od: Mission_Failed
pro: BaĐgęR
05.03. 10:29
Ahmujgod
od: mclaud
pro: Mission_Failed
05.03. 11:06
odchod
od: blackfox
pro: mclaud
05.03. 11:15
odysea
od: BaĐgęR
pro: blackfox
05.03. 11:37
ear
od: mclaud
pro: BaĐgęR
05.03. 11:56
arena
od: renus
pro: mclaud
05.03. 12:01
Navi
od: BaĐgęR
pro: renus
05.03. 12:33
vina
od: mclaud
pro: BaĐgęR
05.03. 21:50
narex
od: vrennatic
pro: mclaud
05.03. 23:57
exmanzelka
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
06.03. 00:30
kamen
od: mclaud
pro: BaĐgęR
06.03. 14:52
enigma
od: BaĐgęR
pro: mclaud
06.03. 15:28
mango
od: mclaud
pro: BaĐgęR
08.03. 21:45
gosat
od: BaĐgęR
pro: mclaud
08.03. 22:09
atentat
od: mclaud
pro: BaĐgęR
09.03. 18:29
atlas
od: BaĐgęR
pro: mclaud
09.03. 21:27
astat
od: blackfox
pro: BaĐgęR
10.03. 08:44
atlas
od: BaĐgęR
pro: blackfox
10.03. 09:09
astat
od: blackfox
pro: BaĐgęR
10.03. 17:30
atlas
od: pindič
pro: blackfox
11.03. 14:07
asslicker
od: BaĐgęR
pro: pindič
11.03. 14:19
error
od: Dark
pro: BaĐgęR
11.03. 14:38
oreo
od: blackfox
pro: Dark
11.03. 15:13
eos
od: BaĐgęR
pro: blackfox
11.03. 15:33
osa
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
11.03. 15:41
satyr
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
11.03. 16:09
tyranosaurus
od: mclaud
pro: BaĐgęR
13.03. 12:30
uschovna
od: BaĐgęR
pro: mclaud
13.03. 13:59
naleziště
od: renus
pro: BaĐgęR
13.03. 21:24
těžiště
od: BaĐgęR
pro: renus
13.03. 21:41
těžení
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
19.03. 21:52
níž
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
19.03. 22:42
izrael
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
19.03. 22:52
elita
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
20.03. 00:02
tachov
od: Dark
pro: BaĐgęR
20.03. 09:25
Ovečkin
od: PiTRiS
pro: Dark
20.03. 16:40
Ind(ián)
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
20.03. 17:56
(a)ndulka
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
20.03. 18:03
karafa
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
20.03. 18:30
fasáda
od: Dark
pro: BaĐgęR
20.03. 18:56
Dark
od: vrennatic
pro: Dark
20.03. 20:10
arkanoid
od: mclaud
pro: vrennatic
20.03. 20:39
idkfa
od: BaĐgęR
pro: mclaud
20.03. 22:02
fatah
od: blackfox
pro: BaĐgęR
21.03. 11:31
ahola
od: BaĐgęR
pro: blackfox
21.03. 11:37
lan
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
21.03. 11:46
anakunda
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
21.03. 11:47
dán
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
21.03. 13:03
ansambl
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
21.03. 13:12
bláto
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
21.03. 14:12
torna
od: blackfox
pro: vrennatic
21.03. 14:28
nabucco
od: BaĐgęR
pro: blackfox
21.03. 15:01
cordoba
od: mclaud
pro: BaĐgęR
21.03. 19:47
babeta
od: pindič
pro: mclaud
22.03. 11:10
tatrman
od: BaĐgęR
pro: pindič
22.03. 12:56
antimon
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
22.03. 13:22
ondatra
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
22.03. 14:38
rano
od: blackfox
pro: BaĐgęR
22.03. 15:56
nov
od: PiTRiS
pro: blackfox
22.03. 16:25
ovar
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
22.03. 16:36
arkáda
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
22.03. 19:29
dar
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
22.03. 20:30
ararat
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
22.03. 22:12
atribut
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
22.03. 22:33
UT
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
22.03. 22:45
ututlat
od: mclaud
pro: PiTRiS
23.03. 00:47
atlanta
od: vrennatic
pro: mclaud
23.03. 07:52
tarpan
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
23.03. 08:30
ananas
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
23.03. 10:57
asociál
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
23.03. 11:48
ale
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
23.03. 11:53
lesotho
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
23.03. 11:54
honda
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
23.03. 12:02
datel
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
23.03. 12:04
eliška
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
23.03. 12:19
kantor
od: PiTRiS
pro: vrennatic
23.03. 12:28
orál
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
23.03. 12:45
alej
od: PiTRiS
pro: BaĐgęR
23.03. 12:56
ejhle
od: BaĐgęR
pro: PiTRiS
23.03. 12:57
les
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
23.03. 21:45
estrada
od: mclaud
pro: vrennatic
23.03. 21:50
danovy urad
od: BaĐgęR
pro: mclaud
24.03. 00:43
addon
od: blackfox
pro: BaĐgęR
24.03. 10:17
onuce
od: BaĐgęR
pro: blackfox
24.03. 16:32
cementárna
od: mclaud
pro: BaĐgęR
24.03. 20:13
nautilus
od: BaĐgęR
pro: mclaud
24.03. 21:04
usmrkanec
od: mclaud
pro: BaĐgęR
28.03. 20:13
echolokator
od: blackfox
pro: mclaud
29.03. 12:44
orba
od: BaĐgęR
pro: blackfox
29.03. 12:48
banán
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
29.03. 20:19
anslus
od: pindič
pro: vrennatic
01.04. 10:05
usama bin ladin
od: BaĐgęR
pro: pindič
01.04. 10:46
indiani
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
01.04. 13:21
nibiru
od: blackfox
pro: vrennatic
01.04. 13:57
rum
od: BaĐgęR
pro: blackfox
01.04. 16:05
umyvadlo
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
01.04. 16:14
lopouch
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
01.04. 16:15
ouchterlonyho
od: mclaud
pro: BaĐgęR
01.04. 19:38
hovadzi vyvar
od: BaĐgęR
pro: mclaud
01.04. 19:41
ares
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
01.04. 20:23
estragon
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
01.04. 21:09
ontogeneze
od: vrennatic
pro: BaĐgęR
02.04. 01:01
zefir
od: renus
pro: vrennatic
02.04. 11:05
irský kokot
od: BaĐgęR
pro: renus
02.04. 11:21
otrok
od: pindič
pro: BaĐgęR
02.04. 19:50
okovali
od: vrennatic
pro: pindič
02.04. 20:43
lis
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
02.04. 21:06
islanďan
od: Martianno
pro: BaĐgęR
04.04. 00:45
anubis
od: vrennatic
pro: Martianno
04.04. 12:28
isopropylenglykol
od: mclaud
pro: vrennatic
04.04. 18:36
olpran
od: BaĐgęR
pro: mclaud
04.04. 22:27
analni sonda
od: Dark
pro: BaĐgęR
05.04. 00:31
Dark
od: Jeelwert
pro: Dark
06.05. 17:24
r-klub
od: pindič
pro: Jeelwert
08.05. 10:35
ublížený
od: BroER
pro: pindič
08.05. 15:16
nýmand
od: BaĐgęR
pro: BroER
08.05. 17:46
od: Iggy
pro: BaĐgęR
14.07. 12:49
ndebil
od: James
pro: Iggy
09.09. 20:33
il-42
od: DeForest
pro: James
01.09. 20:38
iljušin
od: Martianno
pro: DeForest
02.09. 12:19
Introvert
od: DeForest
pro: Martianno
02.09. 14:22
rtuť
od: SniperDave
pro: DeForest
02.09. 14:54
Uťápl
od: tsu
pro: SniperDave
02.09. 16:04
plť
od: Jitrnicka
pro: SniperDave
30.05. 00:21
platidlo

