místnost: Sraní a vše o něm

od: renus
pro: all
09.10. 13:53
Sral jsem v lese, akutní, vystřelil jsem z auta a valil za pařez, být to ve městě, tak jsem se posral.
od: zila
pro: renus
09.10. 14:04
Čímpak ses nám utřel?
od: nuclear74
pro: zila
09.10. 14:16
vytrel se do pasu spolujezdece a nechal ho zarolovat zpatky. zaroven zazadal o novy sluzebni auto
od: Ashe
pro: renus
09.10. 14:40
Jsou to nepříjemné situace no, jednou se mi stalo ve městě, vběhl jsem do nějaké nonstopu a mařka za barem mi nechtěla dát klíč od kabinky že prej jen pro hosty, tak jsem si musel objednat panáka, vypít ho a pak se jít vysrat.
od: renus
pro: zila
09.10. 18:34
náhoda tomu chtěla, že byl v autě velký ubrousek, protože jsem měl variantu nějaké nepodepsané smlouvy :D
od: ms.garrett
pro: Ashe
09.10. 18:43
To mi připomíná když byla k ránu docela slušná vichřice a mě se fakt chtělo. Normálně bych šel někam za krám, ale při tom větru by to nemuselo dopadnout dobře. Na lince mam jednu, slovy JEDNU posranou benzínku. Naštěstí jsem byl asi cca 3km od ní. Přilítnu tam, auto hodím našikmo před vchod a běžím k okýnku. Bylo totiž cca 4:45 a do 5:00 mají zamčeno a platí se u okénka.
Říkám slečno prosim vás, můžu si u vás odskočit? Umaštěná prasnice za okénkem si mě prohlédne a řekne NE, počkejte si do pěti a dál čumí do mobilu. Jako chápu, že nevíš co dneska potkáš za magory takže možná měla strach, ale na nákladáku nápis firmy, já ve firemních hadrech...

Fakt bych přísahal, že z toho měla zvrácenou radost. Takže si říkám ok ty kundo jedna. Sednul jsem do auta a zajel z druhé strany benzinky. Je tam takové to parkoviště, hradba z tůjí a lavička s košem. Jenže do pěti jsem to prostě nevydržel. Takže ruličku do tlapky a hezky za ty tůje. Naliznul jsem prst, zjistil směr větru a zatlačím. Zapracoval zákon schválnosti a začaly docela silné poryvy větru, z druhé strany je totiž holé pole. Copa to, čokoládová poleva zůstala na větvích, ale ty použité hajzlpapiry ty tůje přelétly a začaly poletovat po tom parkovišti a nabraly směr ke stojanům na naftu.

Karma zapůsobila a rovnováha ve vesmíru byla opět nastolena.
od: Oneiros
pro: renus
09.10. 19:16
Rano me chytnul slusnej shit storm. Malem jsem nestihal do prace
od: pindič
pro: renus
09.10. 20:17
ja mam ted takove "pooperacni obdobi" a zrovna me chytl tyden+ prujem jak pica.. jit desetkrat za den neni problem.... akorat pak uz jsem skoro brecel.... zladoval sem behem dvou dni hodne ziv.uhli a jediny rozdil byl po dalsich dvou dnech jen ten, ze sem sral vodu cernou a bonus byl ten ze to neslo moc dobre splachovat :D takova obracena nocni obloha si predstav..
od: zila
pro: ms.garrett
10.10. 09:41
Jak už jsem říkal...měl bys napsat knihu. Nebo minimálně blogýsek:)
od: Black.Tulip
pro: ms.garrett
10.10. 10:49
Musí se nechat, že na hovní historky jsi tu největší machr no, měl bys dostat speciální hnědý proužek.
od: Woofer
pro: ms.garrett
10.10. 21:47
:)
renus: Já to řeším papírovými kapesníčky, když jsem v ,, terénu'' ať už pěšky, či na kole a už mě kolikrát zachránily prdel :) Někdy je to fakt hodně akutní a být to ve městě, tak nic moc, kam se narychlo vysrat a nebýt na dohled, pohled ostatním...

