místnost: Co paříte právě teď 4.0

od: Gandalf
pro: all
23.03. 10:47
Subnauticu někdo hrál? Já si včera postavil svůj první mini-habitat a začíná mě to čim dál tim víc bavit :)
od: angelripper
pro: Gandalf
23.03. 10:52
jojo, mám v tom nějakejch cca dvacet hodin, kupoval jsem to hned v den vydání, páč mám pro podobný hry slabost, tím spíš, pokud se odehrávaj pod vodou, ale bohužel se mi to v jednu chvíli omrzelo a i přes dva pokusy se k tomu vrátit se mi to nepodařilo. za hlavního viníka považuju příběh, v jednu chvíli jsem ztratil niť a vlastně vůbec nevím, kam se mám vydat a proč - v těch herních journalech se nedá vůbec vyznat a na rozumnej walkthrough na netu se mi taky nepodařilo narazit... meh, teď mám chuť to zkusit potřetí :)
od: Gandalf
pro: angelripper
23.03. 16:34
Já jsem zatím na 10h, vyrobil jsem si svůj první habitat, viděl jsem "přistání" Sunbeam, nikam dál v příběhu jsem se zatím nedostal :)
Já na ty survival/exploration hry moc nejsem, ale tady je takový správný množství mystery, že se mi to líbí
od: renus
pro: Gandalf
23.03. 16:46
Nemá to mapu a je to ve vodě, vyzkoušel jsem a zapomněl.
od: HY3N4
pro: renus
23.03. 19:26
Vieš si robiť beacony, ktoré ti potom svietia na HUDe, to je skoro must have na to aby sa človek stále nestrácal.

od: renus
pro: all
16.03. 10:57
Na Apex nemám skill, tak jsem si koupil Division 2, zatím nemám co bych vytkl, lvl 7, 13% kampaně.
od: renus
pro: renus
23.03. 03:01
soft cap 450 a hledám výzvy :)

od: Gandalf
pro: all
19.03. 00:16
Nemůžu najít pantův dred s assassinem tak to hážu sem:

Měl jsem tu napsanej dlouhej post, kde jsem vychválil skoro všechny oblasti tý hry, ale nakonec mažu a nechám tu jen hodnocení 9.5/10 a že jsem tam nechal asi 120h a teď je v mym životě díra a nevim čim ji zaplnit. Bezkonkurenčně nejlepší assassin a pravděpodobně GOTY 2018, přestože jsem to hrál ve 2019 :)
od: renus
pro: Gandalf
19.03. 01:41
ještě je tu Origins
od: panta
pro: Gandalf
19.03. 11:33
Jsem rád, že nejsem sám, kdo to tak vidí :) Je to fakt skvělá hra no :)
od: Gandalf
pro: renus
19.03. 15:46
Já si nejsem jistej, jestli můžu jít zpět, přijde mi to jako downgrade. Mám za to, že odyssey je úplně stejná hra a stejnej koncept, ale je ve všech oblastech lepší - ať už protagonista, postavy a voice acting, tak už zmíněný ux a QoL vylepšení.

panta: máš season pack? Teď vyšla poslední část toho prvního DLC příběhu, ale zdá se mi, že 40 eur za pass je fakt pálka. Jak je tahle hra content rich a super value, tak o tom season passu přesvědčenej nejsem..
od: panta
pro: Gandalf
19.03. 16:13
Mám no, dohrál jsem tušim první část toho dlc příběhu a pak to musel odinstalovat, abych se vešel na disk :( Ale hodlam se k tomu vrátit ještě :)
od: bigfutus
pro: Gandalf
19.03. 21:25
Dred je v RPG, pretoze AC je best RPG evar, ne asi :)

od: Iggy
pro: all
15.03. 10:12
před pár dny vyšlo baba is you a je to moc dobré. logická hra, kde puzzly řešíte změnou pravidel daného levelu. jsem sice na začátku, ale některé puzzly mi daly dost zabrat. a navíc je to strašně cute. <3