(a tsu pujde za trest spat bez vecere)
od: vrennatic
pro: Jitrnicka
30.05. 07:55
lomikamen


(kolik let byl stary tsuv prispevek vubec?)
od: Jitrnicka
pro: vrennatic
30.05. 13:32
Enkidu

(2017:-))
od: renus
pro: Jitrnicka
30.05. 15:37
durch
od: basa
pro: renus
30.05. 18:42
chmel
od: Iggy
pro: basa
30.05. 19:54
elektromotor
od: orion22
pro: Iggy
30.05. 22:17
orion
od: vrennatic
pro: orion22
30.05. 22:42
onkolog
od: iassai
pro: vrennatic
30.05. 22:46
ogaři
od: noximo
pro: iassai
31.05. 00:17
řiť
od: renus
pro: noximo
31.05. 00:28
iťinerář
od: basa
pro: renus
31.05. 08:30
árón
od: iassai
pro: basa
31.05. 09:59
onikat
od: Nightmare
pro: iassai
31.05. 10:03
ataka
od: basa
pro: Nightmare
31.05. 10:25
Katka
od: vrennatic
pro: basa
31.05. 13:44
karob
od: Iggy
pro: vrennatic
01.06. 11:46
obřad
od: Jay Zak
pro: Iggy
01.06. 12:30
Adolf


*snap*
od: iassai
pro: Jay Zak
01.06. 23:31
\nKoleno

(trochu presmycka pro programatory :)))
od: vrennatic
pro: iassai
02.06. 00:02
Nostromo
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
02.06. 18:20
mordor
od: Jay Zak
pro: BaĐgęR
03.06. 00:02
orgáč
od: roorybacky
pro: Jay Zak
03.06. 10:56
Áčko.
od: Nightmare
pro: roorybacky
03.06. 11:34
Komanč :D

Náhradní slovo¨: kopyto
od: roorybacky
pro: Nightmare
03.06. 11:57
Touha.
od: BaĐgęR
pro: roorybacky
03.06. 12:29
halapartna
od: roorybacky
pro: BaĐgęR
03.06. 12:30
Naděje.
od: renus
pro: roorybacky
03.06. 13:19
jebat
od: roorybacky
pro: renus
03.06. 13:31
Atonalita.
od: vrennatic
pro: roorybacky
03.06. 13:43
tamarín
od: Jay Zak
pro: vrennatic
03.06. 22:40
intuice
od: BaĐgęR
pro: Jay Zak
04.06. 09:40
cesta
od: renus
pro: BaĐgęR
04.06. 12:12
tamriel
od: BaĐgęR
pro: renus
04.06. 12:51
eliška
od: Jay Zak
pro: BaĐgęR
04.06. 17:28
kalup
od: vrennatic
pro: Jay Zak
04.06. 18:58
upanišády
od: BaĐgęR
pro: vrennatic
04.06. 21:29
dynamo
od: renus
pro: BaĐgęR
05.06. 00:27
Mojžíš
od: basa
pro: renus
05.06. 11:46
Ištar
od: vrennatic
pro: basa
05.06. 12:54
argot
od: Jay Zak
pro: vrennatic
05.06. 17:55
otrava
od: BaĐgęR
pro: Jay Zak
08.06. 16:35
varna
od: Jay Zak
pro: BaĐgęR
08.06. 18:29
nabob
od: BaĐgęR
pro: Jay Zak
08.06. 21:11
obrna
od: renus
pro: BaĐgęR
08.06. 23:45
načeva
od: vrennatic
pro: renus
09.06. 00:48
vaskulitida
od: Dykisek
pro: vrennatic
09.06. 12:09
anomálie
od: Jay Zak
pro: Dykisek
10.06. 01:39
YES
od: vrennatic
pro: Jay Zak
10.06. 01:47
esperanto
od: Jay Zak
pro: vrennatic
10.06. 02:01
toltéci
od: vrennatic
pro: Jay Zak
10.06. 02:45
cibule
od: HY3N4
pro: vrennatic
10.06. 03:07
lemur
od: vrennatic
pro: HY3N4
10.06. 03:12
urgence
od: HY3N4
pro: vrennatic
10.06. 03:26
celulóza
od: BaĐgęR
pro: HY3N4
10.06. 08:52
zahrada
od: Jay Zak
pro: BaĐgęR
10.06. 11:09
Dalí
od: Dykisek
pro: Jay Zak
10.06. 12:36
lípa (už vidím svoji chybu sorry.))) )
od: Jay Zak
pro: Dykisek
10.06. 15:35
pablb
od: BaĐgęR
pro: Jay Zak
10.06. 17:15
lbgtqa
od: basa
pro: BaĐgęR
10.06. 17:27
Qatar
od: Jay Zak
pro: basa
10.06. 19:16
aroma
od: basa
pro: Jay Zak
10.06. 19:32
maďar
od: Petaa
pro: basa
10.06. 21:02
arcibiskup
od: Jay Zak
pro: Petaa
11.06. 00:23
Upanišády
od: vrennatic
pro: Jay Zak
11.06. 00:30
dynybyl
od: Dykisek
pro: vrennatic
11.06. 00:34
Ylona
od: Jay Zak
pro: Dykisek
11.06. 01:03
nasrat
od: basa
pro: Jay Zak
11.06. 08:18
ataka
od: Jay Zak
pro: basa
11.06. 18:54
kalba
od: Jay Zak
pro: basa
11.06. 18:54
kalba
od: Jay Zak
pro: basa
11.06. 18:54
kalba
od: HY3N4
pro: Jay Zak
11.06. 22:33
balkán
od: Jay Zak
pro: HY3N4
13.06. 22:13
lol, triple post, jsem si ani nevšiml.