od: zila
pro: all
06.10. 19:38
Když si utíráte prdel a po první utření je papír zcela čistý, končíte s utíráním (aka věříte), nebo se pro jistotu utřete znovu?:)
od: Mission_Failed
pro: zila
06.10. 21:38
Důvěřuj, ale prověřuj!
od: vrennatic
pro: zila
06.10. 22:55
Dobra otazka. Nikdy jsem nepredpokladal, ze by papir zustal zcela cisty, tak bych to radeji asi jeste proveril. Nicmene zrovna mne by se takova prekvapiva situace asi nestala.
od: Black.Tulip
pro: zila
06.10. 23:56
znovu no :), výjimečně nastanou nějaké tyto čisté práce, netuším, jaká musí být právě konstelace
od: Kyblik
pro: zila
07.10. 07:42
zasadne ano, utru jeste jednou, ale tim stejnym papirem, ktery prehnu a znovu utru. kdyz je spokojenost, odchazim.
od: zero
pro: zila
07.10. 08:28
Neutírám podruhé. O to vic je pro me dulezitejsi si osvojit grif prvniho utirani, abych se nemusel obtezovat kdyz je cisto a usetrit papír
od: ms.garrett
pro: zila
07.10. 09:17
Klidně i potřetí, protože nikdy to není čistá práce. Pořád tam máš zbytky mastnoty ze stolice. Projistotu si "protáhnu" prdel hranou složeného papíru, to je pak 100% jistota.

Tohle se mi ale stává výjimečně. Na to mám dost prasáckou životasprávu, plus ještě slabší formu hemeroidů.
Většinou je to jako když vyškrabuješ zbytek omáčky z kastrolu. Proto jsem si zvyknul na mytí prdele po každém sraní a i když seru někde venku nebo v práci, tak si s sebou beru vhlčené kapesníčky

Není nic horšího než když ti půlka cepu zůstane zaklíněna v řitním svěrači. To by jsi vytočil celou ruly a stejnak bys měl na papiru pořád čokoládu.
od: zila
pro: ms.garrett
07.10. 09:59
Ty bys měl napsat knihu.
od: Mleako
pro: zila
08.10. 11:06
Taky si říkám, jak to rozebral všechno pěkně do detailu:)) Občas se zadaří, že jde jen suchoň a pak stačí jen jeden důkladnej průtah. Ale v ostatních případech to vyžaduje vždycky kontrolu.
od: ms.garrett
pro: ms.garrett
08.10. 12:01
Už jsem asi viděl opravdu všechno a mohu v klidu umřít.
V pátek v práci nějakej dobytek ucpal hajzl. Což není nic složitého, protože se šetří vodou na splachování a papír je takovej ten extra levnej co se rozpučí. Prostě dal na dno moc papíru, na to kaši a na leštění prdele použil asi tak 8m. No a ty tři litry na spláchnutí to akorát celé zabetonují, že to drží v díře lépe než chemická kotva HK 40.

V prvé řadě aby bylo jasno,nejsem žádnej úchyl co očumuje posranej záchod, ona totiž tak kabinka byla hned u dveří, otevřená dokořán a zvednutý poklop. Asi aby každý kdo vstoupí uviděl tu nádheru a řekl si, hergott das ist eine schöne Schezie

Celé to klidně mohlo skončit příchodem uklízečky a ani bych o tom vlastně nepsal, nicméně dny plynuly a hajzl stále naládovanej. Samozřejmě otevřenej a se zvednutým poklopem, nikdo asi neměl odvahu k tomu přijít tak blízko aby to zavřel. Takže to byla so, ne, po a už to vypadalo že to zasypeme nehašeným vápnem. No a dneska v úterý ráno vytřená podlaha, poklop zavřený, dokonce někdo vybral i vajgly z držáku na štětku...
Říkám si, uklizečka respekt. Jdu blíže, nadzvednu poklop a tam na tý hromadě hoven a papíru co tam už od pátku fermentovala bylo čerstvě nasráno...

Jako chápete to? Půjdu se vysrat na ucpanej hajzl? Uklízečka si asi prostě řekla co je moc toho je příliš a uklidila jen prostor okolo. A já se ji nedivím.
od: postal
pro: ms.garrett
08.10. 12:37
Garrett konečně našel místnost, ve které se může realizovat
od: zila
pro: ms.garrett
08.10. 14:40
A to nasráno bylo taky od té uklízečky, protože tím naznačila, že se na tohle může vysrat.
od: Mleako
pro: zila
09.10. 10:42
I uklízečky mají svoje hranice. Naše uklízečka nás přišla jednou zjebat za to, že zůstalo plavat hovno v míse od pátku přes víkend. Samozřejmě se trochu rozpadlo a zasmrádlo, ale stačilo znovu spláchnout a problém byl vyřešenej. Ten záchod navíc tak dementně splachuje, že místo proudu shora dolů to vodu napouští šikmo po stěně mísy, takže to vytvoří vír a to hovno se kolikrát jen uprostřed roztočí a zůstane.