od: Mleako
pro: all
05.03. 20:31
Pustil jsem se do prvních Dark Souls. Prvních pár bossů zatím celkem šlo, ale teď stojím před Capra Demonem a to se nedá, jak tam má člověk kua uhýbat, když jsou tam asi dva metry čtvereční místa. Já se k těm schodům nalevo ani nedostanu :D
od: Grahf
pro: Mleako
05.03. 20:40
dostaneš :) Proste hneď jak prejdeš hmlou, tak utekaj na tie schody, rozbi najprv psov a s demonom si to už potom ľahko poriešiš. Každopádne ak sa ti podarí mu zhora skočiť na hlavu, tak mu to vezme hoodne života.
od: angelripper
pro: Mleako
05.03. 23:09
hehe, u toho jsem strávil taky pěknej kus času... ale když budeš postupovat metodicky, tak se to dá celkem v pohodě. zásadní je se zbavit psů, což je nejjednodušší na schodech - jestli se k nim nedostaneš, sundej armor, stejně je ti tam nanic a budeš rychlejší. dobrá taktika byla vběhnout do místnosti, běžet chvilku rovně, odlákat tím psa ze schodů a využít iframy na odrollování na schody. capra demon většinou hned spadne dolů, takže pak zlikviduj psy (dobrý je kopí se zvednutým štítem, ale stačí jakákoliv zbraň s thrusting útokem) a buďto ho můžeš ucheesovat plunging attackem ze schodů, anebo zabít normálně - s dobrým štítem se daj jeho údery blokovat, ale je dost pomalej a jeho útoky předvídatelný, takže stačí rollovat a postupně ho upižlat. na tomhle souboji je blbý, že se v podstatě rozhodne v prvních pěti vteřinách, pak už to nejde moc zvrátit :)
od: Mleako
pro: angelripper
06.03. 07:46
Právě, zásadní problém je přežít prvních pár vteřin. Když už jsem sundal konečně psi a dostal se nahoru, tak mě párkrát sundal nějakým gimmick útokem zespodu. Je to dost nasírací hra, ale Cuphead u mě zatím s obtížností vede.
od: angelripper
pro: Mleako
06.03. 08:49
no neboj, pár hezkejch míst tě ještě čeká :)) ale každej je má někde jinde, já třeba u capra demona trpěl jako zvíře, ale pak jsem si stěžoval pár lidem a nikdo s ním neměl problém, nicméně zase umírali u úplně absurdních bossů, který jsem dal na první pokus :)

cuphead je hra, která mě kromě stylizace právě vůbec neláká, protože obtížnost je tam postavená na jinejch pravidlech, než právě třeba u DS... s mým postřehem bych u toho jenom trpěl, DS je přece jenom spravedlivější :) ostatně proto jsem zatím všechny souls-like hry hrál se štítem, protože přece jenom poskytuje větší prostor pro chybu. teď se konečně chystám pustit do trojky, kde bych to chtěl změnit.

jinak útokem zespodu by tě dostat neměl, dost nebezpečnej je ten útok ze skoku, kterým tě může shodit dolů, ale osobně bych se na schodech zbavil psů a pak s ním bojoval normálně dole, má asi tři útoky, všechny se daj dobře odhadnout dlouho dopředu... zásadní je nespěchat, ale to platí pro celou hru :)

za jakej build hraješ, respektive plánuješ hrát?
od: Mleako
pro: angelripper
06.03. 09:31
Sáhl jsem po klasickým knightovi a zatím jsem lvl 27 a všechno jsem cpal do vitality, strength a endurance. Pár bodů jsem hodil do dexterity, abych mohl používat luk. Dál jsem to zatím nezkoumal.
od: angelripper
pro: Mleako
06.03. 09:37
jasný, nejlepší je si to projít napoprvý pokud možno naslepo, absolutně ideální je to hrát ve víc lidech paralelně, přece jenom ten lore, objevování neznáma a s tím spojený historky k tomu přímo vybízí... škoda, že se mi to povedlo zatím jenom jednou :)

akorát si teda doporučuju přečíst něco o scalingu, což je zásadní, ale podle mě jinak naprosto nepochopitelná věc:

https://darksouls.wiki.fextralife.com/Weapon+Scaling
od: Mleako
pro: angelripper
06.03. 09:59
Ono obecně většina věcí týkající se statů vybavení je v Dark Souls naprosto nevysvětlená a kdybych si předtím nepřečetl nějaké tipy pro začátečníky, tak absolutně netuším, která bije. Na těch ikonkách u jednotlivejch itemů není ani na normálním kompu pořádně poznat, co zobrazujou, natožpak na mým 13,3" notebooku:))
od: Mleako
pro: angelripper
13.03. 22:22
Fire keeper soul - je jedno, kterýmu fire keeperovi ji dám, nebo to má i nějakej další vliv na hru?
od: angelripper
pro: Mleako
13.03. 22:49
ehm, jak víš, že jich je víc? :) každopádně pokud vím, tak je to jedno, respektive většinu času stejně nemáš moc na výběr.

jak se ti podařilo vyřešit capra demona?
od: Mleako
pro: angelripper
14.03. 08:53
Podíval jsem se na wiki, k čemu to vlastně je, a tam figurují tři jména:) Kapra jsem dal klasickým způsobem - po pár pokusech se mi podařilo proskočit ke schodům a sundat psy a pak už jsem ho dole nějak udolal.
Btw není dobrý hrát Dark Souls, když si člověk není jistej, že mimino už tvrdě spí. Při jednom úspěšným pokusu jsem ho celkem na pohodu udolával, načež dcerka začala pobrekávat v postýlce ve vedlejším pokoji, tak jsem si jako správný otec řekl, že to chvilku vydrží. Když už byl skoro mrtvej, tak se rozeřvala takovým neskutečným způsobem, že jsem samozřejmě přestal dávat pozor a sundal mě s asi 2% života. Takže demon zůstal naživu, dítě řvalo a já jsem dostal od ženy zjebáno, proč jí nechám takhle rozeřvat. Moje vysvětlení nepadlo na úrodnou půdu :D
od: zila
pro: Mleako
14.03. 09:14
#fathergaming :)
od: angelripper
pro: Mleako
14.03. 09:16
ah :) ono to tak nějak vyplyne ze situace, ovšem nebudu spoilovat :) ač se to nezdá (a dá se to i celkem úspěšně ignorovat), ten lore v kombinaci s prostředím je jednou z nejsilnějších stránek hry.

jojo, s miminem se to sice nedá srovnat, ale třeba vaření a dark souls taky nejsou zrovna kompatibilní... prepare to burn! tolik nevinný cibule :'( registruješ vlastně nějak multiplayer? netuším, kolik lidí aktuálně hraje remastered vs PTD edici.
od: myny
pro: angelripper
14.03. 09:49
PTD už před třemi lety hrálo v MP minimum lidí, občas jsem potřeboval parťáka na bosse, ale živého jsem sehnal jenom velmi výjimečně. Ani invaze skoro nebyly. Snad to Remastered oživila.
od: Mleako
pro: angelripper
14.03. 13:13
Popravdě jsem zatím moc nepochopil, jak ten multiplayer v DS přesně funguje. Občas mi tam proběhl nějakej bílej fantom, ale nevím, jestli to byl hráč nebo co.
od: angelripper
pro: myny
14.03. 13:50
no já PTD hrál na PC právě tři roky nazpátek, o multiplayer jsem neměl nejmenší zájem (nikdy jsem nevyužil pomoc druhýho hráče) a stejně mě FURT někdo invadoval :)

mleako> ty bílý duchové jsou projekce jinejch hráčů v reálným čase :) ale nemůžeš s nima nijak interagovat a oni tě nevidí. nicméně k většině multiplayerovejch featur potřebuješ bejt v human formě, což předpokládám většinu času nejsi. to tě spolehlivě uchrání i před invade mechanikou :)
od: Zom
pro: angelripper
14.03. 15:11
zato se ale ochudí mj. o invadující npcčka, které jsou víceméně neškodné, zato s velkou porcí duší.. nebo coop fantomy u některých bossů
od: angelripper
pro: Zom
14.03. 15:18
jojo, má to samozřejmě i negativa... já jel právě druhou půlku hry jako human, nicméně díky tomu nebylo možný odložit postavu do kouta a jít si třeba vyřídit telefon, protože mě v ten moment s železnou pravidelností někdo přepadnul :)