andulka
od: vrennatic
pro: Jay Zak
13.06. 22:52
kakadu
od: Jay Zak
pro: vrennatic
13.06. 23:13
Dulava
od: Dykisek
pro: Jay Zak
14.06. 08:28
vařič
od: basa
pro: Dykisek
14.06. 10:12
Ičići
od: blackfox
pro: basa
14.06. 12:13
ćibule
od: roorybacky
pro: blackfox
14.06. 12:18
Lenost
od: basa
pro: roorybacky
14.06. 12:39
strouha
od: roorybacky
pro: basa
14.06. 12:44
Hanebnost.
od: basa
pro: roorybacky
14.06. 12:51
stuha
od: roorybacky
pro: basa
14.06. 12:55
Hajzlovství.
od: basa
pro: roorybacky
14.06. 19:30
víska
od: vrennatic
pro: basa
15.06. 14:26
kapodastr
od: roorybacky
pro: vrennatic
15.06. 20:43
Tremolo
od: iassai
pro: roorybacky
15.06. 22:31
lofas
od: HY3N4
pro: iassai
17.06. 08:54
aspartam
od: Petaa
pro: HY3N4
17.06. 09:38
Amsterdam
od: BaĐgęR
pro: Petaa
17.06. 14:33
americium
od: roorybacky
pro: BaĐgęR
17.06. 14:54
Umění
od: basa
pro: roorybacky
17.06. 15:10
nížina
od: tsu
pro: basa
17.06. 19:13
napadrť
od: Dykisek
pro: tsu
18.06. 12:52
rťuť
od: basa
pro: Dykisek
18.06. 13:11
uťáplost
od: Jay Zak
pro: basa
19.06. 01:07
staroba
od: iassai
pro: Jay Zak
19.06. 01:34
batyskaf
od: BaĐgęR
pro: iassai
19.06. 19:53
afro
od: Petaa
pro: BaĐgęR
19.06. 22:36
rošambo
od: vrennatic
pro: Petaa
20.06. 03:53
bonobo
od: Jay Zak
pro: vrennatic
20.06. 12:40
Bolek
od: BaĐgęR
pro: Jay Zak
20.06. 15:41
ekonom
od: Jay Zak
pro: BaĐgęR
20.06. 22:20
omáčka
od: roorybacky
pro: Jay Zak
20.06. 22:22
Karneval
od: Jay Zak
pro: roorybacky
20.06. 22:34
alotrie
od: roorybacky
pro: Jay Zak
20.06. 22:39
Iebat.
od: Dykisek
pro: roorybacky
20.06. 23:18
atelier
od: Jay Zak
pro: Dykisek
21.06. 01:29
error
od: iassai
pro: Jay Zak
21.06. 15:20
oreo
od: vrennatic
pro: iassai
21.06. 23:03
eon
od: Jay Zak
pro: vrennatic
21.06. 23:55
onomatopoie
od: Dykisek
pro: Jay Zak
22.06. 09:11
iem
od: Jay Zak
pro: Dykisek
22.06. 12:59
Eminem
od: Petaa
pro: Jay Zak
25.06. 10:09
emblem
od: Jay Zak
pro: Petaa
25.06. 14:37
emancypace
od: BaĐgęR
pro: Jay Zak
25.06. 15:06
cecky
od: Jay Zak
pro: BaĐgęR
25.06. 17:50
kynolog
od: basa
pro: Jay Zak
25.06. 18:23
ogar
od: Jay Zak
pro: basa
25.06. 19:05
aragorn
od: Kosmic
pro: Jay Zak
23.07. 13:32
RNG -> NGO

/saved :)
od: Jitrnicka
pro: Kosmic
23.07. 14:41
golem

(zaslouzil bys piskotek)
od: iassai
pro: Jitrnicka
23.07. 16:25
emzak
od: Jay Zak
pro: iassai
25.07. 21:34
akord