od: Black.Tulip
pro: all
02.10. 22:15
byl jsem dva dny na pracovní cestě, přijdu dom, a hned automatika... lický tělo je genius
od: eQix
pro: Black.Tulip
03.10. 01:40
lický... to je normálně na kill :D
od: Black.Tulip
pro: eQix
03.10. 10:35
To by bylo od vás nelický
od: ms.garrett
pro: Black.Tulip
05.10. 08:41
Já se minulej pátek ožral kořalkou, což má za následek monstrozní sračku. A jelikož jsem potřeboval druhý den vyjít z bytu, tak jsem se nadopoval nějakým imodiunem nebo jak se ta srágora menovala. Což mělo jednu dobrou a jednu špatnou stránku věci. Ta dobrá, že jsem už neměl z prdele kropáč, ta špatná, že jsem pět dní nešel srát.
Né že by se mi nechtělo ale prostě řitní svěrač byl tak staženej, že s obtížemi pronikl i prd.
Takhle dlouho se mi to nikdy nestalo, vždy tak max tři dny. Dal jsem tedy na babský rady a koupil si nějakou minerálku Zaječici. Už popis že rozpouští obsah střev dával tušit že se budou dít velké věci - a děly.
Doporučené dávkování 1dcl nalačno jsem ignoroval a vypil celou půlitrovou lahev. Zaujmul jsem na gauči polohu plodu a v klidu si dal šlofíka. Po asi třech hodinách to vypuklo. Co se odehrávalo na trůnu si vezmu sebou do hrobu, ale výsledek předčil očekávání. Totální fekální exodus.
od: postal
pro: ms.garrett
05.10. 13:12
:D
od: Black.Tulip
pro: ms.garrett
05.10. 13:15
námět na film :)
od: vrennatic
pro: Black.Tulip
05.10. 13:48
Imho je to spis namet na grindcorove album 🙂
od: zila
pro: ms.garrett
06.10. 19:33
Ty si blázen. Zaječické tak 2 deci max:)

od: fanatic
pro: all
03.10. 07:53
dneska to bylo nejak brzo, malem jsem nedobeh.

vcerejsi vypadek a rani kava se poznamenaly :D
od: zila
pro: fanatic
03.10. 09:55
Ale den zahájený kvalitně, ne?

od: ms.garrett
pro: all
29.09. 08:25
od: Jay Zak
pro: ms.garrett
29.09. 17:56
to jsem nechtěl vidět.
od: postal
pro: ms.garrett
29.09. 18:14
Příroda se občas neptá, no.
od: ms.garrett
pro: ms.garrett
29.09. 20:28
Paní na videu si počínala docela chladnokrevně co. Jako by to nedělala poprvé a všimněte si toho skillu - stáhnout, zatlačit, natáhnout.
Tak mě napadá, pokud by hrozilo posrání, chovali by jste se stejně nebo by jste to pustili do kalhot.
od: vrennatic
pro: ms.garrett
30.09. 00:09
To video si poustet nehodlam, ale obecne by si clovek nijak nepomohl, kdyby se posral. Nejhorsi to musi byt ve vetsim meste v noci, kde uz nebude mnoho pristupnych toalet a zaroven bude vse osvetlene, frekventovane a exponovane. Ve dne je vzdy kam zajit, na malomestech a vesnicich je zas dostatecne blizka "priroda" ci zakouti, kde si v absolutni nouzi muze clovek ulevit, aniz by poskodil cizi majetek a pripravil sirokemu okoli neprijemne prekvapeni.
od: Black.Tulip
pro: ms.garrett
02.10. 22:14
myslím, že kdyby si pustila do těch kalhot, tak jí to hned někde vyjede, takže dává smysl