od: Iggy
pro: all
02.03. 19:53
ve čtvrtek vyšel ape out a je výborný. ať už pocit z rozsračkovaní nepřítele, rychlý restart v případě, že umřete, tak i interaktivní jazzový soundtrack, kde každé zabití je úder do činelu. doporučuji všemi deseti.

https://www.youtube.com/watch?v=dH6hCAK24Ok
od: postal
pro: Iggy
02.03. 20:07
to vypadá jak Hotline Miami 3
od: vrennatic
pro: Iggy
02.03. 20:25
Ta graficka stylizace je na me zase prilis minimalisticka, ale vypada to, ze by se to na druhou stranu mohlo hrat fakt dobre. Ten napad se soundtrackem je bozi.

od: maxa
pro: all
24.02. 15:13
tak jsem si konecne poridil a dohral DoS 2. Celkove mi to prislo o dost lepsi jak prvni dil, jak hratelnosti tak atmosferou i postavami. Snad jen posledni arc v tom meste mohl byt vice rozsahly a propracovany (prislo mi, ze uz tam nebyl ani tak pribeh/dialogy jako spis chozeni od boje k boji, pricemz nektere z nich byly pomerne... frustrujici) a Malady mohla mit vice questu ohledne jeji postavy.

Kazdopadne bych se rad zeptal, co vlastne za posledni 2-3 roky vyslo v tomdle zanru a vyplati se to zahrat? A zaroven tam je i rozumne zastoupena bojova/akcni slozka a neni to primarne zamerene na kvanta textu, kde clovek bojuje jednou za nekolik hodin? Nejaky prehled mam, ale beztak mi toho dost uniklo.
od: DeForest
pro: maxa
24.02. 15:16
MS-DOS 2.0? Prosím rozpisovať skratky aspoň v prvých postoch
od: maxa
pro: DeForest
24.02. 15:18
divinity original sin 2
od: Jitrnicka
pro: maxa
25.02. 08:19
Pokud ti nevadi DnD tak pathfinder: kingmaker, po hodne dlouhe dobe rpg, ktere me fakt chytlo (narozdil treba od divinity)
od: noximo
pro: maxa
02.03. 17:44
Pillars of Ethernity 2.
Imho horší než jednička obsahově, ale špatné to není, jen si přečti něco o vybalancování (Na začátku nastavuješ level scaling, nevím už co jsem nastavil, ale většinu hry jsem projel aniž bych musel zasahovat do bojů. Ale bylo to hned po vydání, patche to mohly opravit)

od: angelripper
pro: all
18.02. 10:48
tyjo, už nějakej pátek sleduju vývoj skyrim modu enderal, a minulej čtvrtek oficiálně vyšel na steamu... hned jsem to nainstaloval a musím říct, že to zatím očekávání splnilo - působí to jako elder scrolls s těžkým gothicovským twistem. teda včetně toho, že mě hned na začátku zmasakrovali vlci, ehm. je to zadarmo, stačí k tomu mít skyrim (special?) edition, není potřeba nic instalovat, o všechno se postará steam. je tam dost dialogů, poměrně náročnej příběh a lore, úplně novej systém skillů a levelingu, kterej zatím vůbec nechápu, a fakt obrovskej svět - autoři slibujou herní dobu dlouhou minimálně jako skyrim.

první den to bylo dost zabugovaný a kromě limitů enginu se ještě propadal framerate do jednocifernejch čísel, ale podařilo se mi to vyřešit a dneska by to mělo jet už bez problémů všem. rozhodně v tom plánuju nějakej čas utopit, klasický first person RPG mi už opravdu chybělo.