akordeon bude třeba příště. to dáš.
od: nuclear74
pro: Jay Zak
26.07. 21:28
rdesno
od: Petaa
pro: nuclear74
27.07. 00:28
novicok
od: Jay Zak
pro: Petaa
27.07. 00:51
oko
od: blackfox
pro: Jay Zak
27.07. 08:14
koráb
od: renus
pro: blackfox
27.07. 23:53
ábíčko
od: vrennatic
pro: renus
28.07. 03:46
kokos
od: blackfox
pro: vrennatic
28.07. 11:35
osel
od: Jay Zak
pro: blackfox
29.07. 01:24
el dorádo
od: Kosmic
pro: Jay Zak
30.07. 09:41
Donut
od: Jay Zak
pro: Kosmic
01.08. 15:05
utřinos
od: Petaa
pro: Jay Zak
01.08. 23:27
Osoblaha
od: vrennatic
pro: Petaa
02.08. 00:36
habr
od: blackfox
pro: vrennatic
02.08. 11:26
bratranec
od: Jay Zak
pro: blackfox
02.08. 14:42
ecoli
od: Petaa
pro: Jay Zak
11.08. 16:27
licomernik
od: Jay Zak
pro: Petaa
12.08. 16:17
ikona
od: blackfox
pro: Jay Zak
12.08. 16:24
nabokov
od: Jay Zak
pro: blackfox
12.08. 18:13
ovulace
od: renus
pro: Jay Zak
16.08. 09:36
Cejl
od: Jay Zak
pro: renus
16.08. 23:09
j_a_lový
od: vrennatic
pro: Jay Zak
17.08. 02:39
výtrus
od: Jay Zak
pro: vrennatic
17.08. 11:59
usama
od: Petaa
pro: Jay Zak
20.08. 22:07
masokombinat
od: vrennatic
pro: Petaa
21.08. 00:22
atlas
od: Jay Zak
pro: vrennatic
21.08. 18:23
asanace
od: vrennatic
pro: Jay Zak
21.08. 18:58
cestopis
od: Jay Zak
pro: vrennatic
21.08. 19:15
isis
od: vrennatic
pro: Jay Zak
22.08. 02:58
islam
od: Jay Zak
pro: vrennatic
22.08. 12:28
amalgám
od: iassai
pro: Jay Zak
22.08. 13:21
ámerikocentrismus
od: Jay Zak
pro: iassai
23.08. 14:49
USA
od: Petaa
pro: Jay Zak
25.08. 21:30
sanskrt
od: vrennatic
pro: Petaa
26.08. 00:23
rtut
od: Jay Zak
pro: vrennatic
26.08. 01:53
uťáplost
od: blackfox
pro: Jay Zak
26.08. 09:49
starosta
od: vrennatic
pro: blackfox
26.08. 10:04
tabouleh
od: iassai
pro: vrennatic
27.08. 08:42
ehm
od: vrennatic
pro: iassai
27.08. 08:56
hmota
od: renus
pro: iassai
27.08. 08:56
hmoždinka :)
od: Petaa
pro: vrennatic
27.08. 11:34
taburet / kabaret
od: Jay Zak
pro: Petaa
27.08. 13:29
etalon
od: sairon
pro: Jay Zak
27.08. 16:25
onanie
od: Jay Zak
pro: sairon
27.08. 21:22
ietotak
od: vrennatic
pro: Jay Zak
28.08. 02:31
aktovka
od: Jay Zak
pro: vrennatic
28.08. 11:47
kalup
od: vrennatic
pro: Jay Zak
28.08. 12:22
upir
od: Jay Zak
pro: vrennatic
28.08. 12:59
Írán
od: vrennatic
pro: Jay Zak
28.08. 13:20
ansambl
od: Jay Zak
pro: vrennatic
28.08. 14:24
blboun
od: Petaa
pro: Jay Zak
29.08. 10:43
unilateralita
od: Jay Zak
pro: Petaa
30.08. 15:19
tapioka
od: vrennatic
pro: Jay Zak
30.08. 16:29
karob
od: Jay Zak
pro: vrennatic
30.08. 16:34
OBI
od: renus
pro: Jay Zak
30.08. 18:50
Bibi
ta co radila
od: vrennatic
pro: renus
30.08. 19:26
bismut
od: Jay Zak
pro: vrennatic
30.08. 21:16
utahat
od: iassai
pro: Jay Zak
30.08. 23:55
atrofie
od: Jay Zak
pro: iassai
31.08. 13:29
jelito
od: sairon
pro: Jay Zak
06.09. 10:32
tomografie
od: Jay Zak
pro: sairon
06.09. 15:25
iesus
od: nithril
pro: Jay Zak
17.09. 12:33
usurpovat
od: Jay Zak
pro: nithril
17.09. 13:00
atlanta
od: vrennatic
pro: Jay Zak
17.09. 13:04
tandoor
od: nithril
pro: vrennatic
19.09. 10:36
Oral
od: Jay Zak
pro: vrennatic
19.09. 16:42
alkoholik
od: Petaa
pro: Jay Zak
20.09. 00:07
iktus
od: Jay Zak
pro: Petaa
20.09. 11:33
usáma
od: sairon
pro: Jay Zak
21.09. 10:39
mafie
od: nithril
pro: sairon
21.09. 10:57
iexplorer
od: vrennatic
pro: nithril
21.09. 12:28
ergometr
od: Iggy
pro: vrennatic
21.09. 13:20
tristan
od: vrennatic
pro: Iggy
21.09. 13:28
anhydrid
od: nithril
pro: vrennatic
21.09. 17:36
idiot
od: Petaa
pro: nithril
22.09. 00:20
otoman
od: nithril
pro: Petaa
22.09. 11:44
Anotace
od: vrennatic
pro: nithril
22.09. 13:04
cesmina
od: sairon
pro: vrennatic
23.09. 08:38
narnie
od: Jay Zak
pro: sairon
24.09. 15:34
iesle
od: Petaa
pro: Jay Zak
30.09. 00:06
lepra
od: vrennatic
pro: Petaa
30.09. 01:17
rabiat
od: Jay Zak
pro: vrennatic
30.09. 18:07
atoly
od: vrennatic
pro: Jay Zak
30.09. 22:25
lysozom
od: Jay Zak
pro: vrennatic
05.10. 01:31
ománec
od: vrennatic
pro: Jay Zak
05.10. 02:28
echinacea
od: Jay Zak
pro: vrennatic
05.10. 14:42
ea sports
od: vrennatic
pro: Jay Zak
05.10. 15:29
tsampa
od: renus
pro: vrennatic
05.10. 16:07
Pampalini
od: Jay Zak
pro: renus
05.10. 16:40
niva
od: Petaa
pro: Jay Zak
06.10. 12:40
vagabund
od: iassai
pro: Petaa
07.10. 02:09
unda
od: vrennatic
pro: iassai
07.10. 08:06
datle
od: Jay Zak
pro: vrennatic
08.10. 14:23
les
od: nuclear74
pro: Jay Zak
08.10. 18:40
estébák
od: Jay Zak
pro: nuclear74
09.10. 00:48
AK čtyřicetsedm
od: vrennatic
pro: Jay Zak
09.10. 02:22
dmuti
od: Jay Zak
pro: vrennatic
09.10. 14:00
tíha
od: vrennatic
pro: Jay Zak
09.10. 18:04
halapartna
od: Jay Zak
pro: vrennatic
09.10. 19:52
nasrat
od: vrennatic
pro: Jay Zak
10.10. 00:41
atmosfera
od: Petaa
pro: vrennatic
10.10. 11:59
radost
od: Jay Zak
pro: Petaa
10.10. 23:51
starost
od: Petaa
pro: Jay Zak
11.10. 19:31
starosta
od: Jay Zak
pro: Petaa
11.10. 22:25
tata
od: Jay Zak
pro: Petaa
11.10. 22:25
tata
od: vrennatic
pro: Jay Zak
11.10. 22:51
tapiok
od: Jay Zak
pro: vrennatic
11.10. 23:34
okuláre
od: Jay Zak
pro: Jay Zak
16.10. 17:48
repas
od: Alibaba
pro: Jay Zak
19.10. 15:33
astronaut
od: vrennatic
pro: Alibaba
19.10. 16:56
utrpeni
od: Jay Zak
pro: vrennatic
19.10. 20:31
níže
od: vrennatic
pro: Jay Zak
19.10. 21:07
žestě
od: Jay Zak
pro: vrennatic
20.10. 00:27
těpéro
od: Petaa
pro: Jay Zak
20.10. 08:53
rostep
od: Jay Zak
pro: Petaa
20.10. 09:12
epizoda
od: Kosmic
pro: Jay Zak
13.01. 17:15
Davam prvni vykop tohoto roku
od: Jay Zak
pro: Kosmic
13.01. 20:45
kurde