od: ms.garrett
pro: all
05.09. 09:51
Dáváte si před sraním na dno mísy natrhanej toaleťák nebo to tam rovnou sypete.
Mě teda osobně děsně sere když mi po dopadu postříká voda z hajzlu prdel.
od: Black.Tulip
pro: ms.garrett
05.09. 11:51
tohle řeší jedna věc... správnej model hajzlu
od: BroER
pro: Black.Tulip
05.09. 12:37
Ale houby. Hajzl s hrází patří do nemocnice. Papír to prostě jistí.
od: Mission_Failed
pro: BroER
05.09. 14:59
Hajzl s hrází je super věc. Hlavně, když pokládáš pořádnej kabel, kterej se špatně stočí a pohladí ti při tom prdel.
od: woyta
pro: Mission_Failed
05.09. 16:11
hlavne pak muzes svuj vytvor vyfotit na instagram
od: Mleako
pro: ms.garrett
06.09. 13:33
Samozřejmě, nikdo si nechce mít řiť vodou z hajzlu. V poslední době se mi taky často dařívá, když se hodně přežeru, spustit až na hladinu a to pak zapluje pěkně jako ryba do vody.
od: DJK
pro: Mleako
06.09. 16:18
hmm, o tom si my kulometcici muzeme jen nechat zdat
od: zila
pro: ms.garrett
06.09. 16:27
Plánovitě ne. Ale když seru jinde než doma, tak si vždycky otírám prkýnko, takže tam ten hajzlák skončí tak jako tak.
od: vrennatic
pro: ms.garrett
07.09. 01:51
Ne. Mne oplachnuti riti vodou z hajzlu zasadne nevadi, neb si ji stejne utiram, zejo. Neni to zadny sok, spis bonus k ociste nebo tak neco 🙂
od: mojžo
pro: ms.garrett
07.09. 07:16
Nerozumieš tomu.

Voda z hajzlu na zadku, to je primárny znak toho, že si tvrdý chlap.
od: Oneiros
pro: vrennatic
07.09. 12:58
jako doma to chapu. ale nekde, kde predtim sralo milion lidi? brekeke
od: vrennatic
pro: Oneiros
07.09. 17:22
Je mi to u rite, voda, ktera tam po splachnuti po predchozich lidech natece z rezervoaru, prece neni splaskova voda. Navic si v ni nemacim oblicej, ale ponekud mene choulostivou cast.
od: ms.garrett
pro: vrennatic
07.09. 18:26
Méně choulostivou část? Co může být na těle důležitější než řitní věnec.
od: Oneiros
pro: vrennatic
08.09. 00:37
tobe ruku nikdy nepodam teda. kdovi, kde vsude byla
od: vrennatic
pro: Oneiros
08.09. 02:31
Na to se zeptej sve mamy, ta bude vedet
od: Oneiros
pro: vrennatic
08.09. 11:01
:D
od: Black.Tulip
pro: vrennatic
08.09. 11:43
jesus christ
od: ms.garrett
pro: vrennatic
08.09. 20:15
Hej tohle je vážné téma, nechci aby se to tady zvrhávalo ve fekál porno.
od: Woofer
pro: ms.garrett
20.09. 10:59
Jj, tohle mě taky sere a proto tam nahazim, nějaký ten papír...kterým si většinou i otru prkýnko, krom hajzlu doma.
od: sairon
pro: Woofer
20.09. 12:58
tohle má ještě navíc tu výhodu, že včas zjistíš, že dochází hajzlpapír, a ne až když je pozdě.
od: woyta
pro: Woofer
20.09. 13:00
taky no. plni to 3 ucely:
1) otres prkynko
2) zabranis splouchani
3) zkontrolujes ze je na hajzlu toaletak
od: Woofer
pro: woyta
27.09. 23:59
Jop.

od: Destroyer
pro: all
25.09. 13:16
sice to neni srani, ale tento typek me nici

https://youtu.be/vF2-b-jCoZc

od: Iggy
pro: all
20.09. 12:52
víte co je druhá nejhorčí věc na sračce? že máte sračku.