https://store.steampowered.com/app/933480/Enderal_Forgotten_Stories/
od: bigfutus
pro: angelripper
18.02. 19:00
Ja som to hral v dobe vydania a uz si ani nepamatam koli comu som to prestal hrat. Mozno tie bugy :)
od: angelripper
pro: bigfutus
25.02. 09:09
koukal jsem, že jsi to rozehrál... nebo teda spíš spustil :) nějaký dojmy? mělo by to bejt oproti původnímu modu dost vylepšený, jak gameplayem, tak i obsahem. dost mě překvapil voice acting, kterej je konzistentní a oproti většině hrám podstatně lepší, heh... konečně jsem se dotřepal do arku a questuju jako o život :)
od: bigfutus
pro: angelripper
25.02. 11:08
Gopherove video ma zlomilo, spominal ze tam pridali aj nejake questy, ale bohuzial ma z toho rozboli hlava po chvilke, takze dojmy necakaj pokial to nevyriesim. Predtym to urcite nerobilo. Ale aspon ziaciatok je presne rovnaky ako si pamatam, v pribehu som strateny a mam z toho gulas :D
Uz minule som sidequestoval a na hlavnu linku sral, tak sa netreba cudovat.
od: angelripper
pro: bigfutus
25.02. 11:34
jak máš nastavený FOV? já s tím dost šachoval, nakonec se mi zdá ideální 85, z míň mě bolí hlava a víc vypadá zase divně.
od: bigfutus
pro: angelripper
25.02. 13:36
85 tusim aj mam. Pokial freneticky nemykam neustale mysou tak mi FOV az tak nevadi. To bude nieco s framerate, na to som citlivy jak predkozka, microstutter alebo tak.
od: Gandalf
pro: bigfutus
25.02. 17:28
tvoje posty bohužel nedokážu přečíst, když nejsou boldem a tmavě modrý
od: bigfutus
pro: Gandalf
25.02. 20:02
S tym dokazem zit.

od: Jeelwert
pro: all
03.01. 10:54
Máte tip na slušný (spíše arkádový než hardcore) rally z posledních let?
od: Jeelwert
pro: Jeelwert
03.01. 10:55
teď totiž zrovna vidím Dirt 4 na steamu za 11 euro, ale ty recenze jsou dost rozporuplný
od: myny
pro: Jeelwert
03.01. 12:04
určitě Dirt Rally (ne Dirt 4) se zapnutými asistenty, úzkou trať a pocit z jízdy ti žádná arkáda nenahradí. I bez asistentů se to dá, není to simulátor vrtulníku s 850 páčkami jenom pro vzlet, prostě řídíš auto :)
od: rich
pro: Jeelwert
03.01. 12:23
Jestli chceš víc arkádu tak bych šel do Dirt 4, na games to dostalo dokonce devítku.. ty co brečej v recenzích většinou akorát čekali další Dirt Rally..
od: Jeelwert
pro: myny
12.01. 11:35
vzal jsem dirt rally a spokojenost :)
od: blackfox
pro: Jeelwert
13.01. 14:40
btw chystá se dirt rally 2, jako fašounek dirt rally jsem ale zatím podle previews docela rozpračitý, vypadá to dost arkádově jako dirt 4 :((
od: vrennatic
pro: blackfox
13.01. 16:32
Ted fakt dumam nad tim, jestli tam je preklep, nebo neni :).
od: angelripper
pro: vrennatic
13.01. 17:18
dík, poprskal jsem si monitor :))
od: blackfox
pro: vrennatic
13.01. 18:14
heh, fašounek/fanošuk je z oprásků, čekal bych, že tady to bude známé, když některý výrazivo z oprásků se tu hojně používá :)
od: Iggy
pro: angelripper
13.01. 18:16
já tady teď pár minut seděl a přemýšlel, co je tak vtipnýho na rozpračitý, ehm.
od: vrennatic
pro: blackfox
13.01. 20:48
A jo, tak to pardon. Ale pobavil jsi me vic, nez kdyby mi to doslo, byl to takovy bonuz pro kikoti :).
od: Black.Tulip
pro: blackfox
14.01. 14:08
já přečet všechno podle pravidel pravopisu a hledal nějakej sofistikovanej Selfe-vtip v názvech hry, tak nic...