dobře ty.

btw až teď jsem si všiml toho "v" co můžu použít na konec threadu, jinak jsem až doteď jak vůl scrolloval
od: djneo
pro: Jay Zak
13.01. 21:37
Debrecín
od: Jay Zak
pro: djneo
14.01. 01:26
inteligence
od: djneo
pro: Jay Zak
14.01. 07:44
ceramica :P
od: vrennatic
pro: djneo
14.01. 10:58
cajon
od: Petaa
pro: vrennatic
14.01. 14:49
onikani
od: Jay Zak
pro: Petaa
14.01. 14:58
nížiny
od: Zom
pro: Jay Zak
14.01. 15:18
nymfy

til co je cajon :)
od: vrennatic
pro: Zom
14.01. 15:19
fytoplankton
od: Zom
pro: vrennatic
14.01. 15:38
ondatra
od: djneo
pro: Zom
14.01. 19:56
rapuncl :)
od: HY3N4
pro: djneo
15.01. 06:57
cloumat
od: djneo
pro: Black.Tulip
15.01. 11:13
tmel
od: Black.Tulip
pro: djneo
15.01. 11:16
jsem to rozbil :( ok měl jsem tam atm

elegance
od: djneo
pro: Black.Tulip
15.01. 12:14
cencúľ

:P
od: vrennatic
pro: djneo
15.01. 12:31
ulna
od: Jay Zak
pro: vrennatic
15.01. 18:48
navidad
od: Petaa
pro: Jay Zak
16.01. 00:24
adamita

@djneo: to rapuncl je co, nejaka postava ze slovenskeho prekladu Zaklinace? :)
od: ms.garrett
pro: Petaa
16.01. 00:45
něco jsem slyšelo
od: vrennatic
pro: Petaa
16.01. 01:27
taroky
od: djneo
pro: vrennatic
16.01. 07:51
kyvadlo

Petaa: Meno postavy z rozpravky bratov grimovcov napisane z nemciny foneticky aby znelo viac cesky :P
Inac podla wiki to je v cestine Locika (som zistil teraz ked som ti chcel postnut link)
https://en.wikipedia.org/wiki/Rapunzel
https://cs.wikipedia.org/wiki/Locika_(poh%C3%A1dka)
V slovencine asi Zlatovlaska, ale to si fakt nepamatam.
od: Jay Zak
pro: djneo
16.01. 13:40
lokaj


ad zlatovláska - jj
od: vrennatic
pro: Jay Zak
16.01. 13:46
ajvar
od: Jay Zak
pro: vrennatic
16.01. 17:54
armáda
od: Gobbos
pro: Jay Zak
16.01. 19:22
Databáze
od: vrennatic
pro: Gobbos
16.01. 20:07
zerav
od: HY3N4
pro: vrennatic
16.01. 20:43
avantgarda
od: djneo
pro: HY3N4
16.01. 21:46
dadaizmus
od: Jay Zak
pro: djneo
16.01. 22:41
usnutí
od: vrennatic
pro: Jay Zak
16.01. 22:49
tiha
od: Jay Zak
pro: vrennatic
16.01. 22:55
haluz
od: Petaa
pro: Jay Zak
16.01. 23:32
uzbek
od: vrennatic
pro: Petaa
17.01. 00:03
ekrazit
od: Jay Zak
pro: vrennatic
17.01. 15:00
iterace
od: Zom
pro: Jay Zak
17.01. 16:07
cednik
od: Gobbos
pro: Zom
17.01. 19:31
IKIWISI
od: vrennatic
pro: Gobbos
17.01. 19:33
siricitan
od: Petaa
pro: vrennatic
17.01. 22:25
antrax
od: Jay Zak
pro: Petaa
18.01. 21:35
axolotl
od: Petaa
pro: Jay Zak
18.01. 23:00
tlouk
od: Jay Zak
pro: Petaa
18.01. 23:19
ukulele
od: blackfox
pro: Jay Zak
19.01. 00:11
lemra
od: vrennatic
pro: blackfox
19.01. 00:40
rastr
od: djneo
pro: vrennatic
19.01. 09:48
trasoritka
od: Jay Zak
pro: djneo
19.01. 11:23
kalous
od: Petaa
pro: Jay Zak
19.01. 15:12
usurpator
od: djneo
pro: Petaa
19.01. 16:49
oranguran
od: vrennatic
pro: djneo
25.01. 18:50
antilopa
od: Jay Zak
pro: vrennatic
06.02. 21:03
pablb
od: Gobbos
pro: Jay Zak
08.02. 14:12
LGBTQIA
od: Jay Zak
pro: Gobbos
08.02. 14:59
iamb
od: djneo
pro: Jay Zak
08.02. 15:13
mbank