a víte co je první nejhorší věc? když si vytíráte prdel, a jak máte mezi půlkama mokro, tak se ten toaleťák rozmočí a prst vám vklouzne přímo do hněda.
od: zila
pro: Iggy
20.09. 14:36
Jako tvrdý chlap to prostě olízneš a jedeš dál, ne?
od: ATtI
pro: Iggy
20.09. 19:23
Pice tohle jsem si mel precist, nez jsem ti dneska podaval ruku
od: Kyblik
pro: Iggy
21.09. 18:07
zasadni vec! prehnout papir na 2x nebo i 3x, pak teprve sracku utirat!
od: Mission_Failed
pro: Kyblik
21.09. 18:59
To dělám i když nemám sračku.
od: Kyblik
pro: Mission_Failed
21.09. 20:50
dobre delas
od: vrennatic
pro: Kyblik
22.09. 01:35
Presne tak. Prvni papir musi byt extra zesileny, zejmena v pripade, ze si nejsi jisty, co to z tebe vlastne sakra vylezlo. Dale dle uvazeni.
od: Mission_Failed
pro: vrennatic
22.09. 07:08
Roky praxe, které by si člověk mohl napsat i do CV.
od: ms.garrett
pro: Iggy
22.09. 16:54
Copa čokoláda za nehty, horší je když se ten papír rozpučí a kus ho zůstane přímo na díře. Papírem není šance ho sundat, musíš ho regulérně vzít do teplejch.

A doplním ještě třetí nejhorší věc a to když po průjmovém maratonu máš okolí díry tak rozedřené a citlivé, že i samotné sraní pálí jak čert. O utření ani nemluvě, to musíš už jen oplachovat vodou.
od: Mission_Failed
pro: ms.garrett
22.09. 23:18
Něco mi říká, že ty budeš mít okolí díry rozedřené z něčeho jiného.
od: ms.garrett
pro: Mission_Failed
23.09. 18:40
Nikolivěk. Defekace jest mým jediným rektálním uspokojením.

od: Jay Zak
pro: all
28.08. 18:55
to když člověk nejde srát 5 dní, protože není v komfortním módu, a doma to dohání na víckrát. po první salvě mě bolelo sedět...
od: zila
pro: Jay Zak
29.08. 12:41
Nesrat 5 dní? Tak to bych fakt nechtěl zažít.
od: woyta
pro: Jay Zak
29.08. 13:03
O_o
od: vrennatic
pro: Jay Zak
29.08. 13:06
Tos byl pet dni ve vazebni veznici nebo co? 🙂
od: Jay Zak
pro: vrennatic
29.08. 14:31
rozlítaný po výletech. potřebuju mít svůj klid.
od: Scott
pro: Jay Zak
29.08. 15:15
Ja jednou nesral 3 dny, na vode, protoze ty hajzly byly peklo. Dojel jsem domu, vyvalenej bok, sednul jsem a rozjela se kombinace slasti a bolesti najednou.

5 dni? Nechapu
od: zila
pro: Scott
29.08. 15:49
Teď jsem byl srát a borec vedle v kabince rozjel hotový koncert. Usral si tak desetkrát za sebou v kombinaci s různými čvachtavými zvuky.
od: Mission_Failed
pro: Scott
29.08. 19:10
Tvle, tak se vyseru a vlezu do řeky, kde si prdel přeperu pískem, ne?