rád jsem pomoh v této spin off anketě, nz
od: Fox.cz
pro: Jeelwert
19.02. 16:56
Forza Horizon 4, pokud nevadi mix :)

od: angelripper
pro: all
31.01. 17:43
to tady nikdo nehraje ten novej resident evil? já dojel demo (respektive mi vypršel čas, a to jsem ještě docela makal... holt jsem herní šnek:) a obratem koupil plnou, teď už se s tím tady pár hodin mořím (páč angína) a vůbec mi to nejde, ale je to boží :)
od: Mr. M
pro: angelripper
31.01. 19:00
ten starej? :P
od: Dark
pro: Mr. M
31.01. 19:22
Je to tak brutální remake, že je to úplně nová hra. Zkoušel jsem to 30min demo. Normálně moc hororovky nemusim, ale tohle si snad koupim...
od: Iggy
pro: angelripper
31.01. 19:55
já se u hororovek bojím, takže musím najít někoho, kdo by to se mnou dohrál. a stejně tak i re7, které jsem ještě nehrál.
od: Ashe
pro: angelripper
31.01. 20:25
Hrajeme :)
od: angelripper
pro: Mr. M
31.01. 21:45
nechápu :)

iggy> já většinou taky, ale tady to (zatím) jde - částečně díky third person pohledu, ale hlavně kvůli výbornýmu vyvážení atmosféry a lekaček... třeba RE7 je nad moje síly, děsně rád bych si to zahrál, ale nedám to :)

james> a dojmy? já jsem nadšen, akorát teda brutálně bloudím, ne, že bych se úplně nevyznal, ale rád mám ve hrách "vyčištěno", přičemž až teď se pomalu smiřuju s tím, že ta hra zrovna nectí lineární průchod a backtracking je naprosto esenciální :) tudíž už většinu zombies nezabíjím a obíhám je, což sice šetří munici, ale zaprvý nejsem zrovna dobrej v dodgování, zadruhý mě vždycky překvapí nějaká, na kterou jsem zapomněl, případně když se objeví nová na známejch místech... licker kousek od darkroomu mi před chvílí způsobil menší infarkt, což by se nestalo, kdybych tam nevlítnul jako blbec :)

plus teda ta náhodná výdrž zombies mě dost irituje - je sice děsně uspokojivý, když občas některý vybouchne hlava po jedný kulce z pistole, ale teď jsem jedný nasázel do hlavy jedenáct kulek a po chvíli zase vstala, grr :)
od: Mr. M
pro: angelripper
31.01. 23:07
Cpt. Obvious to the rescue! :P

https://en.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil_2
od: vrennatic
pro: Mr. M
01.02. 01:26
Clovece, on to je vlastne remake!!! No to je skandal, to bychom snad bez tveho prispeni ani nezjistili. Mozna ma dokonce i podobne herni mechaniky, jen je v moderni grafice a s jinym typem pohybu a uhlu kamery. Dekujem, zes nas na tuhle osvicenou myslenku privedl.
od: Grahf
pro: angelripper
01.02. 08:43
je tam respawn?
od: Ashe
pro: angelripper
01.02. 09:47
Baví mě to fest, ale někdy si taky musím dát pauzu, jsem docela posera u tohohle typu her :) Původní verzi jsem nehrál, respektive párkrát viděl u kámoše když jsem byl ještě malej harant, takže je to pro mě prostě nová hra. Ten gameplay je takový oldschool, víceméně adventurní, kdy hledáš věci které musíš někde použít aby ses dostal dál, naštěstí v tomhle dobře funguje mapa, když ti automaticky zaznačí typ dveří a podobně, a nemusíš si tak pamatovat, co kde bylo.

Ta mechanika s rozdílnou výdrží zombíků se mi právě líbí, přidává to určité napětí, lepší než vědět, že stačí dát dvě rány a máš klid.