btw, pablb -> LGBTQIA? :P
od: Jay Zak
pro: djneo
08.02. 19:00
nkú


oh snap, vstřelil si gól
od: Kosmic
pro: Jay Zak
24.02. 11:44
Kúrvy ruské posrate
od: HY3N4
pro: Kosmic
24.02. 21:22
Terminátora na nich!
od: vrennatic
pro: HY3N4
24.02. 22:02
Chodte do pici, Rusaci
od: djneo
pro: vrennatic
25.02. 07:39
cicina putler
od: Jay Zak
pro: djneo
05.04. 00:34
eros zvítězí
od: vrennatic
pro: Jay Zak
05.04. 02:12
zítra
od: Jay Zak
pro: vrennatic
27.04. 18:04
rašomon
od: Adel
pro: Jay Zak
17.05. 00:10
ondulace
od: Radiant
pro: Adel
23.05. 11:19
cefalometrie
od: Jay Zak
pro: Radiant
26.05. 16:12
iebat
od: djneo
pro: Jay Zak
15.07. 07:45
at&t
od: Jay Zak
pro: djneo
08.08. 16:58
ethyl-alkohol
od: djneo
pro: Jay Zak
08.08. 18:16
oligarcha
od: Zom
pro: djneo
08.08. 18:17
chachar
od: djneo
pro: Zom
08.08. 18:20
arachnid
od: Jay Zak
pro: djneo
08.08. 20:28
idol
od: djneo
pro: Jay Zak
09.08. 07:51
olivia
od: vrennatic
pro: djneo
09.08. 11:47
iassai
od: Jay Zak
pro: vrennatic
09.08. 13:45
ajvar
od: BroER
pro: Jay Zak
09.08. 13:55
rotor
od: BroER
pro: Jay Zak
09.08. 13:55
rotor
od: Jay Zak
pro: BroER
09.08. 22:04
orákulum
od: Jay Zak
pro: BroER
09.08. 22:05
orákulum
od: Petaa
pro: Jay Zak
09.08. 23:27
umprum
od: Jay Zak
pro: Petaa
09.08. 23:46
umření
od: djneo
pro: Jay Zak
10.08. 07:25
nímand :P
od: Jay Zak
pro: djneo
14.08. 20:12
n-dolar
od: djneo
pro: Jay Zak
15.08. 07:45
arachnofobia/arachnofobie
od: Jay Zak
pro: djneo
15.08. 11:31
ielito
od: djneo
pro: Jay Zak
15.08. 11:41
tobruk
od: Black.Tulip
pro: djneo
15.08. 14:48
Ukrajinka
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
15.08. 14:50
kabaret
od: vrennatic
pro: Jay Zak
15.08. 15:09
ethernet
od: djneo
pro: vrennatic
16.08. 07:25
etuda
od: Black.Tulip
pro: djneo
16.08. 08:34
Dark
od: djneo
pro: Black.Tulip
16.08. 09:06
To uz tu bolo voe :P


od: Dark pro: pindič 14.01. 16:19

Dark
od: Black.Tulip
pro: djneo
16.08. 09:09
Tak když se nudíš, udělej tabulku všech slov, co tu byly vickrat, páč to není jediné :))
od: djneo
pro: Black.Tulip
16.08. 09:15
Takze to ja som ten jediny blb co predtym ako postne pouzije ctrl+f? Boo, shame on me :P
od: Black.Tulip
pro: djneo
16.08. 09:22
:)))) ok od příště musím taky
od: djneo
pro: Black.Tulip
16.08. 09:25
Za vsetko moze jaternica, lebo nespecifikoval jasne pravidla :P
od: Jitrnicka
pro: djneo
16.08. 11:44
Ne muze za to sairon, protoze se stare forum promazavalo a tohle ne.
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
16.08. 12:13
rko
(rating)
od: renus
pro: Jay Zak
16.08. 13:29
kobylinec
od: Kosmic
pro: renus
16.08. 15:36
Ecce Homolka
od: Jay Zak
pro: Kosmic
16.08. 16:51
katamarán
od: djneo
pro: Jay Zak
17.08. 07:40
anagram
od: Jay Zak
pro: djneo
17.08. 20:44
amor
od: djneo
pro: Jay Zak
18.08. 07:08
organizacia/organizace
od: Black.Tulip
pro: djneo
18.08. 11:02
Cecky
od: djneo
pro: Black.Tulip
18.08. 11:12
kydex

pfff, to su uz 4. cecky. Ale chapem, ceckov nikdy nie je dost :P
od: renus
pro: djneo
19.08. 08:31
exoskelet
od: djneo
pro: renus
19.08. 08:38
etnikum
od: Black.Tulip
pro: djneo
19.08. 09:03
umpalumpa
od: djneo
pro: Black.Tulip
19.08. 09:20
parapsychologia

btw, to si jaku vec vytiahol... :)
https://www.youtube.com/watch?v=qw0zZttfUaw
od: Zan
pro: djneo
20.08. 13:58
Ian
od: Jay Zak
pro: Zan
21.08. 21:15
android
od: vrennatic
pro: Jay Zak
21.08. 21:28
idy
od: Jay Zak
pro: vrennatic
21.08. 22:13
cože?
od: Jay Zak
pro: vrennatic
21.08. 22:13
dylina
od: blackfox
pro: Jay Zak
21.08. 22:23
natankovat
od: djneo
pro: blackfox
22.08. 07:18
atlantis
od: Jay Zak
pro: djneo
22.08. 18:50
isdera
od: vrennatic
pro: Jay Zak
22.08. 19:08
ramen
od: Jay Zak
pro: vrennatic
22.08. 20:41
enduro
od: djneo
pro: Jay Zak
23.08. 07:24
romanes eunt domus

:P
od: HY3N4
pro: djneo
23.08. 23:28
user si
od: djneo
pro: HY3N4
24.08. 07:17
siam