Já teď večeřím Nivu, máslo, houstičky a podmáslí. A je třeba dožrat meloun. Zítra bude šhitfonie.))
od: Black.Tulip
pro: Mission_Failed
30.08. 09:37
Cve dovedete si představit, jak by tu vedly takové diskuze holky? :))
od: zila
pro: Black.Tulip
30.08. 09:57
Sraní bylo vždy výlučně mužskou doménou.
od: Oneiros
pro: zila
30.08. 11:28
zejo, zensky prece neserou
od: Black.Tulip
pro: Oneiros
30.08. 11:48
Zase ale menstruujou...
od: basa
pro: Black.Tulip
30.08. 12:05
Fuj
od: Scott
pro: Mission_Failed
31.08. 11:13
Kdyby mel kazdy srat do Sazavy kdyz jsou zrovna wc v mordor stavu, tak by to vypadalo jak kdyz se splouva drevo z sumavy
od: Mission_Failed
pro: Scott
31.08. 12:05
Nepsal jsem,abys se vysral do řeky. Prostě si dojdu na hajzl a pak se vykoupu.
od: Woofer
pro: Jay Zak
31.08. 22:16
Ty vole 2dny max, bych možná vydržel nesrat... nechápu :)
od: vrennatic
pro: Mission_Failed
31.08. 23:58
Tam mozna jde spis o kvalitu a cistotu dane toalety - pokud hajzl vypada jak z Trainspottingu, chapu, ze se tam cloveku moc nechce. Nicmene bych to taky nedal, jakozto majitel periodicky se opakujici strevni choroby uprednostnuju komfort po defekaci pred komfortem ze sterilniho a navoneneho prostredi 🙂.
od: zila
pro: vrennatic
01.09. 10:48
Kdysi, když jsem byl malý, tak jsem na dovolené v Bulharsku vydržel nesrat celý týden. Na té prosrané smradlavé díře v betonové podlaze se dvěma šlapkami na nohy ve fromě cihel, to fakt nešlo. Ale dodnes moc nechápu, jak jsem to dokázal.
od: Scott
pro: Mission_Failed
02.09. 15:28
Tvl, kdyby se šlo vysrat, tak se vyseru. Ostrá bolest v boku není něco, v čem bych si liboval. Ale jak píše vrenn, ty hajzly byly saigon. Viděl jsem věci, kterým byste vy, lidé, nevěřili. Posraná prkénka, zeblité podlahy po náročném večeru. Smrad hajzlu, do kterého celý den pere slunce. Slyšel jsem vyprdávat takové zvuky, že hluchota je milostivá. Všechny ty chvíle... se ztratí v čase, jako slzy v dešti. ... Čas srát.
od: Oneiros
pro: zila
02.09. 22:37
Ja mam rekord plny tri dni a to jsem malem puknul
od: fanatic
pro: Scott
16.09. 09:11
Tohle mi pripomina Cimburk :D
totalne jsme pak prece zesrali vsichni az na tebe Vankovku :D
od: ms.garrett
pro: Jay Zak
16.09. 10:11
Někde jsem četl, že tohle zadržování stolice má hluboký původ v naší historii.
Když třeba v pravěku táhli lovci za potravou a nacházeli se na nebezpečném území, tak bylo nežádoucí nechávat tam po sobě pachové stopy. Dokázali nesrat i týden.
od: postal
pro: ms.garrett
16.09. 15:48
No a jako jak to děláte? Se vám začne chtít, sami sobě řekněte "Hovno, neser!" a už se vám nechce? Klidně i několik dní? Mě se jako nikdo na nic neptá. Postale, chce se ti stát, do 10ti minut to bude venku, ať už jsi na hajzlu nebo ne...
od: zila
pro: postal
16.09. 16:18
Kdybys viděl ten záchod...to hovno strachy zalezlo samo.
od: ms.garrett
pro: postal
16.09. 19:23
Jak to dělám? Cizí prostředí kde nejsem zvyklej mně stresuje a když jsem ve stresu tak jsem jak to říci... jakoby "staženej a sevřenej" Jako bych měl zpomalenej metabolismus. Nemusím tak často chodit chcát, srát a ani nemusím tolik jíst a spát.
Byl jsem v létě tři dny na Vltavě a jako peklo. Hnusný hajzly, hnusná kuchyně, furt strach aby ti nějaká kunda nevybrala stan, Krumlov plnej rákosníků...
Cestou domů jak jsem se uklidňoval, tak se i uvolňoval řitní svěrač a skoro před cílem se muselo stavět na benzínce :D
od: postal
pro: zila
16.09. 20:34
tak já byl srát i na Cimburku v toice ...
od: postal
pro: zila
16.09. 20:34
to jsem si málem poblil kolena, no
od: ATtI
pro: postal
17.09. 00:31
tywe na toiku na Cimburku už jsem si léta nevzpoměl :)
od: zila
pro: postal
17.09. 10:18
Cimburk byl proti tomu Churchillův zlatý záchod.

od: ms.garrett
pro: all
10.09. 18:54
Tak jsem si dal dneska čelenž a vyrazil do indicko-nepálské restaurace. Chuťově zážitek a podle zvuků v oblasti trávicího ustrojí to bude zážitek i pro hajzlík.
od: zila
pro: ms.garrett
11.09. 10:05
To je ovšem jenom půlka recenze.
od: ms.garrett
pro: zila
11.09. 11:48
Tak nakonec velké překvapení. Čekal jsem něco v konzistenci čokoládového pudinku, ale byl jsem překvapen mohutností stolice, až bych si dovolil použít slovní spojení "hovno jako cep"
od: zila
pro: ms.garrett
11.09. 13:35
To protože si měl před tím kvalitně nabito, takže indie to akorát promázla a vystřelila ven:)
Sraní a vše o něm
Vytvořeno9. května 2018 12:17
Autorzila
Moderátorzila