Ze začátku mě štval omezený inventář, ale časem se naštěstí rozšiřuje, když teda najdeš brašny. A fajn taky je, že u věcí, které už nebudeš potřebovat, ti to v inventáři označí fajfkou, a můžeš je hodit do hajzlu.

Grahf: Respawn tam je, pokud jsem to dobře pochopil tak ve smyslu, že když splníš nějakou aktivitu, tak se v určitých místech enemáci obnoví, ale není to tak, že se respawnou pokaždé, když vlezeš do nějaké místnosti. Zatím mě teda respawn neirituje.
od: angelripper
pro: Ashe
01.02. 10:15
jojo, já jsem původní verzi sice chvilku hrál, ale seknul jsem se někde relativně na začátku a děsně se u toho bál :) mapa je super, adventurní prvky taky, ale třeba to, že dokud dveře nezkusíš otevřít, tak se ti na mapě nevyznačí, jestli jsou zamčený, případně jakej klíč je potřeba, to mi docela zavařilo... s omezeným inventářem je potřeba holt počítat, štve mě to, ale ta hra na tom v podstatě stojí :) teď už mám 4x4, takže se to relativně dá.

s tou výdrží, no nevím... určitě nejsem pro fixní hitpointy, ale když do zombíka vystřílím zásobník a on pak stejně vstane, tak mám chuť akorát loadnout :) fakt je, že nikdy nevíš, co máš čekat - myslel jsem, že ustřelení hlavy je jistota, že neobživne, ale některý mi tam leží už skoro od začátku hry a k ničemu se nemaj :) taky jsem se naučil nepoužívat nůž na counterattack, protože durabilita jde hrozně rychle do kytek - lepší je ho používat na ležící zombíky, kterým pár ranama usekne končetiny, takže buďto nevstanou vůbec, anebo se neškodně plazí... výborně funguje i na lickery, který dokonale stunlockne a na cca deset ran zabije. nevím, zda to tak vývojáři zamýšleli, ehm :)

jak jsi daleko? já právě proběh clock tower a mířím se součástkama do vězení... podle hry mi to trvalo asi pět hodin. no jo, jsem fakt pomalej :)

grahf> viz ashe, respawn to není, spíš mi to připomíná prey, akorát v menší míře - občas vpadne do místnosti novej zombík oknem, občas se probudí nějaká mrtvola, která tam leží od začátku hry, atd... plus některý nepřátelé se pohybujou v rámci úrovně nebo aspoň lokace. celkově je to přirozený a hodně dobře to drží napětí.

vrennatic> já to radši ani nekomentoval :)
od: Ashe
pro: angelripper
01.02. 10:46
Momentálně jdu pro druhou součástku do Clock Tower, takže kousek za Tebou :)
od: angelripper
pro: Ashe
03.02. 20:26
tak dohráno za leona, trvalo mi to 10:09, 37500 kroků, rank C (což vlastně nevím co znamená a nemůžu to ani nikde najít, ehm)... výborná věc, jdu na 2nd run za claire :) jak postupuješ?
od: Ashe
pro: angelripper
03.02. 22:04
Od té doby co jsem tu psal posledně jsem se k tomu nedostal :) Mi to bude ještě trvat :)
od: Woofer
pro: Ashe
07.02. 09:42
No, já to mám podobný s RDR2 :) buďto není chuť a nebo čas...
od: Ashe
pro: Woofer
07.02. 09:54
Ten už jsem stihl dohrát :) Chuť by byla, ale toho času moc není :)
od: angelripper
pro: Ashe
18.02. 10:41
furt nic? :) já to od tý doby taky nezapnul, ale druhej (a ideálně třetí a čtvrtej) průchod chci dát, případně výhledově zkusit hardcore, ale to tu hru musíš mít asi už docela dost najetou... teď vyšlo DLC s dalšíma třema hratelnýma postavama, takže motivace rozhodně je :)
od: Pink
pro: angelripper
18.02. 21:26
ja včera dohrál 2nd run a je to parádička. Ted se chystám na ty extra stories.
Co paříte právě teď 4.0
Vytvořeno26. prosince 2015 18:40
Autorzamp
ModerátorMr. M