*prrrrd* :)
od: Jay Zak
pro: djneo
25.08. 23:07
amish
od: vrennatic
pro: Jay Zak
25.08. 23:50
shakshuka
od: djneo
pro: vrennatic
26.08. 07:19
kalendar

tvl, tu shakshuku som si musel vygooglit, ze co to je. Zase som o nieco mudrejsi. :)
od: Petaa
pro: djneo
26.08. 15:56
arkyr
od: Jay Zak
pro: Petaa
26.08. 20:27
gól
od: renus
pro: Jay Zak
27.08. 09:52
Olartikoechea
od: djneo
pro: renus
07.09. 14:44
easy-peasy
od: Adel
pro: djneo
07.09. 22:31
sypec
od: Zom
pro: Adel
08.09. 16:58
echinacea
od: Petaa
pro: Zom
11.09. 16:56
EAN kod
od: vrennatic
pro: Petaa
12.09. 01:13
odaliska
od: djneo
pro: vrennatic
12.09. 07:11
kakao
od: nuclear74
pro: djneo
12.09. 16:08
aoidos
od: Black.Tulip
pro: nuclear74
14.09. 11:00
Osina
od: djneo
pro: Black.Tulip
14.09. 13:03
narativ
od: Jay Zak
pro: djneo
15.09. 17:05
ivona
od: Petaa
pro: Jay Zak
19.09. 01:09
nať
od: Zom
pro: Petaa
19.09. 10:13
aťka
od: djneo
pro: Zom
19.09. 11:17
karambol
od: Adel
pro: djneo
19.09. 12:42
oleandr
od: djneo
pro: Adel
19.09. 14:54
drakula
od: Petaa
pro: djneo
19.09. 23:25
lapiduch
od: djneo
pro: Petaa
20.09. 07:31
uchylak
od: vrennatic
pro: djneo
20.09. 09:23
akuzativ
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
20.09. 22:21
ivermectin
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
22.09. 15:18
invektiva
od: vrennatic
pro: Jay Zak
22.09. 15:30
vareniklin
od: Zom
pro: vrennatic
22.09. 19:04
inkluze
od: iassai
pro: Zom
23.09. 11:48
zebroid
od: Jay Zak
pro: iassai
23.09. 17:01
idolatrie
od: iassai
pro: Jay Zak
30.09. 00:18
ieiunium (i, n. hlad, lačnění)
od: djneo
pro: iassai
30.09. 07:35
umyvacka
od: Zom
pro: djneo
30.09. 12:00
kaprik
od: Petaa
pro: Zom
01.10. 01:54
ikonka
od: vrennatic
pro: Petaa
01.10. 02:09
karikatura
od: Adel
pro: vrennatic
01.10. 20:39
rakapoši
od: vrennatic
pro: Adel
01.10. 22:31
šinkanzen
od: renus
pro: vrennatic
02.10. 09:11
ententýky
od: HY3N4
pro: renus
02.10. 10:04
kyvadlo
od: iassai
pro: HY3N4
02.10. 22:25
lomikare
od: Petaa
pro: iassai
02.10. 22:32
restart
od: renus
pro: Petaa
02.10. 22:57
rtík
od: vrennatic
pro: renus
02.10. 23:13
ikebana
od: HY3N4
pro: vrennatic
03.10. 17:48
naviják
od: iassai
pro: HY3N4
03.10. 21:40
ákbar
od: Petaa
pro: iassai
03.10. 22:16
arkebuza
od: Adel
pro: Petaa
03.10. 22:25
zajíc
od: renus
pro: Adel
09.10. 11:16
Icik
od: HY3N4
pro: renus
10.10. 00:56
ikarus
od: Black.Tulip
pro: HY3N4
10.10. 11:29
Usirev
od: Petaa
pro: Black.Tulip
12.10. 22:27
Evropa
od: vrennatic
pro: Petaa
13.10. 03:18
pastinak
od: Jay Zak
pro: vrennatic
17.10. 21:18
aksamitník
od: Petaa
pro: Jay Zak
24.10. 22:28
Ikigai
od: Jay Zak
pro: Petaa
07.11. 13:47
aikido
od: vrennatic
pro: Jay Zak
07.11. 17:10
dorost
od: SniperDave
pro: vrennatic
08.11. 14:04
Starcraft
od: Petaa
pro: SniperDave
08.11. 21:46
ftalaty
od: Black.Tulip
pro: Petaa
15.11. 12:16
Tykání
od: Adel
pro: Black.Tulip
16.11. 13:55
nípání
od: Black.Tulip
pro: Adel
16.11. 14:50
Nípání
od: iassai
pro: Black.Tulip
22.11. 01:32
níveč
od: Jay Zak
pro: iassai
28.11. 16:44
v-ečeře
od: iassai
pro: Jay Zak
02.03. 21:58
řek
od: vrennatic
pro: iassai
02.03. 23:05
Ekvador
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
02.03. 23:10
ori
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
02.03. 23:33
rizoto
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
02.03. 23:48
Tor
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
02.03. 23:55
oregano
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
02.03. 23:58
Nos
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
03.03. 00:45
osrdi
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
03.03. 10:23
Div
od: ms.garrett
pro: Black.Tulip
11.03. 21:05
Ivan
od: vrennatic
pro: ms.garrett
11.03. 21:58
Andrej
od: ms.garrett
pro: vrennatic
12.03. 01:14
ejakulát
od: vrennatic
pro: ms.garrett
12.03. 01:22
atol
od: Petaa
pro: vrennatic
12.03. 02:28
olej
od: iassai
pro: Petaa
12.03. 02:45
ejchuchu
od: HY3N4
pro: iassai
12.03. 02:56
chuj
od: ms.garrett
pro: HY3N4
12.03. 09:49
Ujgurové
od: Jay Zak
pro: ms.garrett
28.03. 12:06
Vémola
od: ms.garrett
pro: Jay Zak
29.03. 19:32
Laparoskopie
od: Jay Zak
pro: ms.garrett
01.04. 22:17
pyj
od: iassai
pro: Jay Zak
02.04. 18:40
jednovarláč
od: Žylvér
pro: iassai
03.04. 20:46
áčkař
od: iassai
pro: Žylvér
22.05. 13:47
ařloch
od: Žylvér
pro: iassai
22.05. 16:52
ochlupení
od: Jay Zak
pro: Žylvér
23.05. 13:28
nízkost
od: Žylvér
pro: Jay Zak
23.05. 14:03
stud
od: renus
pro: Žylvér
24.05. 09:59
úděl
od: ms.garrett
pro: renus
25.05. 07:02
ělito
od: Žylvér
pro: ms.garrett
25.05. 09:07
tornádo
od: Petaa
pro: Žylvér
27.05. 03:30
dozimetr
od: blackfox
pro: Petaa
30.05. 01:01
trubadůůůůůůůr
od: ms.garrett
pro: blackfox
02.06. 06:17
ůroveň
od: Mleako
pro: ms.garrett
02.06. 09:09
eňoňůňo
od: iassai
pro: Mleako
02.06. 15:30
ňoximo
od: ms.garrett
pro: iassai
02.06. 17:16
motovidlo
od: Žylvér
pro: ms.garrett
02.06. 20:36
lofas
od: vrennatic
pro: Žylvér
03.06. 02:33
asterisk
od: renus
pro: vrennatic
05.06. 06:55
skank
od: iassai
pro: renus
05.06. 10:24
nkú
od: Žylvér
pro: iassai
05.06. 21:04
kúra
od: Petaa
pro: Žylvér
05.06. 23:09
rapl
od: renus
pro: Petaa
07.06. 07:21
plch
od: Jay Zak
pro: renus
10.06. 14:08
chobot
od: Alibaba
pro: Jay Zak
10.10. 12:02
otřes
od: ms.garrett
pro: Alibaba
10.10. 12:19
esesáček
od: Jay Zak
pro: ms.garrett
13.10. 00:03
eklhaft
od: Žylvér
pro: Jay Zak
17.10. 11:42
ftalát
od: Jay Zak
pro: Žylvér
25.10. 23:29
átto
od: Petaa
pro: Jay Zak
17.11. 17:28
tovarys
od: Jay Zak
pro: Petaa
19.11. 15:35
call me Yšmael
od: Black.Tulip
pro: Jay Zak
22.11. 16:31
El barto
od: Jay Zak
pro: Black.Tulip
23.11. 21:42
tokat
od: Petaa
pro: Jay Zak
28.11. 07:41
atika
od: Žylvér
pro: Petaa
29.11. 20:12
kalamář
od: Jay Zak
pro: Žylvér
07.12. 20:56
Máří

od: Jay Zak
pro: all
15.07. 00:54
párno
od: noximo
pro: Jay Zak
15.07. 00:58
Porno ze sauny?
od: vrennatic
pro: noximo
15.07. 08:10
Slangovy vyraz pro pervitin, asi sem j_zak pise nafrkanej
od: djneo
pro: vrennatic
15.07. 08:43
Taky distinguovany clovek nebude fukat pernik predsa. Kokain mozno, ale pernik? To nie.
:)
od: blackfox
pro: vrennatic
15.07. 11:40
pamatuju toho týpka z AZ kvízu
od: Jitrnicka
pro: blackfox
15.07. 13:47
To byl honic ptaku ve Skotsku?
od: noximo
pro: vrennatic
15.07. 15:40
Typickej j_zak
od: Jay Zak
pro: noximo
15.07. 20:51
thread se vyvíjí lépe, než jsem čekal. mě fascinuje to slovo, musel jsem ho někomu říct.

jinak mi spolehlivě stačí kafe, pivo a občas tráva, if anybody cares
od: Jay Zak
pro: Jitrnicka
15.07. 20:51
wtf? o koho jde?
od: Jitrnicka
pro: Jay Zak
16.07. 00:07
od: Jay Zak
pro: Jitrnicka
16.07. 01:16
:DD

od: noximo
pro: all
12.03. 21:24
od: vrennatic
pro: noximo
13.03. 00:54
To jsi testoval jestli embed twitteru funguje i na cely ucet, nebo jsi se ukliknul? 🙂
od: noximo
pro: vrennatic
13.03. 01:21
Ne, jen jsem potřeboval aby byl v místnosti jen jeden tweet :)

od: noximo
pro: all
12.03. 19:53
Zprávu odstranil(a): noximo

od: Leefo
pro: all
04.04. 12:58
at tahle mistnost chcipne, takova skoda mista na Internetech
od: vrennatic
pro: Leefo
05.04. 08:50
Tvoje mama je taky skoda mista a na krchov ji nikdo neposila.
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
05.04. 15:18
kdybys to napsal víc kryplmanovsky, mělo by to větší šmrnc
od: pindič
pro: vrennatic
27.04. 12:00
Nj to moc smyslu nedava
od: vrennatic
pro: pindič
27.04. 18:05
Mne nedava smysl, ze to nekomu nedava smysl. Mame to tezke na tom svete.
od: Jeelwert
pro: pindič
31.08. 00:43
je vyčvachtaná
od: Iggy
pro: Jeelwert
31.08. 18:08
Místnost nebo máma?
od: Zabri
pro: Jeelwert
02.09. 15:23
vidíš, co jsi udělal?
od: nithril
pro: Zabri
19.01. 17:07
Kde je vlastne sakra Leefo?
od: Jay Zak
pro: nithril
19.01. 17:46
dělá sekretáře své mámě
od: Mr. M
pro: Leefo
25.01. 18:11
nahodou testuje se ted vic nez kdy jindy..
od: djneo
pro: Mr. M
25.01. 18:49
Agilne alebo integracne? :)
od: Mr. M
pro: djneo
25.01. 18:59
vacsinou antigenovo, pripadne pcr

od: Martianno
pro: all
24.12. 21:16
Jak mi to sluší?
od: djneo
pro: Martianno
24.12. 21:39
Co sa zmenilo? :)
od: Martianno
pro: djneo
24.12. 22:01
čapka, ne?
od: djneo
pro: Martianno
24.12. 22:02
Jaaaaaj. Ppc cool :)
+1 kredyt
od: nithril
pro: Martianno
25.12. 14:29
No, capka.. hlavne uz tam nemas zehlicku
od: djneo
pro: nithril
25.12. 17:03
zehlicka s ciapkou by mohla byt? :P
od: Destroyer
pro: nithril
25.12. 17:09
capka ti nejak nevadi, ale z mych zazitku od zubare ses mohl posrat
od: djneo
pro: Destroyer
25.12. 17:15
Je to citlivka no :P
od: Jay Zak
pro: Destroyer
25.12. 17:38
Jen pokracuj ve vyprávění, testuj naši odolnost
od: nithril
pro: Destroyer
25.12. 22:36
Az mi bude capka dlatem rypat do drzky, tak se z toho taky poseru!
od: vrennatic
pro: Martianno
26.12. 02:53
Cepicka je v pohode, ale nejak nepoznavam druh te ryby.
od: djneo
pro: vrennatic
26.12. 08:52
Tak si skus tipnut. Mozno to je test :)
od: Martianno
pro: djneo
27.12. 19:38
:)) propracuju na tom.

od: Jay Zak
pro: all
21.06. 14:23
collateral
Testovací místnost
Vytvořeno26. prosince 2015 22:24
AutorJitrnicka